Jump to content

Babbin

Üyeler
  • İçerik sayısı

79
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Babbin kullanıcısının eklediği dosyalar

1. iyi yanları

çevrendekiler seni görmedikleri için merak ediyorlar bi süre sonra popülerliği artıyo kısa bi süre :D

kafayı dinliyosun (fazlası bağımlılık yapıyo)

para harcamıyorsun (abur cubura harcanan para para değildir)

kötü yanları 

yeni insanlarla tanışamıyorsun 

bi süre sonra iyice içine siniyosun 

dışarı pek çıkmadığın için yıkanmak bile istemiyosun 

seni eve bağlayan nedenlerin seni rahatsız ediyo sürekli 

böle :T asosyalliğinde fazlası bağımlılık yapar yalnız 

2. Kamikake ya Ukitake'nin bankaisi ya da hazırladığı bi teknik olabilir.Anime bittikten sonra Ukitake manga hiç gösterilmedi bu tekniği hazırlamış gibi gösteriyo olabilir Kubo.Yani benim görüşüm bu.Bankai olmasını temenni ediyoruz tabi :lol:

daha çok gölgeyle ilgili bişey sanırsam ayrıca kamikake muhabbetinden sonra ukitakenin gölgesine dikkat garip bi hal aldı 

bide kyourokunun shikaisi gölgelerin içinden geçebiliyordu bu ikisi kardeş bankai ye falan mı sahip acaba  :D

kamikake bi yana inş kyouroku aizeni çıkarmaya gitmiştir :D

3. sabo çıkmış big mum çıkmış dof la kapışıyosun elinde bi sürü malzeme var 

big mum kaç aydır gözükmüyo 

sabo arada bikaç sayfa çıktı sonra yok 

law a flashback okuyoruz 10 sayıdır ki 10 sayılık hikaye yok walla yok adamda flashback hastalığı var rebeccaya bile bi sürü flashback çizdi 

neyse bikaç ay okumak istemiyorum o sıralar zaten manga canlanır inşallah 

4. bu kyouraku ve ukitakeden kıllandım bu hafta  ;)  manga bleach olmasa önümüzdeki hafta için heyecanlanırdım ama haftaya ve öteki haftalar yine bire bir dövüşler şeklinde geçicek belki onları 0.takımdan sonra görebiliriz 

gerçi onlar villian çıksa konu kendini tekrar etmiş olur önce kamikake nedir onu öğrenmemiz lazım kralın adı olabilir  :mellow:

5. heyecanlı dövüş yokki bleachte :D herkes rakibini seçiyor zaten karakterlerin kazanacağı shounen oluşundan belli :p

şöyle kaybedebilir dediğim tek dövüş kenpachi vs ichigoydu onuda yendi zaten daha da gelmez :D

6. ben hiç tatmin olmadım şöyle bikaç sayı daha çıkarsa belki olurdum :D byakugan vardır çocuklarda onu zaten savaş hali dışında açmıyorlar 

sakura muradına ermiş de şu sasuke köye dönseydi narutoyu hokage görseydi bence daha güzel biterdi :D yeni ulusların hokagelerini de gördük ben killer-bee olur sanıyordum ama olamamış :D gai nin vücut fazla hareketten çökmüş cüneyt arkının kaderine benzemiş :D

bide hakikaten naruto yalan rüzgarına dönmüş pembe dizi tadında bitti :D

naruto-hinata 

sakura-sasuke

tenten-gaara

sai-ino

shikamaru-temari

diye gider :D sonda one piece e selam çakılmış zaten eiichiro oda da kendi mangasında narutoya gönderme yapmış güzel olmuş :D artık one shot falan çıkarır inşallahta hafif hafif bitirir böyle olmadı  ;)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.