Jump to content

NaruHodo

Üyeler
  • İçerik sayısı

293
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

NaruHodo kullanıcısının paylaşımları

1. NaruHodo

Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015

keşke öyle çizebilsem :D normal fotodan ekleme
  2. NaruHodo

biraz da değişiklik olsun..can sıkıntısı uğraşı.. scream :D 22.01.2015
  3. Zoro adamın dibisin..net!

1. Ani.Maxiventus
    2. NaruHodo

NaruHodo

Robin de bayan karakterler içinde ilk sıralarda sayabileceğim bir hatun :D

4. bu saatte anime +nescafe iyi gider..itirazı olan?

5. NaruHodo

tahmin ettim :D bu arada diş olayın noldu hallettin mi? geçmiş olsun tekrar
  6. Steins;Gate, Shingeki No Kyojin tarzı animeler yapıyorlar sonra onlar gibi anime bulacağız diye yardırıyoruz :)
  7. NaruHodo

Ao Haru Ride mı? :D geçen paylaştım
  8. NaruHodo

aslında o çizimlere ilk başladığım 3. ya da 4. olması gerek yeni eski karışık koyuyorum bir sıralama yok :) ama şu var eğer masanın başına çok istekli oturursan daha iyi sonuçlar çıkıyor
  9. NaruHodo

Güncel: Mayuri - Steins;Gate ..ilk çizimlerimden paylaşım geç oldu ama :)
  10. NaruHodo

Bir Bayanda Olması Gereken Saç Modeli

saçların belli bölgelerine farklı renkte boya yapmaları..YAPMAYIN! :D
  11. NaruHodo

Anime klişeleri

her animede istisnasız kızların "ben" kelimesini iki kere söyleme anı " watashi..watashi wa"
  12. NaruHodo

Obama'nın söz kesen adama cevabı

söylemlerle uygulamalar ters olursa böyle şeylerin hiç bir anlamı yok..sadece şov.. Siyasetçi demek kürsüden duyulmak isteneni söyleyendir ama kürsüden indiğinde söylediğini uygulayan değildir..kesinlikle tanımı budur..
  13. NaruHodo

teşekkürler ;) ona bir isim buldum Kioko :D mutlu çocuk demekmiş anlamı..
  14. NaruHodo

valla süper olur teşekkür ederim.. yorumların ,konuyla ilgili gönderdiğin linklerin oldukça katkı sağlıyor
  15. Steins Gate hala izlemedin pes :D izlediğimde altyazı normaldi :huh:
  16. NaruHodo

Sensei karalarken bulaştırdım biraz :D yenilerde elimin altına kağıt koyuyorum artık :) kıyafet ve aksesuar çizimlerinde de ilerleme kaydetmem lazım daha gerçekçi yapabilsem iyiydi çizmeye devam :)
  17. NaruHodo

19.01.2015 güncellendi..Kendi karakterimde var (ilk karakterim) :D isim lazım
  18. NaruHodo

Obito'nun Çizimleri (Güncellendi 20.06.2015)

cidden iyi..ellerine gözlerine sağlık..bakarken keyif aldım daha nicelerini bekleriz..
  19. Naruto Narutonun annesi Kushina'nın Kyuubi (Kurama) tarafından öldürülürken son nefesinde bebek naruto ile tam da bir anneden beklenecek duygusal konuşması..benim kopuş anımdı..o bölüm fazlası ile etkiliydi
  20. Bleach ve Fairy Tail.. uzun soluklu one piece,naruto ve 25 lik animelerden bir türlü fırsat bulamadım..kısmet elbet başlayacağım onlarada :D
  21. NaruHodo

korkaklığı atmak gerek artık :) teşekkürler sensei :) eyvallah zecon ;)
  22. NaruHodo

Güncelleme Zoro ve Mugen kılıç ustaları çizimim 18.01.2015
  23. NaruHodo

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

One Piece.. güncele gelmekten korktuğum halde dayanamayıp hala bölüm kasıyorum..durduramıyorum kendimi :)
  24. çizgilerden oluşan bir şey ise izlediklerimiz çizgi dizi, çizgi film, animasyon diye isimlendirilmesi doğaldır..çizgi film denilince küçümsenmiş olmuyorsunuz ve her çizgi film sadece çocuklar için değildir..öyle söylediklerinde bunu izlediğiniz için farkında olmadan küçümseniyormuş hissine kapıldığınız için sinirleniyorsunuz.. aslında olay animeyi savunmak değil kaynağında.. animeyi savunmayada gerek yok..sen sadece keyif aldığın şeyi yapmaya devam et..burada sinirlenecek bir durum yok :) söylenmesi gereken evet bu çizgi film ama her yaş kesimine hitap eden türleri olan,(ki 40-50 yaş aralığında animeseverlerin olduğuna şahit olmuşluğum vardır) batı çizim tarzlarından farklı, daha duyguları ön plana çıkaran tekniklerin kullanıldığı çoğu etten kemikten insanların oynadığı film ve diziler ile kapışacak düzeyde senaryo ve kurguya sahip hatta beğenilen Tarantino'nun Kill Bill filminin,yine Matrix filminin ilham dahi aldığı görsellerdir..ve anime,manga kendine has bir kültürdür..kendine has terimleri olan kuralları olan içerikleri olan..evet o bir çizgi film ve ben bunu izlemekten her zaman keyif alacağım bu keyiften uzak olanlar içinde hep üzüleceğim çünkü herkese hitap edecek bir animenin olduğunu ve bundan mahrum kaldığını bildiğim için :)
  25. Japon sitesi Goo 250’si erkek, 250’si bayan olmak üzere 500 kişiye en beğendikleri müzik animelerini sordu. Buna göre sonuçlar şu şekilde; 20) Bremen 4: Angels in Hell 19) Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch 18) Pretty Rhythm 17) Tari Tari 16) Shinkyoku Soukai Polyphonica 15) Bakumatsu Rock 14) Kaikan Phrase 13) Senki Zesshou Symphogear 12) The iDOLM@STER 11) Uta no Prince-sama 10) Suite Precure 9) Shigatsu wa Kimi no Uso 8) Sakamichi no Apollon 7) Piano Forest 6) Detroit Metal City 5) La Corda D’oro 4) Nana 3) Macross Frontier 2) K-On! 1) Nodame Cantabile
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.