Jump to content

Zombie

Üyeler
  • İçerik sayısı

66
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Zombie kullanıcısının eklediği dosyalar

1. On 07.03.2016 at 20:47, Cold Dewil yazdı:
    On 07.03.2016 at 20:47, Cold Dewil yazdı:

sa GTO izlemeyen, Hellsing izlemeyen biri yaşamamalı onu ne yapıcaz?  

Renkler ve zevkler tartışılmaz herkesi zorlayamazsın, Sana göre çok iyi olan bir Anime başkası için bir şey ifade etmeyebilir.

On 07.03.2016 at 20:55, Raffee yazdı:

İzlediği animeler Tokyo Ghoul , Sword Art Online vs vs'den ibaret olup , ( son zamanlarda da One Punch Man'ci yeni bir kitle oluştu ) çok biliyormuşçasına konuşan kitle yüzünden olumlu düşünmek az ötede dursun. ''Saitama tek yumrukla halleder'' , izlemediği halde ''Goku alır gezegen yok ediyor'' gibi yorumlar ortada cirit atarken... Ve ne yazık ki çoklar :/

Kesinlikle bu kitle beni kanser ediyor Facebook Sayfalarında falan her gün saitamalı,gokulu,narutolu paylaşımlar atılıyor copy paste kol geziyor hele fanboycuklardan bahsetmiyorum goku alır saitama alır küfürler havada uçuşuyor.

Sebebini bilmiyorum ama Facebook'ta neden hep 15 anime hakkında konuşuluyor yani başka anime mi kalmadı hep bu animeler üzerinde gidiliyor.

Bunun haricinde giydirmek istediğim başka birileri var tamam fansub kuruyorsun seriyi yarım bırakıyorsun ya kendine çeki düzen ver yada boş yapma.. ismini vermek istemediğim bir fansub var ki tam ergen kuruluşu 2 dakikada bir Ç.N saçma sapan espiriler kendini komik zannediyor bu kuruluş yapmayın komik değil gereksiz yere boş yapmayın.

2. Paralel Yapı'yla bir olarak Beşiktaş'ın adını kirletmişler  -_-

ben de genelde Büyük Başbuğ, Tansu Çiller, sis atma ** falan kullanıyorum.

en çok güldüğüm nick "HASANsenmisin" asdfuhsaduıaıusdhauhsdf

öyle diyorsunda çok iyi maç çıkardık beşiktaş bölününce yarısını bana veriyordu sonra w ile geri ona iteliyordum  :D

3. Oyunu komik yapan aslında nickler bir kaç tane örnek veriyim ; Faiz Lobisi,Yeme Lan,Ne Yedin Be, gibi bunları gördükçe gülmekten oynayamıyorum  :D 

Bu arada Paralel Yapı olarak europe serverına bir süreliğine el koymuş bulunmaktaydım buradan Beşiktaş,T.C,Turkey ve Bonibon'a selam söylemek istiyorum  :D tam bir yardımlaşma gösterdiler
    .

4g03gY.jpg

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.