Jump to content

Uchıha sasuke

Kayıtlı Üye
  • Content Count

122
  • Last visited

About Uchıha sasuke

• Rank
    Level 1
  • Birthday 06/04/1997

Profil Bilgileri

İletişim Yöntemi

Recent Profile Visitors

961 profile views
  1. Hoş geldiniz.меня зовут кенан.i am from azerbaijan.ingilisce ve ya rusca biliyormusunuz?
  2. Merhaba mert foruma hoş geldiniz .меня зовут кенан.
  3. Hoş geldiniz .меня зовут кенан.
  4. Hayır sadece 23 saat anime izledim günde
  5. Ben bunu dün izlemişim .12:00-01:00 kadar.ben narutonun 220 bölümünü 3 güne izlemişdim rusca.inanılmaz deyilmi?
  6. Bu gün kendimi fazla yordum. Hunter x hunter 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16-17-18-19-20-21-22-23-24-25-26-27-28-29-30 şaka deyil
  7. naruto sasukeyle dövüşe çıksa sasuke kolaylıkla kazanır.bide sasuke kendini beğenmiş deyil yalnızca cool.animeni dıkkatle izleyin esasda ayrıntıları
  8. Sasuke narutodan fazla seviliyor.hepiniz sasukeni kıskanıyorsuz.
  9. arkadaş animeni hakaret etmeyin lütfen .niye animeni yayınlamasınlar?
  10. Ilk önce hoş geldiniz.nasılsınız?derd etmeyin bende azeriyim yani bende yabancıyım forumdakılar cok iyi arkadaşlar bir sorunuz olursa seve seve cevablandırırım
  11. Siz yalnızca türkiyede deyil bütün türk dünyasında yenilik yaratacaksız.INŞALLAH hayaliniz gerçekleşir.bende ülkemde öyle bir şeyler yaratmaya çalışıyorum.isterseniz bende azerbaycandakı böyükelçiniz olurum
  12. kardeş siz çok cesursuz tam bir delikanlısız :) bense umudunu itirmiş bir zavallıyım :unsure:.alın bu da bir itiraf :wacko:
  13. selam.hoş geldiniz... benim ismim kenan.qaliba mirai nikki animesini izlemisiniz.:))
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.