Jump to content

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Üyeler
  • İçerik sayısı

666
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

£ɱŔ£Қה¥Ŕ kullanıcısının paylaşımları

1. Dragon age'i indirdim. Bilgisayar kaldırmamıştı. Ayarlarını düşürdüm iyi kötü girdim oyuna hiç beklediğim gibi çıkmadı . :S Hüsran..

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Rıse

Rıse

sıkıntı birde onun ing yamasını yapmak var :

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ
    4. LeornKayn

LeornKayn

Aionu f2p olduktan sonra alan şirketi görür görmez bırakman lazımdı burada aç köpek şirketi gameforgeden bahsediyoruz senden para alır ama aldıklarının karşılığını vermez...o yüzden çok yaşa rito games

2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Karakterler için Slogan uyduralım

La hiç bir şey bulamadım ama nedense çok saçma şeyler geldi aklıma bu konuyu okuyunca . :D
  3. 1-Naruto'nun Fillersiz bir şekilde bi 10 yıl felan daha sürmesi 2-Yarım kalmış (1.sezonunu çıkarıp 2. sezonunu çıkarmamak gibi ) animlerin devam etmesi. 3-Evde benim gibi birinin olması. (Bu biraz imkansız oldu ama neyse.)
  4. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Prince of Tennis
  5. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Üye Albümü

Geçelerde ilk gez gördüm bu konuyu . Canlandırmış biri heralde. :D Dün arkadaşlarla yaylaya çıkmıştık ordan 2 tane fotoğraf attıyım. Fazla bir şey beklemeyin lütfen ;)
  6. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Herkese Merhaba

Hoş Geldin.
  7. Yaz animelerinin arasında nedense hiç gözüme çarpan bir anime olmadı vasat bir sezon olacak benim açımdan sanırsam.
  8. Bizde de Yapsalarya bunu . :D İsim verecektim sonra vazgeçtim siyasetle hiç uğraşamıcam :ghost-onion-head-emoticon:
  9. Filler :ghost-onion-head-emoticon: Bu Fillerde Kendini gösterecekmi çok merak ediyorum sırf takip etme sebebim hatta. :D
  10. Bence dayanmana gerek yok bişey kaybetmezsin . :D
  11. Hangisi senin çalışman ? :D Güzel olmuş gerçekten de yalnız spoiler içine alırsan daha iyi olur.
  12. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Osoi Subs

Yalnız ilk kez yavaşlığıyla övünen bir Çeviri grubu gördüm. :D İlgi çekici ama nedense.
  13. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Merhabalar

Hoş Geldin.
  14. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Naruto (Resim, Wallpaper vs.)

15. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Aranan Kan Geldi

Hoş Geldin.
  16. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Kakashi’nin Yüzü Gösterildi Mi?

Aynı ben . :D https://www.youtube.com/watch?v=NAS_sXPUHcs
  17. Çok büyük beklentim var bu Live Action Filminden.
  18. Animedeki halleri daha ilgi çekici dururken gerçekteki halleri nedense hiç ilgimi çekmedi . :D
  19. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

En Beğendiğiniz Anime Finalleri

Bana göre ana karakter Tatsumiydi herşey onun üzerine kurulmuştu neden beğenmedim dersen savaş sahnelerinden felan deği yarı ölü hayatta kalsın yine kalsındı düelloyu kazananda finalde tatsumiyi alıp giderdi . :D Biraz saçma oldu ama şuanki finalinden daha iyi :DŞunuda diyim final bölümünü izlemek istemeiştim bütün bölümler izlenipte final bölümü izlenmezmiymiş. Bana göre final yapmıştı Tarsumi ölünce. :D
  20. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Merhabalarrr

Hoş Geldin.
  21. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

En Sevdiğiniz "Final Yapmamış" Animeler

Final yapmamış mıydı ki bu anime ?
  22. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

( 22 / 22 ) Samurai Flamenco

Aynen değişik bi konusu var . :D Ama çizimlerini görmeden bir şey diyemeyeceğim .
  23. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

En Beğendiğiniz Anime Finalleri

Akame ga Kill'in Finalini beğenen arkadaşlar neye göre beğendiniz çok merak ediyorum. Final bölümünde başrol oyuncu yoktu daha ne olsun beğenmemek için bu yeterde artar bile. Aoki Densetsu Shoot ve Haikyuu!! güzel biti diyebilirim . :D
  24. Ahahah . :dd Aynısı gerçekten de ama Beyblade diğerlerine nazaran biraz daha büyükken kullandım için yazmamıştım. :D Biraz daha büyükken dediğimde en fazla 1 yaş .
  25. Hatırladım kadarıyla bir trenim vardı raylarını istedim yere döşüyordum oda gidiyordu ha birde ateri . :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.