Jump to content

1uberhunter1

Üyeler
  • İçerik sayısı

103
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

1uberhunter1 kullanıcısının paylaşımları

1. 1uberhunter1

İtiraf Köşesi

Bunu yapan çok vardır gerçide ben yinede söyleyeyim çok takıldığım başka bir forumda yeni bir üyelik açıp bayan profili şeklinde düzenledim.Sonuç beklediğiniz gibi vahim gelen isteklerden beğenilerden artık ben rahatsız olmuştum.Deneyin farkı görün :D
  2. 1uberhunter1

10. Ankara Japon Filmleri Festivali

Ben buna da Torucon'a da gidemedim yaa :crying1-onion-head-emoticon:
  3. 1uberhunter1

Merhaba :)

Hoş geldin :)
  4. 1uberhunter1

Merhabalar

5. 1uberhunter1

Selamlar...

6. 1uberhunter1

Japonya'da lise okumak

Bak şu arkadaş(Videoyu çeken) öğrenci değişim programıyla gitmiş diğer videolarında Amerikalı olduğunu ve nasıl geldiğini filan söylüyor.
  7. 1uberhunter1

Japonya'da lise okumak

Öğrenci değişim programları var ama böyle bir programa sahip dahası programa sahip olsada Japonya gibi bir ülkeye öğrenci gönderebilen bir lise ya da şirket yok Türkiye'de(En azından ben böyle biliyorum) Onun dışında direk Japonya'da Liseye başlamak için Japon vatandaşı filan olman gerekir herhalde.Ayrıca bu işin vizesi pasaportu kalacağın yer Japonca öğrenebilmek için kurs.... çok paran olması lazım anlayacağın. Ama illa gitmek istiyorsan para biriktirip turist olarak filan gidebilirsin tabi Üniversite zamanlarında filan.Ama liseyi orada okumak imkansız gibi bir şey bence.
  8. İnanılmaz gerçekten.Bu işe kalkışmak bile başlı başına bir zorluk.Ekipmanları toplamak, sesleri düzenlemek , sesleri videoya gömmek ,böyle bir iş için zaman ayırmak ve küçük bir yanlışta tekrar tekrar denemek her biri ayrı bir zorluk gerçekten.Helal olsun.İnşallah devamlılık sağlayabilir ve başarılı olursunuz.Ayrıca ilk proje gayet başarılı olmuş :)
  9. 1uberhunter1

Selamlar O_o

Hoş Geldin :)
  10. 1uberhunter1

Haxball

Çoğu servere girerken you were unable to connect... diye bir hata veriyor :(
  11. 1uberhunter1

İmza Yapıyoruz...

Hmm bende alabilir miyim bir tane ?Sinon'lu birtane çok makbule geçer açıkcası :D
  12. 1uberhunter1

Haxball

Bende çalışmıyor o oyun.Modem değiştirmem gerekiyormuş sanırım oynayabilmek için :(
  13. 1uberhunter1

Merhaba Herkese!

Hoş geldin. :)
  14. 1uberhunter1

Merhabalar :3

Hoş Geldin :)
  15. 1uberhunter1

MMO/RPG/FPS/MS Edinimleriniz

​World of Tanks benim severek oynadığım bir oyundu.Savaşlardan ve tanklardan hoşlanan herkes en az bir kere oynamalı bence. World of Tanks tank savaşlarında ve İkinci Dünya Savaşı ortamından zevk alacak arkadaşlara kesinlikle tavsiye ettiğim oyun.Oyunun atmosferi dönemi iyi yansıtıyor ayrıca gerçekten çok fazla detaylı bir oyun.Yani hadi ben tank süreyim sağa sola ateş edip tank vurayım tarzı bir oynanışı yok.Mermi açıları, zırh kalınlıkları, mermi tipleri, uzaklıkları vb. hesaba kattığınız takım ruhuyla oynanması gereken bireysel oynayarak başarılı olamayacağınız bir oyun.Normal savaşlar 15 kişilik iki takım arasında oynanıyor.Her kişinin 1 tankı var.30 civarı farklı ve tarihi yansıtan haritası var.100'den fazla tank ülkeler bakımından 7 ye, araç tipi bakımından 5'e ve güç seviyesi bakımından 10'a ayrılıyor.Hepsi gerçekten kullanılmış ya da projesi çizilmiş gerçek İkinci dünya savaşı tankları.Ayrıca tanklara farklı modüllerde takabiliyorsunuz.Klan savaşı sistemide var.Benim zevkle oynadığım bir oyundur.Girl und Pazner animesi bu oyunun katkılarıyla yapılmıştır diye biliyorum.Ayrıca uçak ve gemi oyunlarıda var yine aynı firmanın.
  16. 1uberhunter1

Konnichiwa =)

Hoş bulduk teşekkürler :)
  17. Birde bu var http://www.youtube.com/watch?v=oc0r5XZB7PU Buda bonus :D http://www.youtube.com/watch?v=bxqBuvUR-y4&index=115 0.20'ye dikkat :D Yalnız bu animeyi çevrilmiş bulamadım
  18. 1uberhunter1

Konnichiwa =)

Hoş bulduk :)
  19. 1uberhunter1

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Benide katın :D
  20. 1uberhunter1

Konnichiwa =)

Hoş bulduk teşekkürler :D
  21. 1uberhunter1

Konnichiwa^^

Hoş geldiniz.Bende yeniyim bu arada :)
  22. 1uberhunter1

Konichiwa Minna San

Hoş geldin bende yeniyim :) Çizebilmek çok güzel bir yetenek keşke bende sahip olsaydım diyorum.Çok istemiştim bir ara manga çizebilmeyi ama olmayınca olmuyor tabi.Size başarılar dilerim bu konuda :)
  23. 1uberhunter1

Konnichiwa =)

Ah evet bu yaz ygs'yi bitirmem gerekiyor.Okul açıldıktan sonra full lys çalışacağım Allah izin verirse.Teşekkürler bu arada :)
  24. 1uberhunter1

Konnichiwa =)

Hoş bulduk :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.