Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

mustafalrsm kullanıcısının paylaşımları

1. mustafalrsm

Bu Animeyi İzledin mi?

İlk sezonu süperdi :D Akame ga kill izlemiş midir alttaki? Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Evallark'ın doğum günüymüş ben de bayadır görmedim ama doğum günün kutlu olsun :D
  3. mustafalrsm

Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?

Aksiyon da bir yerden sonra duygusuz hissettiriyor insana ya. Biraz duygulanmak istiyorum. Ama bir sebebe de ihtiyacım yok aslında. Romantizmi tür olarak seviyorum yani hoşuma gidiyor ondan. Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. mustafalrsm

İtiraf Köşesi

Anime izlemekten baya soğudum. 4-5 ay oldu izlemeyeli. Galiba en büyük sebebi HxH izlerken bir daha böyle bir seri göremeyecek olacağım gerçeğinin farkında olmamdı -_- Geçen son bir gayret dedim Shigatsu wa Kimi no Uso denedim 2 bölüm dayanabildim ancak. Türüyle ilgiliydi o gerçi ama bilmiyorum yani. Edit:Daimi üye olmuşum yeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  5. Doğum günün kutlu olsun nice yıllara Barış :)
  6. Rahatladım o zaman :D Büyük olanla hiç konuşmadım seni en azından sürekli forumda görüyorum falan.
  7. Bilen eden kaç kişi var bilmiyorum ama baya baya mangaka tırsmış. Nasıl bir baskı yaptılarsa adama öldüremiyor artık. Kurome ölmedi yeeeaaaaaaaaaaa. Gerçi aylardır takip etmiyordum ama arkadaş saolsun haber verdi. Hem de Wave'le gitmişler Akame'yle barıştıktan sonra. Artık mangaka nasıl bir kafa oluşturduysa bende, kimse ölmeyince çocuk mangası gibi gelmeye başladı :(
  8. Esdeath. Bu kadar cool olmamalıydı :(
  9. Witch, bir konuyu netleştirmemiz lazım -_- Sen bizim Witch misin hani küçük olan. Noktalı olan diğer büyük olan mı? O hiç aktif oluyor mu? Olmuyorsa zaten anlarım sen olduğunu :D
  10. mustafalrsm

AMV -Bad Motherfucker [ONE PUNCH MAN]

Telif yememekte asıl mesele animeden aldığın kesiti çok uzun tutmamak. Eğer telif yiyecek kadar uzun kesit alıyorsan animeden sorun vardır orada çünkü ne kadar iyi AMV gördüysem hepsi kısa kesitlerin biraraya getirilmesiyle oluşmuş. Şarkı tekifi apayrı konu onu yememek için şarkının tonlarını falan değiştirebilirsin ama şarkının çekiciliği büyük ihtimalle gider. Gerek yok yani öyle şeylere bırak şarkının gerçek sahibi kazandın parayı da bence :)
  11. mustafalrsm

Animehon Yeni Anime Blogu

Tamam abla ben düzelttim pek de uzatmaya gerek yok :D Naziklik yapıp konunu düzeltmişler gelip burda epey vaktiniz var demek nasıl bir davranış ya? Yorum kasmak ne ayrıca sence 5000 küsür mesajı olan birinin artık nasıl bir yorum kasma derdi olabilir? Burda kimse sana uyarı vermemiş, kızmamış hatta konunu düzeltmiş içeriğini düzelt demiş bu nasıl bir tepki? Çok da uzamasın düzelttim ben herneyse
  12. İyi ki doğdun Sabah Sisi nice anime dolu 75 yıllara
  13. Keşke en iyi cevap seçeneği gelirken bir de açıklamasını yapsalarmış :D Güzel bir şeye benziyor ama kime ne getirisi var? Bu aralar forumla amma ilgileniliyor ne güzel ya

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Witch

Witch

Ben de bir kere gördüm, bir belirip bir kayboluyor zaar. :D

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Galiba bazı konularda var benim de kafam karıştı :D

14. mustafalrsm

Aaaa en iyi cevap gelmiş :D O ne be
  15. mustafalrsm

Siebold - Pokémon

Aslında şöyle bir şey var. Tadında bırakmadı ki. Her bölümde de uçurmayın be kardeşim o Roket Takımı'nı. Veya Ash bir efsanevi pokemon yakalasın hatta çocuk olsun o pokemon da onu geliştirsin yavaştan mesela. Biraz sağlam konu lazımdı ama 15 yıldır olmadı hep aynı şeyler.
  16. mustafalrsm

