Jump to content

Bom Tombadil

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

Bom Tombadil kullanıcısının paylaşımları

1. Bom Tombadil

Kuralsız Animasyon Başlığı

hangi programdan yapıyorsun ?
  2. Bom Tombadil

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

naruto - kushinayla evlenirdim tebane :wub: ah o kırmızı saçları yok mu beni benden alıyor
  3. animenin sonu böyle olacak çok sağlam kaynaktan bilgi aldım obito herkesi naruto ve sasuke dışında herkesi öldürecek tam naruto ve sasukeyide öldürecekken gökten ışid marşı eşliğinde https://www.youtube.com/watch?v=r9lGwmx_nDw ışid militanları allahu akbar nidalarıyla inecek obitonun kafasını kesecekler naruto ve sasuke islamı kabul edip ışid'e katılıp allah için cihad edecekler. tüm shinobi alemini müslüman yapana kadar durmayacaklar. en sondada naruto halife olacak ve 5 tane eş alacak kendine
  4. Bom Tombadil

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

mirai nikki izleyenler bilir hala aklıma geldikçe tırsıyorum :crying3-onion-head-emoticon:
  5. Bom Tombadil

Bleach Animesinin 10. Yılı

happy birthday bleach happy birthday happy birthday happy birthdaaaaaaaaaaaaaay bleach :D partiye hepiniz davetlisiniz :lol: edit : luffy kediyi yemeyi planlıyor sanırım yeni farkettim :lol:
  6. Bom Tombadil

Herkese selam

hoşbuldum arkadaşlar :)
  7. Bom Tombadil

En Çok Sevdiğiniz Film

the lord of the rings bugüne kadar izlediğim en sağlam film serisidir aslında hiç bi filmi ayırmak istemiyorum hepsi benim çocuğum gibi hepsini seviyorum :embarrassed3-onion-head-emotico
  8. merhaba benim ismim efe şu an için 17 yaşındayım ( 2 hafta sonra 18 olucam :cool-onion-head-emoticon: ) lise 4'e gidiyorum. istanbulda yaşıyorum. kalabalık arasında olmaktan pek hoşlanmam genelde yalnız takılırım. sanırım biraz asosyalim. aynı zamanda gamer'ım bugüne kadar çıkan neredeyse tüm oyunları oynamısımdır. anime izlemeye bayılırım küçüklüğümden beri anime izlerim one piece dışında ki tüm animeleri izledim one pieceyi ise bölüm sayısından dolayı bitiremeyeceğimden korkarak izlemiyorum :ph34r: . babam doktor annem ise hemşire. ikiside doktor olmamı istiyor ama ben arkeolog olmak istiyorumm . evet şu an için kendim hakkında aklıma gelenler bu kadar :lol: hepinizle bu forumda keyifli vakit geçireceğimizi düşünüyorum. :P
  9. Bom Tombadil

En İyi ve En Sevdiğiniz Ecchi Serileri!

rias gremory'nin oppaileri aşkına :embarrassed3-onion-head-emotico highschool dxd nerede ?
  10. Bom Tombadil

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

tokyo ghoul'a başlıyıcam birazdan insan eti yiyorlarmış tam benlik :lol:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.