Jump to content

Byperest

Üyeler
  • İçerik sayısı

509
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

7

Byperest kullanıcısının paylaşımları

1. Byperest

İnsanı Düşünmeye En Çok Sevk Eden Animeler

Code Geass'ın 1.sırada olması daha iyi olabilirdi çünkü Code Geass'ın diğerlerinden en büyük farkı konunun özgürlük ideası olmasıdır her ne kadar Lelouch'un farklı tepkiler verip bu ideanın üstünü zaman zaman egoist düşüncelerle kapasa bile.
  2. Byperest

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

Sonuç olarak ceasarda sadece kelepçe var sadece onun güçlerini bastırıyor Dof'un güçlerini bastırmıyor ki,bana göre zehirler.
  3. Naruto ve OP'in başından kalkmam hatta bazen yürek yerim baştan başlarım ikisine de,iki gün sonra yine güncel bölümü yakalarım öyle psikopatça seviyorum :D
  4. Byperest

Merhaba Gençlik

Asıl tam Sakura'yı dövmelik yerde savaş sırasında Naruto gitti Raikage'den Sasuke adına özür dilemek için sonra ardından Sakura geldi dedi ki "Artık Sasuke-Kun'un peşini bırak benim gözlerim açıldı ben seni seviyorum hem sen daha güçlüsün" falan filan feşmekan dedi dedi beni iyice delirtti.Yav arkadaş sen kimsin de Naruto'yu bu kadar yıl üzdüğün halde hoşgörüsüz davrandığın halde hem o bana laik tavırları sergileyip hemde arkadaşını kurtarmasından vazgeçmesini söylüyorsun hemde bütün bunları ona bu kadar şey çektirdikten sonra söylüyorsun iyice kötü ediyorsun Naruto'yu ama iyi ki Hinata varda bizim oğlana sevgisi yetiyor :D
  5. Byperest

Merhaba Gençlik

Bleach'ı izlemek için izledim yoksa bende pek sevmem :D Naruto için haklısın aynı dertten muztaribiz Sakura diyince bile bir sinir basıyor beni :D
  6. Byperest

Merhaba Gençlik

Foruma hoş geldin.Favori listen benimkine çok yakın hatta Naruto'yu eklesen aynısı diyebiliriz :D Hakikaten niye Naruto yok daha izlemedin mi :D
  7. Byperest

Oyun Önerileri ve Sohbet Alanı

İki gündür aralıksız warface oynuyorum seslendirmeler dahil Türkçe dil destekli steam oyunudur müthiş sardı,PVP ve PVE olarak iki türde var,oyunun her gün PVE senaryosu değişiyor (tekrar etse de kendini),ücretsizdir oynamak isteyenler steamdan indirsin tüm eğitim modunu tamamlasın eklesin ismim Byperest
  8. Byperest

En Cool Kadın Anime Karakterleri

Kagura'ya çok güldüm ya :D cool başlığı altında olması çok komik ki gifde baya bir aşık oldum cool hareketlerine :D
  9. Bilmeyen kullanıcılar için gayet basite indirgenerek anlatılmış gayet güzel bir anlatım olmuş tebrik ederim.Senin AKK'yi aştığın download hızın benim AKK'yi geçmediğim halde ki olan download hızından daha hızlı :D AKK limiti 75 gb olduğundan kaynaklanıyor bence bir yerden yükseltip bir yerden kısıyor ttnet :D
  10. Byperest

Japonca'dan Türkçe'ye Anime Çevirisi??

Bende gördüm facebook'ta bu reklamı fakat spam vs şeyler diye açmadım genelde öyle oluyor diye ama dikkatimi de çekmemiş değildi hani, sadece açmadım iyi ki bilgilendirdin beni :D Not:Açıkça belirtmeliyim ki siteyi ve android uygulamasını gezdim boydan boya,şunları söyleyebilirim;Sitesi sadece üç adet animeyi çeviriyor evet Türkçe dil var ve yasal aynı zamanda,''ses kalitesi'' de güzel orijinal duruyor kusursuz fakat görüntü olarak aynı şeyi söyleyemem.Anime bölümlerinin çoğu çevrilmemiş olsa gerek eksikler mevcut.Aynı şeyler film ve diziler içinde geçerli.Android uygulamasına gelirsek pek ilginç bir şey yok sitesiyle aynı,tek şaşırdığım nokta animelerin ses kalitesi ne işse çok yüksek ve kaliteli geliyor telefonda bile kaliteli...TürkanimeTv'ye devam daha kalitesini geçen yok yasal olsa da hem çalışanlar hemde izleyiciler rahatlasa.
  11. Byperest

Anime mi, Manga mı?