Çok ayrıntılı incelemedim daha ama tasarım olarak gayet hoş olmuş. Kolay kolay beğenmem aslında ama güzel bence. İçeriğine de bakarım.
  17. mustafalrsm

İtiraf Köşesi

8-9 yaşındayken bir kız benden hoşlanıyordu. Devran döndü birkaç ay sonra ben ondan hoşlanmaya başladım ama bu sefer de o hoşlanmıyormuş. 2-3 arkadaşıma söylemiştim 1'i niyeyse gitti kıza söyledi kızın arkadaşı gelip yüzüme tükürmüştü falan. Mal gibi kalmıştım tabii. Başka bir arkadaşım -Gerçekten helal olsun değerini bilememişim- da hiç bir şeyden alakası olmamasına rağmen gitti kızlara dedi ki Mustafa sadece hareketlerinden hoşlanıyor siz yanlış anladınız falan kızın arkadaşı da gelip özür diledi. Hoca da gelmişti olay baya büyümüştü hatta kıza söyleyen çocuğa hoca notunu kıracağım demişti :D
  18. mustafalrsm

Merhaba

Hoş geldin keyifli forumlar :)
  19. mustafalrsm

Siebold - Pokémon

Tanıtım için teşekkürler. Bu arada pek alakalı olmayacak ama, Pokemon'u ben 2 yıl önce ciddi ciddi izlemek istiyordum hatta ilk 3-4 sezonu izledim de (Kalanını her bölümü 2 dakikada bitirerek izledim) ama bilmiyorum bütçeyi mi kıstılar yoksa bilerek mi çocuk işine çevirdiler çünkü çizimlerdeki kalite azaldı bana göre. En basitinden gözler rezalet bir hal aldı. Her sezon aynı şeyler olmaya başladı. Bir kız gider yerine yenisi gelir olmadı erkek değişir, Ash gider rozetleri toplar, gittikçe ilgi çekmemeye başlayan pokemonları toplamaya devam eder, bu arada Roket takımını her bölüm uçurmayı unutmaz. Efsanevi pokemonlar gelir konuşur arkadaş olur, bir umut alır mı dersin bir bakarsın adamın umrunda değil ki. Hani bu adam pokemon şampiyonasını kazanacaktı? Gerçekten baydı yani. Eğer amaçları çocuk işine dönüştürmektiyse eyvallah ama seriyi ciddi ciddi o şekilde devam ettirme planı kurdularsa yazık ettiler keşke en geç 3.-4.sezonda bıraksalardı. Dediğim zamandan itibaren yaptıkları en iyi şey 'The Origins' oldu o da 4 bölümde bırakıldı zaten. O 4 bölümde en azından bir farklılık oldu, Charizard'ı(Lizardon) daha da cool bir şekilde görme imkanımız oldu.
  20. mustafalrsm

Anime - Japonlar&Genel / Ya Biz? (SONUÇ!)

Hxh birinci olmuşşşş :head2:
  21. mustafalrsm

En Sevdiğiniz 10 Havalı Anime Karakteri

10 çok fazla ama bir deneyeyim, sıralamasız; 1-Ging(HxH) 2-Nobuna(Oda Nobuna No Yabou) 3-Gin(Bleach) 4-Akame(Akame Ga Kill) 5-Ace(One Piece) 6-Esdeath(Akame Ga Kill) 7-Killua(HxH) Bu kadar çıktı
  22. Valla güzel söylüyor helal olsun.
  23. mustafalrsm

[Haikyuu AMV] City - Holywood Undead

Çok fazla zoom kullanmıssın. Gerek yok ve pixellerine kadar gördük sayende :D Aslında müzikle uyumlu gibiydi ama işte o zoomları biraz daha az kullansaydın daha iyi olurdu. Onun yerine daha faydalı efektler kullan. Sana 1-2 tutorial önerisi, bunlar en sevdiğim efektler: 1 tane daha vardı silinmiş galiba teliften :(
  24. mustafalrsm

Beğendiğiniz AMV'ler :)

Fark etmez kim olduğu bakmadım bile kim paylaşmış spoilersız diye ama sayfa kasıyor ve daha da kasarsa kapatılabilir sadece uyarayım dedim sonradan amv paylaşacak kişiler görsün diye. Yoksa kaybedersek hepimiz kaybederiz beğenilen amv bölümünü B)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.