Jump to content

1uberhunter1

Üyeler
  • İçerik sayısı

103
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

1uberhunter1 kullanıcısının paylaşımları

1. 1uberhunter1

Konnichiwa =)

Hoş bulduk teşekkürler :)
  2. 1uberhunter1

Konnichiwa =)

Hoş bulduk :)
  3. 1uberhunter1

Konnichiwa =)

Hoş bulduk :)
  4. Merhabalar Türkanime forum üyeleri ve yöneticileri.Ben uberhunter (İsim vermeye bile cesareti yok =( şaka bir yana buraya giren arkadaşlarımın anime sevdiğimi bilmelerini istemiyorum her ne kadar onlar sayesinde burda olsamda) Neyse işte bende böyle garip bir üyeyim(Belkide benim gibilerden burda çok vardır [sanmıyorum gerçi])Animelere olan tutkum pokemon tasoları zamanına kadar dayansada bu işe profesyonel(Profesyonel o_O derken?) olarak (profesyonelden kasıt anime bağımlısı işte) 2 yıl önce başladım.Avatar The Last Airbender 2 yıl önce izlediğim ilk seridir CNBC-e'de çıkardı bir ara(Nalet Amerikalılar bu işede el atıp iyi reklam yaptıkları için yoksa bi haberdim ben anime işinden) ama beni en çok World of Tanks oyunun forumunlarında(Ne alaka demeyin orada bir abi anime konusu açmıştı)tanıştığım bir abi başlatmıştır animeye.Kendisi anime konusunda aşmış bir abimdir yalnız bu forumda takılıyormu bilmiyorum.Onun dışında Hyouka'yı çok severim konusundan çok çizimlerinde ayrıntıyı işlemesinden ve soundtrack albümünden dolayı bide Chitanda var tabi.Sonra Key firmasının başyapıtları Clannad ve Kanon gelir benim için ha birde SAO var unutmadan. Türkanimeyi anime izlemek için çok kullansamda foruma yeni başladım.Gerçi 12.sınıfa hazırlanmaya başlayacağım o yüzden biraz ters bir zamana denk geldi. Ayrıca animede Ecchi'ye Hentai'ye Yuri Yaoi ve hertürlü Ai ile biten şeye karşıyımdır.Bence anime karakterlerinin çizimleri nasıl pürüzsüzse kişilikleride öyle olmalıdır.(Kişisel görüş işte sevenlere karşı bir şey demiyorum herkesin kendi fikridir tabi) Herkese şimdiden teşekkür eder izlediği her seriden keyif almasını dilerim.
  5. Avatar:http://youtu.be/JLNFoIt44nE?t=36s İmza:Başta iyiydi sonra bozdu :D 5
  6. 1uberhunter1

Visual Novel ile ilgili

Aynen ben bir kaç çevrilmiş Visual novel biliyorum ama çok çok çok kısalar.Uzun olan visual novelleri çevirmek şuan için imkansız zaten ama tanıtımları için bir köşe olsa güzel olabilirdi.
  7. Forumda Visual Novel hakkında bir konu yok sanırım.Aslında Visual novellerin roman mı yoksa bilgisayar oyunu mu olduğu tartışılır ama bence yeni açılan oyun köşesine bununla ilgili bir konu açılabilir(Öneri)
  8. Gerçek hayatta denenince garip görünen olayların animelerde çok normal görünmeside garip.Deneyenler iyiymiş yalnız güldürdü :)
  9. Gördüğüm en iyi sakura cosplay'i Oda Nobuna No'dan bir gif
  10. 1uberhunter1

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kimi no Iru Machi kesinlikle sinir bozucu bir sonla bitti.Mide bulandırıcı ve zaman kaybı.
  11. Naruto(Güzel bir seri ama konusuna göre fazla iyimser geliyor bana yani en iyi sıfatını haketmiyor) SAO(Yeri bence gayet iyi yalnız anlayamadığım şey neden çok eleştiri aldığı özellikle ''romantizmin çok fazla olması'' diye eleştiriliyor.Halbuki ben hep Japon animelerinde romantizmin az olduğundan şikayet ederim.Yani çoğu romantizm animesinde öpüşme bile olmaz [Ecchi kastetmiyorum yanlış anlaşılmasın])
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.