Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

mustafalrsm kullanıcısının paylaşımları

1. HunterxHunter 2011 bence. Bleach de olur. Shingeki No Kyojin de olur. Akame Ga Kill favori animem olmasına rağmen psikolojileri bozulabileceğinden önermem
  2. Hmm, dediğim gibi kendi standartlarım var. İlk animedir veya değildir. Tabii ki yapana saygı duyarım ama belirtmiştim zaten kendi standartlarım olduğunu ve söylediğim şeye saçmalık demezsen daha güzel bir iletişim kurmamız mümkün olur. Ayrıca trollemek için yazdığımı da belirtmiştim bu şekilde konuşmaya ne gerek vardı? Belki de insanlar çizgi film izliyorsun diye dalga geçtikleri için sinir oluyorlardır. Bi de bu açıdan bak. Yoksa çizilen bir şey olduğu belli. İnsanların bunu dalga geçmek için bir araç olarak kullanması sinir eden. Aşağılık kompleksiyle ne alakası var? Böyle devam ederse kilitlenecek zaten :D
  3. mustafalrsm

Türk AMV Yapanlar

Öncelikle başında Tokyo Ghoul yazan kısımda hareketlilik güzel olmuş ama müziğe göre daha da fazla olsa daha da güzel olurdu bence. 2.olarak sahneleri uzun tutmuşsun. Müziğin ritmine göre daha kısa sahnelerle yaparsan daha başarılı olacağını düşünüyorum. Bunlar benim fikirlerim :P Başarılar ben beğendim :)
  4. Bu ne? Anime mi? Öyleyse bile ben saymıyorum kardeşim bu ne böyle anime mi olur :D Anime standartlarım yüksektir de. Pokemon gibi olanları ben de sevsem de onları animeden saymıyorum mesela. Benim anime tanımım farklı galiba her neyse. Sonuçta Pokemon da animenin normal tanımının özelliklerini taşıyor. Ama dediğim gibi benimle ilgili bir durum sanırım. Zaten trollemek için gelmiştim
  5. Ya bi gidin. Anime çizgi film değildir. Alın size 2 resimde ispat:
  6. mustafalrsm

merhaba minna-san

Bi dakika dalgınlıkla ne söylemişim ben :o Favorim tabii ki Akame Ga Kill. Ama belli sebeplerden dolayı Akama Ga Kill çok sevilmiyor maalesef. Onun için ilk hxh yazdım
  7. Yalnız oha. Çok mantıklıymış gerçekten saygı duydum
  8. mustafalrsm

merhaba minna-san

Hoş geldin :) İlk önerim HunterxHunter. Onun dışında Akame Ga Kill ve Shingeki No Kyojin de güzeldir.
  9. Yüzde yüz emin değilim ama sanırım zamanla oluyor o. Bi süre bekledikten sonra parçalar yaklaşmaya başlıyor. Doğru yöne doğru ilerlersen çok hızlı bir şekilde birleşiyorlar.
  10. mustafalrsm

Selam

Hoş geldin keyifli forumlar. Resim süpermiş ayrıca :D
  11. mustafalrsm

Merhaba Arkadaşlar

Hoş geldin keyifli forumlar :D
  12. Ya sıktı beni de 6048 yaptım az önce de baydı bi yerden sonra. Neyse azcık daha oynayayım bakalım. Nick arıyorum... Haram lokma koycam komşununoğlu kusra bakma :D
  13. Arkadaş foto attı 14900 küsür yapmış. Varsa geçen bekleriz :D İspatla derseniz azcık uğraşıp vatsaptan pcye atarım. Benim rekorum da 4900 küsür Edit:Arkadaşın nick:SeM. Görürseniz falan kaçın direk yaklaşmayın asfdgafd
  14. mustafalrsm

Herkese Merhaba

Hoş geldin. Önerim Akame Ga Kill <3
  15. mustafalrsm

Oppailerin saçmalığı

Erkeklerin yaşama sebebi falan değil maalesef :( Keşke animelerde bu kadar ön plana çıkmasa, diyen erkekler de vardır. Ben gibi. Kişiden kişiye değişir.
  16. mustafalrsm

1. Geleneksel TürkAnime Osu! Turnuvası

Kawaiiden alıntı: Çoğu kişide z-x tuşları ayarlıdır ama q-w olabilir. Ayarladan değiştirebilirsin zaten kendine rahat gelene göre :D Edit:Ahahahha yazdığını görmemiştim
  17. mustafalrsm

Merhaba :D

18. mustafalrsm

Artık Merhaba Deme Zamanı:)

Hoş geldin :) İstanbul Üni. Veterinerlik'te mi okuyorsun? Orada bir arkadaşım var da
  19. Hoş geldin keyifli forumlar :) He bi de, forever Akame Ga Kill <3
  20. mustafalrsm

Anime mi, Manga mı?

İyi de neden hiç anime izlememiş birini düşünüyoruz ki? Anime izlemeden manga okuyan insan yok gibidir bence :D Biraz anime izledikten sonra da zaten manganın genel mantığını az buçuk anlamaya başlıyorsun bence :)
  21. mustafalrsm

Haydi Tanışalım!!!

Hoş geldin anime tavsiye bölümüne bakabilirsin istersen anime arıyorsan veya tavsiye edebilecek bir sürü kişi var :)
  22. mustafalrsm

Öyle deme ya bak pcde olsam link atardım da video vardı bi tane adam zar zor easy tamamlıyordu, arada girmiş girmemiş falan 5 yıl sonra insanede yüzde 96 mı ne yapıyordu yani herkes becerebiliyor. Kimi 5-6 ayda kimi 5-6 yılda :D Gerçi ben de çömezim çok biliyomuş gibi konuşuyorum burda da neyse :D
  23. mustafalrsm

Benimkini biliyorsundur eklemiştim arkadaşlara, bilsem yazardım nickimi bu kadar uzatacağıma da bilmiyorum sayı eklemiş olabilirim vs vs. Bi de Ertuğrul o kadar iyi mi ya? Benim duruma hardı b-c yapabiliyorum yazmıştı da mütevazilik mi yapıyo yoksa :D Edit:Flood için sorry mobilim de
  24. mustafalrsm

Oynadığın moda bağlı. Hepsini bilmiyorum ama normal modda mouse tuşuna basabiliyorsun veya klavyeden bir tuş da atayabiliyormuşsun(Bana da Kawaii Senpai öğretmişti-Senpai hoca gibi bişeydi di mi? Yanlış kullanmayayım da :D) Başka bir modda 2 tuşla oynuyorsun mesela falan filan. Karışık değil yani
  25. mustafalrsm

Tanışalım :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.