Jump to content

Raffee

Üyeler
  • İçerik sayısı

563
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

Raffee kullanıcısının paylaşımları

1. Alucard dicem yok değil :/ Kenpachi'yi de andırıyor ama daha değişik gibi :huh: Yok çıkartamadım , merak ettim kim acaba
  2. Raffee

Anime'ye Nasıl Başladınız?

Evet , nasıl başladığımı bayaa düşünmüştüm , yanlış hatırlamıyorsam 6.sınıfta filan herhalde İngilizce performansı olarak çizgifilm karakteri tanıtma yapmıştım , herkes Pembe Panter , Buggs Bunny vs bulmuştu , aynı şey yapılmayacağından çizgifilm bilgim de pek olmadığından internette araştırmıştım. Naruto'yu bulunca onu yaptım , hatta resimlerini bile çıkartmıştım. Hiçbir özelliğini bilmememe rağmen ''o çok akıllıdır'' , ''o çok dürüsttür'' , ''o turuncu saçlara sahiptir'' gibi şeyler yazmıştım. Sonra Kore kanalıydı galiba Naruto'ya tekrar rastlamıştım , sesler yabancı geldiğinden bakıp sıkılmıştım. Ama merakım baskın geldi ve o yaşta olabilecek bütün İngilizcemle Naruto'yu bulup araştırıp izlemeye çalıştım :D İzleyemedim tabi :D Türkçe olarak ilk Kaichou wa maid sama'yı sorunsuz biçimde izledim , sonra Naruto *-* Animez'de çıkan Hellsing , küçük kısa seriler , Gintama HxH derken bırakamadım -_-
  3. Raffee

Kimdir O?

Raziel - Noblesse Mangası okunacaklar listemde -.- Bu bir forumdan imza , şu Ichigo ile Alucard arasındaki karakter kimdir nedir bilen var mı?
  4. Raffee

Bu Animeyi İzledin mi?

Cık , hayır :/ Alttaki Hunter x Hunter izlemiştir?
  5. 4 :whistling:
  6. 1 gün demek , o zaman Zoro. Kaybolur yanlış yerlere giderdik :D
  7. Raffee

Bleach Parodisi Yayımlandı!

Açıkçası pek beğenmedim <_<
  8. Klein , animede tek sevebildiğim karakter :smile_artiz:
  9. Raffee

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Shin :ahaaah-onion-head-emoticon: Gangsta'da Worick mi , Nicolas mı ? Hangisini seçersin ?
  10. Raffee

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ne zamandan beridir kafama koyduğum Durarara'yı izledim*-* İlk sezonu izlemiştim fakat tekrar aralıksız kalanlarla beraber izledim.
  11. Raffee

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Urahara , ilk izlerken iyi hoş gözükse de gözüme , 2 küsür senedir kendisine bi gıcıklık , bi antipati...
  12. Raffee

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemez miyim ^_^ Alttaki Hakuouki serilerini izlemiştir hım?
  13. Değiştirdim :D Gintama izleyenler biliyor , Toushi'nin lakabı :D
  14. Raffee

Sanmıyorum meteorun pek etkiyeceğini ama :/ Kalanı tartışılır :D Albedo diyim Johan Liebert mı Yagami Light mı daha orjinal karakter?
  15. Raffee

Kaneki diyim ne diyim. Kagura mı , Kamui mi? *-*
  16. Raffee

Bu Animeyi İzledin mi?

Mangasını okumuştum :) Baccano! ?
  17. Bilmeyen yoktur bunu burada herhalde *-* Yine de kendinden büyüklere sesleniş biçimi olarak deyivereyim.
  18. 1) New York 2) En ufak fikrim yok 3)Bleach ve Naruto'da çokça şarkısı var biliyorum da 25 diyelim çok attım
  19. Raffee

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet *-* Alttaki Danganronpa izlemiş mi?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.