İlk önce neden manga sevmiyorum onu açıklayayım;Mangada sınırlı bir haz var ve kendi tiplemeni yapıyorsun karakterler hakkında bu kitap okumaktan farklı çünkü grafikler ve yazılar farklı haz verir ikisi bir arada olunca ve alışmadığın bir şey olunca da bu,insana yeterince haz vermiyor.Kitap okumaktan kastım okuduğunuz bir romanı düşünün ve oradaki betimlemelerin detayına inin farkı anlayacaksınız.(Tabi bu benim görüşüm,genelleme yapmıyorum.) Peki neden anime? Çünkü anime de sınırlı bir haz yok bu kişiden kişiye değişe de bilir ama Naruto'yu mangada okurken gram zevk alamadım çünkü heyecanı o hazzı doruklarında yaşamalısın orada ki tiplemeyi gerçek bir insan gibi düşünmelisin.O jutsuların grafiği olsun akışı olsun insanı daha bir eğlendiriyor çünkü hareketli mangadaki gibi sabit grafik değil tabi her ne kadar animede çizimlere pek dikkat edilmese de (bazıları için) acayip bir eğlence oluyor.Savaş sahneleri oluyor mesela mangada bunu pek savaşmışsın gibi göremiyor olabiliyor insan ama animede görüyorsun o savaşı.Bazende kesilen sahneler oluyor sansür oluyor vs şeyler onlarda olacak o kadar çünkü Japonlar manga okumayı sever animeyi pek sevdiğini söyleyemem manga kadar çünkü konudan konuya hatta sahneden sahneye televizyonda yayınlanamayacak şeyler var..Ha bu arada şu da var animede arka arkaya bölümleri izleyin Naruto veya OP olsun o psikolojiyi bir yakalayın sonra kendinize en yakın karakteri seçip o oluyorsunuz çünkü mangada yazı olduğundan davranışları,tepkileri o jest ve mimikleri fark edemeyebiliyorsunuz ama animede bunları yakalayıp haa bak Naruto bana benziyor davranış olarak diyebiliyorsunuz yada Luffy gibi başına buyruk olduğunuzu fark edebiliyorsunuz çünkü bu karakterlerin davranışları çok uzak olmayan şeyler.
  12. Byperest

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Chelsea (Akame ga Kill) Hinata (Naruto) Rias (High School Dxd) İzleyenler zaten bir tuhaf olmuştur onlarla benim aramda bu sübliminallik : :D(bilerek bu fotoğrafı koydum yanlış anlaşılabilir diğerleri :D Sword Art Online (Asuna) Nami ( One Piece) Liste kabarık şimdilik bunları koyayım :D
  13. Byperest

dövme için yardım

Kısa zamanda düz bir karna veya sixpacke sahip olacağımı bilsem karnıma bu dövmeyi yaptırırım ne kadar sağlıksız bir şey olsa da.Kendim için söylüyorum tabi,ben yaptırırım diyorum sana tavsiye etmiyorum çünkü sağlıksız bir şeyi bir başkasına tavsiye edemem. Naruto'nun 8 trigram mührü (fazla büyük bir resim oldu ama idare eder :D)
  14. Byperest

Anime Şarkılarına Türkçe Cover /._./

En iyisi Akame ga Kill olmuş diğerleri de güzel tabi,başarılar cover zor bir iştir.
  15. Byperest

anime torrent sitesi (nyaa)

