Jump to content

°•°NekoAiri°•°

Üyeler
  • İçerik sayısı

196
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

°•°NekoAiri°•° kullanıcısının paylaşımları

1. °•°NekoAiri°•°

Merhaba :D

Ben varim ^_^
  2. °•°NekoAiri°•°

Yanlis yaziom kusura bakma yaq :D
  3. °•°NekoAiri°•°

Yani lisedeyim ya cok zor demicem sen üniversitede oldgn icn zaten benim zorluk seviyem senin alt mi alt seviyen onu kastettim ;) :)
  4. °•°NekoAiri°•°

Hosgeldin emre ben de azra basarilar universte de ben lise 1 deyim :p :) bana hava his demicem ama sana bayagi bi zordur Neyse keyfli forumlar iyi geciniriz o kesin ^_^
  5. Ben bi daha gece yatarken xxl korku hikayeleri okumicam . adam beni kendine benzetti lan gece nasi uyudum biliyom o-O Tövbe bi daha gece onu okursam ...

6. °•°NekoAiri°•°

Siyah Burger

Buna nie gerek duymuslar abi ya :P :) neyse japon bunlar bisi diyemem ^_^ n'apcaklari belli olmuyo zaten :)
  7. °•°NekoAiri°•°

İchiruki mi,İchihime mi?

İchigo <3 Rukia tbkide ^_^
  8. Ozr dilerim yazdiklariniz bana 5dk sonra geliyo ff yaa
  9. O 1 cm yi ne yapmis ya oyle ayrica katiliyorum kitkata da Guzel ve harbi uyuz edici detaylar :)
  10. +Bi gün bu acı bitcek -Ne acısı abi ? +Bi de soruyomusun Anime izlemeyip ders calismak benim için ne demek biliyomusun ya -O muydu azra ? +eet melike oydu sorun mu var kardes ?! -yok kanki yok #dagilin# ^-^

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. brkee.jp「えげ」

brkee.jp「えげ」

Arkm yok derken ?

Bide yalnızlık kafa yapıyor demişsinde... Henüz bana öyle birşey olamadı :?

Yok yani... Hani kendimi bilgisayar dillerini ve Japonca dilini öğrenmeye harcadım...

Tek yan etkisi oo oldu :D

3. °•°NekoAiri°•°

°•°NekoAiri°•°

Yaw ben 2 ay 2yil kore japon tutkusundan yanliz birakildim kardesim bile benimle diyologa geçmiyo ya

Senin yan etkin iimis gene ^_^

4. eniyi arkadaşım Pelin abla

eniyi arkadaşım Pelin abla

Ne acımasız kardeşiniz var :( :( :(

11. °•°NekoAiri°•°

Tanışalım kaynasalım :)

Konniciwa efekan forumda ii eğlenceler ^_^
  12. °•°NekoAiri°•°

Merhaba *-*

Hoşgeldin burak ben de azra umarim forumda iyi vakit geçirirsin ^_^
  13. Inu x boku ss op Ouran high school op Kamisama no inai nichiyoubi op ve end Fairy tail 16 Angel beast Uta no prince sama op ve end bi de ardaki diger muzikler ^_^
  14. °•°NekoAiri°•°

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

En sevdigim animeleri tekrar izledim izleme sansim olmazsa die inu x boku Rosario vampire Angel beats in uatunden siyirdim Ne bu okul ya neyse bos vakit buldukca izlerim en azindan haftada 7 saat (bana yetecek bi zaman kavrami degil ama ) :( BAKICAZ ARTIK ^_^
  15. bu tatil olmamis yenisini getirin ^_^

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. °•°NekoAiri°•°
    3. Nume

Nume

QwQ evet bencede

4. eniyi arkadaşım Pelin abla

eniyi arkadaşım Pelin abla

Çok üzgünüm vakit geri dönmüyor.keçmişe değil geleceğe bak ;)

16. Beni en çok Vampire knight 1 ve 2 Kamisama no inai nichiyoubi Fairy tail SAO etkiledi
  17. °•°NekoAiri°•°

( 14 / 12+ ) Ao Haru Ride

Ben diger sitede 8 i bekliyorum telefondan yaptigim icin herseyi indirme sansim yok :p ^_^
  18. °•°NekoAiri°•°

Tanisma fasli :)

Okul zamani olmustu Kusme lutfen ya oyle demek istemedim yani ilk gördüğüm oydu ondan lutfen ya gomenne :( aramizi bozmayalim Reyhancim 2 yildir da korefaniyim ayrica minozum ayni kafayiz :)
  19. °•°NekoAiri°•°

Ben mert.

Hoşgeldin ben azra . forumda iyi vakit geçir berat ^_^
  20. °•°NekoAiri°•°

Hepinize teşekür ederim Bana emreknyr yardim etti konu acmasini bilmiyordum ordan onceden tanistik ayrica emreknyr tekrar tesekurler cok saol yardimin icin . Evet ramazanda anemler full yattim sandi ama ben öyle anime izledim ( Pembiş ne bizim çektiğimiz :D .) İlgilendiğiniz için sizde saolun sizede keyifli forumlar cok saolun hosbulduk ^_^ :) Bir de Çiğdemcim co guzel oluyo dimi ilk basladiginda devam etmesi ayri bir zevk
  21. °•°NekoAiri°•°

Saol ha bide izledigimde zevk aliyorum ole cabuk cabuk gecmiyorum zaten ve genwlde sonunda agliyorum :p cok uyuz ya neyse bu huyum
  22. °•°NekoAiri°•°

Evet ya bi de lise ye baslioz :p :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.