Jump to content

Suzu

Üyeler
  • İçerik sayısı

133
  • Son ziyareti

Suzu kullanıcısının paylaşımları

1. Suzu

Ana Karakter Olmayı Hak Eden Erkek Yan Karakterler

Sougo :) listede ilk 5 te en azından bu sevindirici. Lavi nasıl listede olmaz ayrıca..Bana sorsalar en kaliteli yan karakterler lavi ve sougo derim.. 1-2 bu ikisi harika olurdu :wub: daha da çok var.
  2. Suzu

İlk önce tanışma ...

Hoşgeldin :) Gintama seversen daha bi hoşgeldin :17: Gintama benimde favorilerimdendir. başka bişidir kendisi ;) İyi forumlar :21:
  3. Suzu

Animelerden etkilenmeler.

Hah neler yapmadık ki :good-job-onion-head-emoticon: Sevmediğim insanları tuzlayıp vb işlemlerden geçirip defol akuma dediğim vardır en basiti :dong-onion-head-emoticon: :ghost-onion-head-emoticon: Arada hepimiz kaptırıp tepkilerimizi onlar gibi veriyoz zaten. Öyle ki direk japonca oluyo bu tepki :embarrassed1-onion-head-emotico :embarrassed4-onion-head-emotico
  4. Suzu

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Inuxboku SS bitti :17: :17:
  5. Suzu

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Tereddütsüz en sevdiğim seiyuu Suzumura Kenichi :7: Seslendirdiklerinden sevdiklerim say say bitmez ama en sevdiklerimle sınırlayayım. D-gray man de Lavi :wub: Gintama da Sougo :wub: Donten ni warau da Hirari :wub: Fairytail de Rouge :wub: Free eternal summer da momotarou :wub: Code Breaker da Toki :wub: Kuroko da Murasakibara :wub: Starry sky da Tsubasa :wub: Brother's conflict Tsubaki :wub: Daha çok yazasım var ama şunla bitireyim Danna ga nani wo itteiru ka wakaranai ken Hajime :wub: otakuların efendisiyle bitireyim yoksa hızımı alamıycam :rolleyes: Unutmadan Ouran İkizlerinden Hikaru :wub: eklemesem olmazdı :) Bu adamın sesi her karakteri başka yapıyo. :hell-yes-onion-head-emoticon: Şarkılarına da bayılıyorum unutmadan :admire-onion-head-emoticon:
  6. Suzu

Hadi Tanışalım :3

Hoş geldin :) İyi forumlar :cute1-onion-head-emoticon: :cute1-onion-head-emoticon:
  7. Suzu

Japonca Öğrenmek

Teşekkürler :)
  8. Müthiş eğlenceli bi seriydi. Böyle bir çift uyumu görülmedi :D Herkesi gülümsetebilir ilaç gibiydi :)
  9. Suzu

İsminizin Japonca karşılığı :)

Kurinkuta :D
  10. Bunun çevrilmesini çok isterim gerçekten :) Chouun ilk gördüğümde dikkatimi çekmişti. Burda bulunması gerekir...
  11. Suzu

Fairy Tail'de Favori Karakteriniz Kim?

Rogue :wub: benim için bir numara orda. Sonra frosh ve sting var. Tabiki Gray ve natsu da çok iyiler. ;)
  12. Suzu

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

Düşününce net biri gelmedi. :blink: Animelerde sevdiklerime bakmaktan sevmediklerime kafamda yer kalmamış :D Genelde geç anlayan karakterler sinir bozucu oluyo :angry:
  13. Suzu

Herkese Merhabalar :)

Hoşgeldin ;)
  14. Suzu

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

kokkuri-san izliyorum :D
  15. forum üyeleri de oy verseler videolara jüri artı halk oylaması gibi bişey olurdu :rolleyes:
  16. Heyecanlı bi durum buraya layık bir şeyleri videoya sığdırabilirsem bende katılmak isterim :wub: Duruma göre ama katılan herkese başarılar şimdiden iyi düşünülmüş. Ah baskılı tişört çok iyi olurdu ya :) Ne zamandır hayal ediyodum öle bişiler :) Eline sağlık herkesin. Burayı seviyorum :)
  17. Suzu

Yeni katıldım. Herkese selam.

Hoş buldum arkadaşlar :) teşekkürler hepinize :) Ben de anime severlerle konuşabildiğim için çok seviniyorum :D
  18. Suzu

( 12 / 12 ) Donten ni Warau

Yılın en iyi yeni serilerinden oldu bence. Seiyuu kadrosu da cabasıydı. Görüntü kalitesi zaten müthiş. Mangayı okuduğumda anime olmalı demiştim .Çok zevkli bi seri daha kaç kere izlerim kim bilir :D
  19. Suzu

Hoş buldum :)
  20. Suzu

Hoşbuldum :)
  21. Suzu

hoşbuldum :) sevdiğin bi seri olursa bağlanırsın bence gene bağımlılar olarak hep bi bahanemiz var gerçi :)
  22. Suzu

Artık dikkat ederim tamamdır. Seiyuu olayı fena kaptırınca bırakılcak gibi diil beni de allen in sesinin sanae kobayashi olması çok şaşırtmıştı :o
  23. Suzu

bu arada unutmadan hoşbuldum saolun ;)
  24. Suzu

anime bağımlılığı fena kendiliğinden oluyo ben seslere takığım o şekilde oldu bende seiyuu lar saolsun :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.