Jump to content

Kayla

Üyeler
  • İçerik sayısı

18
  • Son ziyareti

Kayla kullanıcısının paylaşımları

1. Her birini okurken 'aaa' dediğim gerçeği :D Çok güzel konu olmuş ellerine sağlık.
  2. Hayat çok güzel gidiyoo (~ ̄▽ ̄)~

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kayla

Kayla

Savaş mı istion kamooon :d

3. Nume

Nume

*=* dahi iyi gider diyelim QwQ ♥ o zaman canım

4. Kayla

Kayla

İnşallah ♥♥

3. Kayla

İsminizin Japonca karşılığı :)

Bundan böyle bana Arikushitekurin diyin .d
  4. Kayla

Yeniyim, noobum :3

Teşekkürler :D Hoşbulduuk Şu an lol grubuna katılamayacak kadar noobum :D Sizin söylemelerinizle gaza geldim tekrar döndüm Lol'e. Biraz kasmam lazım. Eğer düzgün bir şekilde oynamayı becerirsem katılmayı çok isterim :embarrassed1-onion-head-emotico
  5. Kayla

tadaima (alakasız olmuş olabilir) ^,^ Umarım iyi vakit geçiririz.
  6. Kayla

Hoşbulduk :D Ayrıca sende hoşgeldin. Keyifli forumlar ikimizede
  7. Kayla

Hoşbulduk bende tanıştığıma memnun oldum :D
  8. Kayla

Umarım eğleniriz. Sende hoşgeldin bu arada :D Hoşbulduk senpai :D
  9. Kayla

Anlamıyolar ki yeni başladım bi rahatlık verselerde öğrensem ama yok. İllaki küfür etcekler :D Ama şimdi siz böyle deyince düşündüm bi iki kere daha denicem inş. çok küfür yemeyiz :D Hoşbulduk :D
  10. Kayla

Evet aslında lol oynuyorum ama 2 el attım ikiside çok beter oldu bide küfür yedim. Daha gitmem ben oraya :D Tanıştığıma memnun oldum. Hoşbulduk. Teşekkürler :D
  11. Kayla

Teşekkürler. Tanıştığıma memnun oldum.
  12. Kayla

Aslında deniz gibi bir isim. Hem erkek hemde kadınlar kullanabiliyor. Tanıştığıma memnun oldum :D Öneriniz için teşekkürler. Tanıştığıma memnun oldum.
  13. Kayla

Hoşbulduk :D Ceren-chan Hoşbulduk ikimizde :D
  14. Kayla

Hoşbulduk :)
  15. Kayla

Teşekkürler bende tanıştığıma memnun oldum. Cümlelerimi daha dikkatli seçiçem bundan sonra öneriniz için teşekkürler :D Tanıştığıma memnun oldum :D Teşekkürler :D Yok amacım güldürmekti tebessüm ettirmek belki. Yanlış izlenim bıraktıysam özür dilerim. Düzelttim orayı. Teşekkürler :D
  16. Selaam! Öncelikle tanıştığıma memnun oldum. Cerenimo sayesinde forumda üyelik açtım :D Cerenimo candır <3 Küçüklüğümden beri anime izliyorum. Pokemon, Sihirli Notalar ve Sailor Moon izlerdim televizyonda. Tabi ne olduklarını bilmiyodum o zamanlar. Sanırım 5.sınıfta googleden nasıl bulduysam izlediğim eski anime olan Sihirli Notaları buldum (biliyosunuz googlede herşey çıkabilir) ve araştırdım. Animeleri keşvettim. Naptığımı ne ettiğimi tam hatırlamasamda Mermaid Melody diye bi Anime buldum youtubeden Anime'leri öğrendikten sonra. İngilizce alt yazıyla onuda izledim vesselam. Başka bir forumda arkadaşlarıma yaydım anime olaylarını. Forum arkadaşımla beraber izledik Mermaid Melody'i ve ondan sonra Kamikaze Kaitou Jeanne, Full Moon wo Sagashite, Fairy Tail derkeeen bi baktım 2013'te Türkanime.tv'ye üye olmuşum...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.