Jump to content

Meroe

Üyeler
  • İçerik sayısı

469
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Meroe kullanıcısının paylaşımları

1. Sizce ne yazayım buraya?

2. Meroe

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

School Days tekrar
  3. Meroe

Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?

Ablama kiyasla tabii *-*
  4. Meroe

Naruto Shippuuden Mart 2015 Programı

Bölümlerin isminden belli oluyor, Filler hala devam ediyor. Gereksiz bir konu anlatılıyor, Bu bölümler ne zaman bitiyor?
  5. Her gün bi kaza, her gün bi ölüm bu ne yaa -_- haberler bi sevindirici bişi paylaşmıyo >~

1. LeornKayn

LeornKayn

O zaman izlenirmiydi ki ? bir insan nasıl mutlu olmuş diye bakacağına bir insan nasıl öldürülmüş diye bakan insanlık çoğunlukta...

Benim cevabım içimizdeki vahşet duygusunun pasif olarak birazcık benide besleyin demesinden kaynaklanan bir olay merak....

6. Meroe

En büyük hatan !!?

En büyük hatam, evde yalnız patatesli köfteyi ocakta ısıttığımı unutup bilgisayara dalmam ve yanık kokusunu algıladığımda kaynayan tencereyi ocaktan alıp "tahta" masaya koyup masayı yakmamdır... Bir de biraz daha küçük bir hata ; küçükken, annemin işi varken zilin çalması ve deliğe bakmadan yabancıya kapıyı açmış olmam. Eminim herkesin başına gelmiştir :D
  7. Meroe

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum: Arkadaşlarıma hep kopya veririm. Ayrıca küçükken Kaptan Tsubasa animesini çizgifilm niyetine izlemiştim (bide Jangeumm'un Rüyası)
  8. Elbise ne renk? Lacivert mi altın sarısı mı yoksa beyaz mı?

9. Meroe

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Another ^^
  10. Kazanan herkese tebrikler... Bu arada seçilmek için hiç uyarın olmamalı mı yoksa 1 uyarıyla da seçilen var mı?
  11. Akame ga Kill animesinde Esdeath'in ; Tatsumi'nin cesedine sarılarak kendini buz gücüyle dondurup intihar etmesi ve Leone'nin ara sokakta gülümseyerek aniden ölmesi. Naruto Shippuden animesinde (daha çok mangasında) Sasuke'nin o sözleri söyleyişi ve Sasuke'nin aşık olabileceği gerçeği. Mangada Sasuke, Sakura işe evleniyo neden çünkü aşık beni şaşırtan da bu :D
  12. Meroe

Shigatsu wa Kimi no Uso

Müzik hoş olmuş ama ^^ beğendim (daha dün OST ne bilmeyen bi kız için :p dün dediğim 4 ay önce)
  13. S-sugoiiii (başka ne diyim o kadar bulmak için uğraşmışlar :p )
  14. Allah rızası için anime öneren bi müslüman

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kurumi chizuru
    3. Meroe

Meroe

Durumu değiştirmek istedim yorum kalıcı sadece değişiklik yapılsa keşke

4. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

yoroshikuonegaishimasu shea-chan. Önerim No Game No Life'tır. Taş gibi animedir. Sonra dua edersin bacına izlediğin için xD Haydi bir tane de opsiyon vereyim. O da Black Lagoon. İzledikten sonra yorumlarını merak ediyorum :D

15. Olabilir de bence Shinji ve Kou da iyi :) Tabi erkekler arasında Aizen -sama diye çağırılmayı kim istemez :D kızlara da Yoruichi-sama desinler :)
  16. Anime önerin banaaa :'( Naruto, Bleach, Kaichou Wa Maid-sama, Sukitte İi Na Yo, Tokyo Ghoul, Akatsuki No Yona, Diabolik Lovers ve School Days olmasın ) :

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Meroe

Meroe

Şu Another baya meşhur Akameden sonra onu listeye sokayım bari :D

3. sadece okan

sadece okan

yani güzel böyle gizem sırlar falan xd ama gülmek istiyorum derken baka to test , GTO , gintama derim xd

4. kurumi chizuru
  17. Nickimden isim olur yani :D ben Aizen koymazdım sonra çocuk onun gibi olacak uğraşamıcam :D bence erkek için en iyisi Shinji :)
  18. İnsan Sakura-chan için o resmi mi koyar animeyi izlemeyen yanlış anlıcak şimdi :/
  19. Meroe

Deltora Quest

Animenin dili ingilizce çevirilemez 1 yıl önce Kidz Animezin programı değişmeden ve Bleach animesinden sonra çıkıyordu saat 11:30 ile 12:00 arası 12:00 da da Bleach başlıyodu ama değişti yaa :( güzel bi anime tavsiye ederim çok uzun da değil kısa arayanlar için :)
  20. Meroe

( 28 / 24+ ) Akatsuki no Yona

Teşekkürlerrr ^^ romantik sahne dediğin mangada olduğuna göre hemen şimdi okumak için baya heyecanlandım *_*
  21. Meroe

Bi adam elini yalıyo düşünsene bu nasıl romantik olabilir? :o
  22. Meroe

24 bölümmüş diye duydum doğru mudur? Bu arada mangayı nerden okuduğunuzu söylerseniz sevinirim ^^
  23. Naruto'dan soğudum bu filler sezonu ne zaman bitecek yaa ???

24. Yaşasın bu hava tam oynamalık ^^ kar tatili Usui ve Ichigo'dan sonra 3. aşkım *_*

25. Hayır sevmiyom, yok ya çok seviyom, hayır sevmiyom, maşallahhh turp gibi, Allah belasını versin :p

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.