Jump to content

despero54

Üyeler
  • İçerik sayısı

5
  • Son ziyareti

despero54 kullanıcısının paylaşımları

1. Naruto: Baruto the Movie'de Naruto ölüyormuş galiba, izlemedim ama öyle duydum. Gerçekse, cidden şok oldum ._. Değilse,bir kaç şey yazacağım sanırım. Sıralama yok kararsız kaldığım için :D - School Days'te o masum mu masum Makato'nun, komboya bağlaması 7 farklı kızla yatması yeterince şaşırtıcı bir olaydı, spoiler yememiş olsaydım finalde hem şaşırır hem hak ettin sevinci yaşardım. Gerçi şaşırmadım ama hak ettin sevincini yaşadım ^^ - Code Geass...R2 finali. Anlatılmaz yaşanır, All Hail Lelouch. - Hellsing Ultimate, Alucard'ın güneşe bakarak yavaşça ölmesi, ve sonunda güneşi o kadar zamandan sonra görerek ölmesi bayağı şaşırtıcıydı.[sonra geri geldi ama şoka soktu yani ._.]
  2. despero54

Sizce En Güçlü Anime Karakteri Kim?

Saitama hepsine tek atar B|
  3. Code Geass ve Death Note birleşmeli bana kalırsa. Light ve Lelouch harikalar yaratırdı beraber diyorum. Sonuçta ikisi de "Adalet" peşinde, ve gayet güzel işler yapabilirlerdi. Lelouch, Geass ile adama adını söyletirdi Light gerekeni yapardı falan. Muhteşem olurdu. Gerçi öyle olunca L çok çabuk giderdi... Near çöpü de pek bir şey yapamazdı. Light, Suzaku'yu haklardı. Dünyanın mutlak hakimi olurlardı sonra birbirlerine düşerlerdi büyük ihtimalle. Light, Lelouch'u öldürmeye kalkardı bana kalırsa. Rem'i falan kullanırdı ayak altından hallederdi gibi geliyor. Ama Lelouch olayı çakarsa Geass ile Light'ı öldürebilirdi. Not: Acaba Geass, Shinigamiler'in üzerinde işe yarar mı?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.