Jump to content

°•°NekoAiri°•°

Üyeler
  • İçerik sayısı

196
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

°•°NekoAiri°•° kullanıcısının son zaferi 7 Ocak 2015

°•°NekoAiri°•° en beğenilen içeriğe sahiptir

°•°NekoAiri°•° hakkında

• Doğum günü 04/27/1987

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

4854 profil görütülenme

°•°NekoAiri°•° üyemizin başarıları

1. °•°NekoAiri°•°

Ecchi FC [+18]

Cakilmadim ben :D 2 ay ara verip sonbahar uykusuna yattım sadece . B) Telefon gelince zaten o 2 ayin acisini cart die cikardim no pro :D
  2. °•°NekoAiri°•°

Ecchi FC [+18]

Ama ucunca da çok uçuyorum . Sorun orda :D Yazın o kadar uçtum ki 10 gün duraksiz ecchi yuri yaoi izledim. *-* sonucunda == annem beni gördü . Telefonuma el koyuldu . Internetsiz 2 ay geçirdim @-@ . Bi daha dayanamam ben 2 ay naparim . O yuzden çok havalanmadan havada süzülmem lazim . Ama bu yaz anasından emdiği sütü burnundan getirene kadar dalcam B)
  3. °•°NekoAiri°•°

Ecchi FC [+18]

:D şey dicem . Mümkünse adını alabilirmiyim ^_^ [bu aralar noldu bana yaa :D yine uçtum]
  4. °•°NekoAiri°•°

Herkese Selamlar

Hosgeldin cihan ^_^ keyifli forumlar
  5. °•°NekoAiri°•°

tanısalıım

Hosgeldin ^-^ bir sürü arkadaş edineceginden süpen olmasın :D keyifli forumlar güzel mutlu sabahlaaar ^_^
  6. °•°NekoAiri°•°

Animelerden etkilenmeler.

Şekerle dolaşmak :D oof ya Küçükken kızlarla Çilekli şekeri alır her tenefus okulu turlardık . Allahım ya rezaleeğğtttt :P
  7. Benim en korkunc olayım kaçırılmamdı. Beni kuytu bir yere götürüp çantamı üstümü başımı kontrol ettiler . Biri tam üstüme geliyodu ki ( bizim teyze beni görmüş. Eline sopa almis bide polis aramis . Allah razi olsun o kadına yaa -_- ) Polis daldı içeri daldilar bam güm çat pat . Sonra onlara ne oldu bilmiyorum.** Tabi biri bana tecavüz etmek üzere olduğu için 1 yıl kendime gelemedim. Hala da korkarim o yüzden o olaydan beri kendimi korumak adına bir piskopata döndüm ** -sadistliğim de ondan sonra ilerledi bu kadar yoğun bi acı çektirme isteğim yoktu . **Şuanki halimle hem kendimi hem arkadaslarimi koruyacak kadar iyiyim . // Dostum gelişmek bu olsa gerek // Neyse işte bu da benim en kötü olayım millet :D
  8. °•°NekoAiri°•°

Hadi Tanışalım :3

Tabisi de yani :D B)
  9. °•°NekoAiri°•°

Hadi Tanışalım :3

(Brother conflict ahhhh ♡-♡ ona bayiliyorum yaa ) Ow bak ben seni selamlamayi unutuyodum . ( Sakaydi.nasi unutabilirim ki ) ( Tamam daha fazla sacmalamadan konuya uçuyorum ben :D ) Konnichiwa ^_^ forumda iyi vakit geçirmeni dilerim ^_^ '' yorosku ''
  10. Oof ssınalar bitti sanki bi de bu eksik . Çantaları hazırla , nüfus cüzdanını unutma vdı vdı.... başörtünü iyi ütüle , ah mal kızım bu pantolonun burda ne işi var ? , Melikeyle iyo geçin , kavga edip aranızı açmayın - bizim melikeyle kavgalarımız cok tatlı olurda :D - ..... Anne sanki 10 yıllık tatile gidiyom . Alt üstü 4 günlük nevşehire kafa dağıtmaya gitcem yaa . Bırak beni Allahını seven . Gurban olduğuuuuum . Bırak la benii ; (

11. °•°NekoAiri°•°

Hatsune Miku

Gakupo . Luka . Rin Len Vazgeçilmezlerim :D
  12. Pzt ing fizik Salı mat coğrafya Çarş edebiyat byol Perş ing sözlü Cuma dil an. **(( BU HAFTA CENAZEM VAR . BUYRUNUZ EFENİM

13. °•°NekoAiri°•°

Konnichi wa ^-^

Yakin deilimmi *-* bana bak beni uyuz etme ablam benim . Araba aşağıda . Adresin de var . Atlar gelirim ha . ( Bi kaç kere yaptım , yapmaz deme de ) :D
  14. °•°NekoAiri°•°

Konnichi wa ^-^

会えて嬉しいです。 aete ureshii desu. Tanıştığıma memnun oldum. keyifli güzel forumlar sıla ( bende ankarada oturuyorum mamakta ^_^ )
  15. °•°NekoAiri°•°

Herkese Merhaba ^_^

Hoşgeldin keyifli güzel iyi mutlu forumlar ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.