Jump to content

Meroe

Üyeler
  • İçerik sayısı

469
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Meroe kullanıcısının paylaşımları

1. Her kimin doğum günü varsa hepinizinkini kutlarım ^^
  2. Meroe

Duyunca Güldüğünüz İsimler

Gılgamış ve Abuzettin -_- bi müşterimiz vardı reçete getirdi annem reçete girişi yaptıktan sonra reçeteye ben baktım ve görmez miyim o ismi: Mehmet Can(?) Suböreği *-* Ha bide okulda kalp krizi geçiren bir hocamız vardı -Allah onu korusun en sevdiğim hoca o- hocanın soyadı Bal. Anlatmıştı eski bir arkadaşıyla aynı soyadı taşıyomuş adı Petek imiş.
  3. Kaneki'ye Jason'u öldürtmezdim
  4. Meroe

En güçlü Espada

Ulqiorra yaa -_- adamım 4. sırada ona az bu mevki
  5. Meroe

The Last: Naruto the Movie Videosu

Film Amerikada ne zaman yayınlanacak bilen var mı
  6. Meroe

Naruto'nun En Güçlü Karakteri Kim?

Düşündüm ve bence Naruto bacım ve babası *_* adam hem güçlü hem karizma (Minato) Oğlunu da unutmayalım ama ^^ Hashiramadan vazgeçtim :)
  7. Meroe

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Bence Byakuya Kuchiki >_< hem adamın Bankaisi de güzel Sakuraya benziyo ^^ Gin de var tabii onu unutmayalım ^^
  8. Lanet olsun anime biraz fazla güzel >_

9. Meroe

Naruto (Spoiler İçerir)

Naruto kiminle evlenecek? Naruto Hinata ile evlenecek *_* Naruto'nun çocukları kimler? Naruto'nun 2 çocuğu var: Biri kız biri erkek. Kızının adı Himawari, oğlunun adı Boruto (mangada Bolt olarak geçiyor). Naruto Hokage olacak mı? Evet olacak. Kakashi 6. Hokage, Narutoysa 7. Hokage. Sasuke kiminle evlenecek? Sakura ile evlenecek *_* Sasuke'nin çocuğunun ismi ne? Sasuke'nin bir kızı var. Adıysa Sarada. Sasuke'nin mesleği ne? Sasuke tıpkı Jiraiya gibi bir gezgin olacak. Bildiklerim bu kadar ^^
  10. Bende de gözükmüyor yardım edinnn :crying2-onion-head-emoticon:
  11. Meroe

Kendi orijinal çizimlerim !!

Teşekkürlerrr ^^ ( ama benim Instagram'ım yoook :'( )
  12. Caillou'nun saçı çıkana kadar, Peppe'nin boyu uzayana kadar animecilikten vazgeçmem! (Çünkü Caillou'nun asla saçı çıkmayacak, Peppe'nin boyu asla uzamayacak.)

13. Meroe

En Heyecanlı Dövüş

Naruto vs Pain ardında İchigo vs Ulquiorra gelmeli bence hem İchi artık Vaste Lorde de olmuş durumda savaşta
  14. Meroe

Kendi orijinal çizimlerim !!

Resimleri nasıl ekliyorsunuz ki
  15. Meroe

Eğer Gumball Anime Olsaydı ...

Anladım zaten ailem hep kızıyo da anime de Gumball da çocuklar içinmiş -_- neyse teşekkürler ^^
  16. Meroe

En Beğenilen Müzik Animeleri Anketi

Maalesef beğendiğim şıklarda yok :)
  17. Meroe

Eğer Gumball Anime Olsaydı ...

Bu konuyu görmemiş duymamış bilmemiş olayım. Hayal bile edemiyorum *_* Demek Gumball izleyen tek genç kız ben değilmişim :p
  18. Uchiha Sasuke -_- Keşke abisi gibi olaydı
  19. Meroe

Sagenin Varisi Naruto

Bence çıkmaz bu da Naruto'da Rinnegan tartışmasına benziyor. Kyuubi engelliyo aslında madem çakra ve çehresi annesine çekmiş çakra zincirlerini çıkarması lazımdı.
  20. Yalan bunlar.Kyuubi formundaki işaretler de Kyuuninin gücünün Rikudou yu en çok anımsatmasından dolayı.Saydığınız isimlerin hepsinin Rinnegan sahibi olduğunu biliyorsunuz dimi? Evet Naruto gen havuzuna sahip ama onun savaşta kazandığı Ashura nın gücü geçici.Belki kalıcı olsaydı haklı olabilirdiniz.
  21. Meroe

Naruto'nun En Güçlü Karakteri Kim?

Bence Hashirama da Minato da olabilir ama yine Naruto önde gidiyor :p
  22. Meroe

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Tokyo Ghoul *_* (ama şuan acayip Naruto hastasıyım :p )
  23. Gülüşün Cennet'in fragmanı...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. houston

houston

evet -demeye çalıştığım ilginç hiç kullanmadığım harika bir söz hm höm hom

24. Meroe

İchiruki mi,İchihime mi?

"Ne desem ki Rukia desek biraz İchi nin yanında kısa kalıyo, Hime desek o da cesur değil (ağlamaklı). ama yine de Hime diyorum ~_~" desem yalan olur!!!! Tabiki de Rukiaaa *_*
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.