Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

mustafalrsm kullanıcısının paylaşımları

1. mustafalrsm

İtiraf Köşesi

Abla baya uzun olmuş sanki :D Bu arada o süngerimsi organını kullanmayan insanları bi yerden sonra takma işe yarıyor. Ben mesela bir şeye faydalı olmak istiyorum bazen biraz uğraşıyorum baktım olmuyor biraz daha falan ama bir yerden sonra hiç takmıyorum. Biri saçmaladı mı boşver, yazım yanlışı mı yaptı aman ben napayım, sadece '' :D '' veya '' :) '' veya '' Aynen '' diye mesaj mı attı beni ilgilendirmez :/ Bıkıyor insan bi yerden sonra. Sizdeki sabrı da anlamıyorum benim bıkıp uğraşmamam yaklaşık birkaç saati falan aldı heralde siz yıllardır uğraşıyosunuz böyle şeylerle :D
  2. Liseli Polisler. İyiydi, komikti vs. tavsiye ederim :D
  3. mustafalrsm

İtiraf Köşesi

Baba candır'ın başta şımarık dandik bi dizi olacağını sanmıştım ama değilmiş
  4. mustafalrsm

Selamlar

Hoş geldin keyifli forumlar :D Kurallara az da olsa bakabilirsen güzel olur :) Canın sıkılırsa bırak, hiç yoktan iyidir fsadghfj
  5. mustafalrsm

Bleach FC

Woooooooooooooooooooow süpermiş bu. Bu arada geçenlerde denk geldiğim bi tane atayım ben de. Hayranım bu adama yaa
  6. Bi ara bu seri 13'te durmuştu ve devamının gelmesini çok beklemiştim. Galiba 13'ten devamı gelecek demek oluyo bu. İyi bakalım sabırsızlıkla bekliyorum, haber için teşekkürler :D
  7. Mıbilde olduğumdan ve dediklerini şimdilik deneyemeyeceğimden anlatımın hakkında şimdilikpek bir şey diyemeyeceğim ama konu faydalı :D
  8. mustafalrsm

Naruto AMV - Uçiha Obito'nun Hikayesi

Güzel olmuş tamammını izlemedim naruto'da 30.bölümde olduğumdan ama dostum Naruto'tu en son bir yıl önce izlemişimdir, bu amv'nin yarısı bile beni devam ettirmeye yetti :D
  9. Tipinden tanıyamadım ama imzadaki sözünden onun Hyouka'daki ana karakter olduğunu tanıdım bu nasıl bişey ya fhşvmsfj Neyse konumuza dönelim A:6 İ:7 S:8,5
  10. Gon - Ging (Hunter x Hunter 2011) Ichigo - Zaraki (Bleach) Edit:İkili diyince heralde birbirlerine aşık olmaları gerekmiyordur diye düşündüm ama İnşallah doğrudur :/ Öyle olsa çift derdi heralde )
  11. mustafalrsm

Gerçek Anime Kızı

Zeynep abla da olmasa ben kendimi anormal sanıcam. Bi baktım şöyle iletilere bi o beğenmemiş
  12. mustafalrsm

Selam Anime Severler

Hoş geldin keyifli forumlar :)
  13. Oğuzhan Koç-Ayy Video atmıyorum spoilera alamıyorum zaten -_-
  14. http://i.hizliresim.com/qlk70Q.jpg Şu animenin adını bilen varsa söyleyebilir mi? İzleyen varsa ve beğenip beğenmediğini de yazsa daha da iyi olur :D
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Witch

Witch

Fufufufu çok zahmetli. T_T

3. Pingu

Pingu

yok reyiz sitede sorun vardı yorumları görmedim. sry

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Yok ya ne sorrysi gerek yok böyle şeylere :D Witch eğer kawaii kerestenin yaptığı sword art online tanıtımına bakarsan bi daha yapmak istmeezsin .D

15. O nasıl olacak? İlk gelen 500'ü falan mı alacaklar? O zaman ben hiç düşünmiyim o kadar erken gelmem mümkün değil :D
  16. mustafalrsm

MBTI Kişilik Analizi

Aslında bu testte düşünmek ya da hissetmek, bunlardan birini yapabilirsin sadece demşyor. Sadece hangi tarafa daha yakın olduğunu gösteriyor. Tabii ki ikisini birlikte yapabilirsin bunu 6 yaşındaki kuzenime sorsam o da bilir. :D Ayrıca dediğim gibi düşünürdüğünde doğruluk payı da olabiliyor. Mesela bu arkadaşın verdiği yazıdakiler nerden bilmiyorum çünkü 16personalities'in kendi sitesinde ben çok daha farklı açıklamalar gördüm ve 16personalities'deki isfj genel özelliklerini taşıyorum. Edit:Bunları dediklerini doğru anladığım varsayımını yaparak yazdım :D Ayrıca tartışma havasında yazmak istemedim yanlış anlama öylesine düşüncelerimi yazdım :D
  17. Daha çok izledim fary tail'i ama beğeneceğime nerdeyse eminim şuana kadar sevdim. Beni de alır mısınız :D
  18. mustafalrsm

MBTI Kişilik Analizi

Filozofvari olmuş. İlk okuyuşta ygs'deki felsefe soruları gibi hissettim :D Teste itibar etmek derken, zaten insanların yaptığı en fazla hangi kişilik tipindeymiş öğrenip kendiyle aynı ünlü bi kişilik var mı diye bakmak değil mi shajdfs Yani İngilizce hocamla 2-3 dersi bu test üzerine geçirdik ve yaptığımız da buydu :D Zaman geçirmek için yapılır bence zaten en fazla ne kadar ciddiye alabilirsin ki :D
  19. Ya şuan 3g den girdiğim için bakamayacağım ama amv çekmek tabirini ilk defa sizden duydum. Sanki yapmak terimi daha uygun gibi o kadarını demiş olayım :D
  20. mustafalrsm

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

Tek tür yetmiyo. Az veya orta doğaüstü az veya orta romantizm ve çok aksiyon. Daha ne olsun
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.