Jump to content

cagirt

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

cagirt kullanıcısının paylaşımları

1. cagirt

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Sabah evden çıkmadan bir bakıyım dedim. Savaşın heyecanıyla yanlış adresi kopyalamışım :D
  2. cagirt

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Ep 11 Wind, Snow and Stars
  3. cagirt

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Virusler bana denk gelmedi ya da antivirus bulmadı. Ama virusler genelde reklamlardan bulaşıyor. Adblock kullandığım için (turkanime hariç tabiki :D ) bende çıkmamış olabilir. Benimde yeni HDD almam gerekecek bu gidişle bu yaz çıkan animeler arşivlik.
  4. cagirt

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Sınav nedeniyle il dışındaydım son iki bölümü izleyememiştim çok iyi geldi üst üste :D Rayet nasıl biriymiş öyle ajan çıktı iyi mi. Ama inahonun yaptığı olmadı bence. Kont ölmüş ona üzüldüm ayrı bir hava katıyordu. CPR sahnesi iyi olmuş. Bizim soğuk inaho işte :D OST ve endingin albümleri çıkmış. http://www.anime-mp3.com/2014/09/Aldnoah.Zero-Ending.html http://www.anime-mp3.com/2014/09/aldnoahzero-OST.html
  5. cagirt

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Foruma yazdığımda daha 1 saat olmuştu yükleneli. Aniplexin youtube kanalı Japonya haricinde kapalı olduğu için kendi hesabıma atacaktım neyse ki başkası anında yüklemiş. :D Evet formalı tuhaf geldi. Anlaşılan yeni bir İnaho şov bekliyor bizi :D
  6. cagirt

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

9. Bölüm Preview
  7. cagirt

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Bölüm harikaydı. Her bölüm ayrı heyecan. Çeviri için teşekkürler bu kadar hızlı :) Suikastçinin kızının dizide hangi amaçla var olduğunu sorgulamaya başladım. Heralde izleyicileri sinir etmek için var. O sözleri nasıl söyleyebildi anlamış değilim. Tamam babanı öldürdü ama insan suçluluk hisseder biraz hiç mi vicdan yok bunda. Acıların çocuğu garibim bu yaşta bu kadar yük omuzlarında. Cruhteo keşke ölmeseydi. Ayrı bir hava katıyordu animeye. Belkide ölmemiştir. Tam göstermedi orayı. Babası o robotu kullanabilmek için Marsa araştırmaya gitmiş gibi duruyor. Slaine ilerde aldnoah kullanırsa hiç şaşırmam sonuçta babası aldnoahı araştırıyordu. :)
  8. cagirt

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Gen Urobuchi Fate/Zero daki ekipte de orginal creator bugün blurayini indirirken fark ettim. Fate/Zero ikinci açılışta Kalafina, klibin başı tanıdık geliyordu ama bir türlü çıkaramıyordum :)
  9. cagirt

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Aldnoah canlı bir organizma istediğine veremeyedebilir. Aynı zaman da aklı olan bir şey galiba istedikleri gibi kullanamayabilirler. Aldnoah'ı nerdeyse hiç anlatmadılar. Buradan ve heavens fall olayından ayrı bir anime çıkar. Aldnoah alacağını düşünmüyorum İnaho'nun. Aklıma OP sonundaki prensesin elindeki silaha takıldı kime doğrultuyor onu merak ettim. Acıların çocuğu Slaine herkes vuruyor garibime.
  10. cagirt

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

O kadar ileri gitmezler. Tek varis prenses gibi duruyor. İmparatorun durumda pek iyi değil gibi. Artık rütbeli bir subay biliyor ve savaş gemisi hareket ettirdiler .Dünya kuvvetlerinin komutanları öğrenecektir. Hem prenseste imparatorla irtibat kurmak isteyecektir. Ama yörünge şövalyelerinin başına buyruk hareketlerini göz önüne alırsak her şey olabilir. Suikastçının kızı da ne kadar gıcık bir tip babası dünyaya ihanet etmiş hala konuşuyor.
  11. cagirt

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

Büyük ihtimalle marslılar saldırmasınlar diye saklamışlardır. Aldnoah olmadan da kullanamadıkları için de olayın üstünü örtüp kapatmışlar gibi duruyor. Prenses ortaya çıktığına göre savaş duracak büyük ihtimalle.
  12. Cevabınız için teşekkürler. AniTR ile bir bağım yok kendi düşüncem bu. İnceleme için ayrıca teşekkür ederim.
  13. @Burakesan - Şu siteyi eklemelerini de iletebilir misiniz http://www.anitr.com/manga/ kotalı arkadaşlar için boyutları küçültülmüş burada.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.