Jump to content

Uchıha sasuke

Üyeler
  • İçerik sayısı

122
  • Son ziyareti

Uchıha sasuke kullanıcısının paylaşımları

1. Uchıha sasuke

Ben de geldim :)

Hoş geldiniz.ben azeri kardeşin kenan.romantik animeleri bende severim önerim elfen lied mirai nikki.
  2. Uchıha sasuke

Tanışalım Kaynaşalım :d

yardımınıza göre teşekkürler.
  3. Uchıha sasuke

Gerçek Kedi Kız :D

afedersınız tıbda okuyorsunuzmu?bana çok ilginç geldi kedı kız konusu.çinde böyle olaylar çok oluyor.ahalisi çokdu ondanmı?
  4. Uchıha sasuke

afedersiniz çok güzelsiniz
  5. Uchıha sasuke

Death Note FC

Death note fan clubunda yokmuyum????olamaz bir kiracı olarak beni de ekleyin
  6. Uchıha sasuke

Hyuuga Hinata FC

Lütfen benide ekleyin
  7. Uchıha sasuke

Kuchiki Byakuya [FC] (20 Üye)

Bleachin en güclü karakterlerinden biri beni de ekleyin lütfen
  8. Uchıha sasuke

Mirai Nikki FC

Mirai nikki cok romantik anime.lütfen lütfen benide ekleyin.şimdi bitirdim animeni böyle romantik anime yok!duyqu patlaması yaşıyorum bide yeni proje ne zaman başlayacaq
  9. Uchıha sasuke

Mölöbö~

kardeş ben burda türk dil kurumu deyilim yanlış yaza bilirim 2-cisi ben azeriyem.istersen sen azerice yaz ben senin yanlışlarını düzeltiyim.okey?
  10. Uchıha sasuke

Mölöbö~

teşekkürler ismim sfsjkds deyil ısmim kenan...hoş bulduk
  11. Uchıha sasuke

Hoş geldınız.....one pıece death note Code geassı bende severım....bıde ısmım kenan...
  12. Uchıha sasuke

Mölöbö~

Selam.....Hoş geldınız.....ingiliscedenmi çevırmencılık yapıyorsunuz?do you speak englısh?
  13. Uchıha sasuke

Mrb Arkadaşlar

Selam Hoş geldınız....narutonu bende severım......ben kenan
  14. Uchıha sasuke

Herkese Selamlar Saygılar.

Selam hoş geldınız....
  15. Uchıha sasuke

S.a Millet :)

Hoş geldınız.....
  16. Hind filimlerinden nefret ederim.5 saat film gediyor 4 saatını aktörler manasız şarkılar söyleyib dans ediyorlar bütün filmin keyfi gidiyor.hayal edin animenin döyüş sahnesinin ortasında arkadaşlar şarkı şarkı söyleyib dans yapıyorlar....hayal etdizmi?...animede böyle saçmalıklar yok....animeni bu yüzden seviyorum
  17. Uchıha sasuke

Selam ^^

ilk önce hoş geldiniz shiki güzel secim benim için en iyi 5 animeden biri.shiki cok izlenen anime yabancı ülkelerde.kusura bakma ama benim opening 2 daha güzel
  18. Ha bide lütfen dikatli olun....bazı erkek arkadaşlar kendisini genç bayan gibi tanıtıyorlar....bide kendisine delikanlı dedirdiyorlar.bu erkeklere bir hakaretdir.utanmıyorlar mı hiç.....neyse .....lütfen yanlış anlamayın .
  19. Uchıha sasuke

Merhaba

Tekrar hoş geldiniz.... bide biraz dikkatli olun lütfen bazı erkek arkadaşlar kendini bayan üye olarak tanıtıyorlar hiç erkek kendini bayan olarak takdim edermi....bide kendine delikanlı dedirdiyor...lütfen yanlış anlamayın son zamanlar böyle olaylar cok oluyor....
  20. Cok önemli bilgiler teşekkür ederim. Fakat bence teori olarak yanlış.bildiyiniz gibi orta asyadakiler türk milletleri ve aynı zamanda çekik gözlüdüler .hatta çoçuklarda biliyor ki türk milletleri bir zamanlar birge yaşıyordular.ıspatı:birge yaşadıqmıza göre de dinimiz dilimiz ırkımız hepsi aynı.benim sorum bu niye türkiyelilernen azerbaycanlıların gözleri çekik deyil ?? Teori olarak yanlışmı???
  21. Uchıha sasuke

En Çok Kullandığınız Siteler ?

oyun sitesi naruto-arena.com en iyi naruto oyunu ve soul-arena.com en iyi bleach oyunu.kesinlikle bakmalısız
  22. Hepsini severim fakat en iyi pop.en iyi şarkıcı TAYLOR SWİFT forever.qrup the VAMPS
  23. Uchıha sasuke

İtiraf Köşesi

yok hayır ben erkeyim.hayır kızlar benden hoşlanıyorlar.amma ben heç birini sevmiyorum. Bide ben azerbaycanlıyım.
  24. Uchıha sasuke

Favori Anime Müzigin ?

Forever elfen lied lilium emotional and romantic music
  25. Uchıha sasuke

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum: 1-benim hiç kız arkadaşım olmayıb.nedeni? Kızlar benden hoşlanıyordu fakat ben onlardan hoşlanmıyorumdum.yalnızca bi kızdan hoşlanıyordum ona da açılamadım..... 2-küçükken söylediyim ilk söz huan olub.nedeni?? Abimin ismi orhan 3-arkadaşlar aramızda kalsın.lütfen azerilere söylemeyin....türk kızları azeri kızlarından cok daha güzel 4-en büyük itirafmı yapıyorum:benim hiç zaman arkadaşım olmayıb
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.