Jump to content

Koringen

Üyeler
  • İçerik sayısı

186
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Koringen kullanıcısının paylaşımları

1. Koringen

( 23 / 23 ) Kaze ga Tsuyoku Fuiteiru

Emeğinize sağlık.
  2. Koringen

( 26 / 25+ ) Ookiku Furikabutte

Valla emeğinize sağlık...
  3. Koringen

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Boku Hero Academica 3
  4. Koringen

( 12 / 12 ) Happiness!

Emeğinize sağlık
  5. Koringen

Amanchu! - 1 oturuşta izlenecek bir anime değil ama günde 1 bölüm izlenirse eğlenceli gelebilir. Soul Eater - Komedisi ve savaş sahneleri çok iyiydi ancak final tatmin edici değildi. Isekai Wa Smartphone - Komedisi iyiydi ancak Kono Subarashii animesi ile çok benzer noktaları var. Konbini Kareshi - Yaşamdan kesitler türünde hoşuma giden bir anime oldu. Aho Girl - Kesinlikle komedisi için izlenmeli.
  6. Koringen

( 12 / 12 ) Nana Maru San Batsu

Çeviren elleriniz beyniniz dert görmesin. :)
  7. Koringen

( 12 / 12 ) Kakegurui

Emeğinize şimdiden sağlık
  8. Koringen

( 12 / 12 ) Aho Girl

Emeğinize sağlık
  9. Koringen

Hataraki Man - Keşke devamı olsaydı dediğim bir seri.
  10. Koringen

( 14 / 12+ ) Mikakunin de Shinkouke

Emeğinize sağlık.
  11. Koringen

Cowboy Bebop - harbiden komedisi olan bir animeydi. Eski çizimler diye izlememezlik etmeyin.
  12. Koringen

Acca-13; fena değildi ama bana göre kesinlikle daha iyi olabilirdi. Flying Witch - çok ağır giden bir animeydi 1 kerede izlemek çok mantıklı değilmiş, ama 1 haftaya yayarak rahatlıkla izlenebilecek bir anime.
  13. Koringen

Kabukibu! - Konu güzeldi anime hiç sıkıcı değildi tevsiye ederim. (uçan kaçan zıplayan birşeyler, ecchi vs gibi şeylerde yoktu.)
  14. Koringen

Oushitsu Kyoushi Haine - gerçekten ilginç ve güzel sayılabilecek bir konuya sahipti. Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded Orphans 2nd Season - gerçekten mecha olarak beklediğim bir animeydi ama azıcıkta olsa bazı yerlerinde sıktı. Finali iyiydi. Outbreak Company - Çerez niyetine izlenebilecek fena sayılmayacak bir animeydi. Piano no Mori - müzik animelerini seviyorsanız izleyin, iyi bir movie. Fate/stay night - güzel animeydi ancak öve öve bitiremeyenler çoktu da o kadar büyük bir etki bırakmadı.
  15. Koringen

Servamp güzel bir animeydi umarım 2. sezonu gelir.
  16. Koringen

( 01 / 01 ) Bakemono no Ko

Emeğinize sağlık
  17. Koringen

Anime İstek ve Önerileri

Dün akşam Gokusen'e baktım, gerçekten güzeldi, ilk başta eski çizimler olduğundan pek yanaşmak istemedim ama sonra aklıma Onizuka geldi dedim buda öyle çıkabilir, tavsiyelerin için teşekkürler.
  18. Koringen

Anime İstek ve Önerileri

Selamlar. Şu sıralar izleyecek anime konusunda sıkıntı yaşıyorum izleyip hoşuma giden animelere geri sarmış durumdayım. Çok fazla bilinmeyen ama gerçekten beğendiğiniz animeleri önerebilir misiniz acaba? (Tür olarak bir takıntım yok.)
  19. Koringen

( 12 / 12 ) Yuri!!! on Ice

Emeğinize sağlık
  20. Koringen

( 12 / 12 ) Piace: Watashi no Italian

Emeğinize sağlık
  21. Koringen

( 25 / 25 ) All Out!!

Emeğinize sağlık
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.