Bayadır arıyorum Naruto ve OP'un güncel bölüme kadar tüm bölümlerinin torrentini hala bulabilmiş değilim hemde Türkçe altyazılı arıyorum o kadar umutluyum ki :D en dandik torrent sitesinden kickass'e kadar baktım didik didik ettim interneti ama yok :D
  16. Sakura kiraz çiçeği demek güzel isim fakat bu animeden(mangadan) yola çıkarak kızım olsa da ismini Sakura koymam bak yine aklıma geldi Sakura sinirleniyorum bu Sakura'yı görünce ben arkadaş tam kezban.
  17. Byperest

Merhaba Arkadaşlar

Foruma hoş geldin :D Forum kurallarını oku zaten alışamayacaksın merak etme :D Bu forumda adminler farklıdır hemen iğnelerler hobileri gibi bir şey bu (!) :D o yüzden buna alışmaya bak,iyi forumlar :D
  18. Byperest

İtiraf Köşesi

YGS ve LYS'ye hiç çalışmadım.20 gün gibi bir süre kaldı YGS'ye çok rahatım,başıma bir iş gelemese bari.
  19. Rurouni Kenshin'in filme uyarlaşmış versiyonu düştü internete izleyeyim bu boş vakitte,boş vakit olmaz sonra.

1. Soranohikari

Soranohikari

Üçüncü filmi indirdim ama izlemeye elim varmıyor bitecek diye

2. Byperest

Byperest

Ben üç seriyi de şimdi izleyecem indirdim gece 720p diye 360p çıktı tekrar downland ediyorum :D

20. Byperest

Kostüm Partisinde Ne Giyerdiniz?

Yüzüme Naruto'nun sağ ve sol yanağında ki üç çizgi var ya onu tilkiye benzeten işte onu yaptırırdım.Kafaya hasır şapka anlıma Zoro'nun yeşil bandı.Kırmızı yelek giyerdim Luffy'nin.Altıma Konoha ninjalarının giydiği pantolona benzer şeyi giyerdim.Ayakkabıda ya parmak arası terlik Luffy gibi yada Jiraiya Sensei'inin giydiği tahtadan terlik :D garip bir halde olurdum ama güzel olurdu şekil olurdu :D hatta ceket olarak da Naruto'nun Shippuuden ceketi :D canlandırmaya çalışmayın garip bir insan çıkıyor ortaya aasdasd :D
  21. Byperest

Kardan Neler Yaptınız?

İzmir'e kar yağmıyor ki arkadaş,kuru soğuk :D
  22. Bir tek Gyakusatsu Kikan ilgimi çekti gerisi pekte iç açıcı değil gibi.
  23. Byperest

Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Şubat 2015

Daha asıl savaş şimdi başladı Madara ile kapışacaklar tam anlamıyla dedik sonra fiiler girdi ben konuyu unuttum en son Sasuke Shruken fırlatıyordu Kaga Bunshin yapmıştı Naruto Shurkene dönüşmüştü en son orayı hatırlıyorum başkada bölüm çıkmadı herhalde(!).Biraz daha para kazanmak için yapmayacak şeyleri yok.
  24. Byperest

Amiralin birşey yapacağı doğru ama olayı dünyaya duyuracak gibi bir niyeti olmayadabilir tam tersine belki adayı yok etmeye de çalışabilir bilgi sızmasın diye. Herşey olabilir çok önemli bir yerde arc her an herşey bir anda gelişebilir :D
  25. Byperest

Olayı dünya savaşına kadar büyütmezler neden büyütmezler çünkü denizciler Dof'un ne yaptığını dünyaya açıklamadan kapatmak isteyebilir 10 binlerce insanı tutsak etti baya büyük bir olay bu dünya hükümetinin güveni bu olayla sarsılır o yüzden olayın üstü kapatılır.Bende katılıyorum Oda-Sensei baya uğraştı bu arc'ta bir sürü yeni karakter kattı hepsini yönetmesi bir hayli zor bence bu kadar adamı Luffy'nin bir defaya mahsus emrine verecek çünkü Usopp kurtardı hepsini tutsakların ve yeni katılan büyük savaşçıların bu yüzden big mom ve kaidou büyük bir orduyla karşılaşacak Luffy'nin liderliğinde tabi bu liderlik Dof'u alt ettikten sonra olacaktır kanımca :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.