Jump to content

moekami

Üyeler
  • İçerik sayısı

138
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

moekami kullanıcısının paylaşımları

1. Çok güzel çalışıyorsun, ayrıca şarkı da çok güzel olmuş. :hell-yes-onion-head-emoticon: Başka şarkılar da bekliyorum senden. :bled1-onion-head-emoticon:
  2. moekami

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

The Melancholy of Haruhi Suzumiya 1-2-3 :cheer2-onion-head-emoticon:
  3. Ya o değilde çok beğendim ben bunu çok hoş olmuş. :bled1-onion-head-emoticon: Şarkı da güzel olmuş bence. :big-eye-onion-head-emoticon:
  4. moekami

Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015

Çizimlerini genel olarak çok beğendim. :big-eye-onion-head-emoticon: Senjougahara, ve Futaba çok şirin olmuşlar. :hell-yes-onion-head-emoticon:
  5. Keşke kovaladığı sahneler olsaymış. :crying2-onion-head-emoticon: Hırsızın bir daha o çevrede dolaşmadığına eminim. :hehe-onion-head-emoticon:
  6. moekami

En son hangi kitabı okudunuz? :)

Dracula'nın çizgi roman versiyonunu okumuştum. :hi-onion-head-emoticon:
  7. İyi seyirler dileriz. :hi-onion-head-emoticon:
  8. Miss Fortune, Jinx ve Katarina en beğendiklerim. :bled1-onion-head-emoticon:
  9. moekami

Yeni Çalışmam (Güncel)

Resimlerin çok güzel olmuş, beğendim çizim şeklini. :admire2-onion-head-emoticon: Devamını getir. :admire-onion-head-emoticon:
  10. moekami

Anime Openingleri Türkçe

Yaptığın güzel bir şey bence, Anime Opening'lerinin Türkçe'lerinin pek olmaması konusunda sana katılıyorum. Başarılar, ve kolay gelsin sana. :cheer2-onion-head-emoticon:
  11. Benim sesini en beğendiğim Seiyuu, Yuki Kaji'dir. :hell-yes-onion-head-emoticon: Kuroshitsuji'de Finnian, No.6'da Shion, Shingeki No Kyojin'de Eren Jaegar, Diabolik Lovers'ta Kanato Sakamaki, Au Haru Ride'da Kou Mabuchi, Noragami'de Yukine, Tokyo Ghoul'da Ayato gibi önemli kişileri seslendirmiştir. :bled1-onion-head-emoticon:
  12. moekami

BTOOOM!

Animenin konusu gayet başarılı, ve sürükleyici bir anime. :ahaaah-onion-head-emoticon: Adada kalmaları falan bana Lost'u anımsattı izlerken. Ana karakter Ryouta, Raito'ya acayip benziyor görünüm açısından. Kira adındaki psikopat karakter tam dört dörtlük. :embarrassed4-onion-head-emotico İzlemenizi öneririm. :19:
  13. moekami

No Game No Life

Animedeki bu iki karakter çok iyi bence, oyun delisi olmaları gibi özellikleri de hoş. Çizimler de gayet iyi. :big-eye-onion-head-emoticon: Ama konu bakımından pek de ilerleyemedi sonunda. Sonunu beğenmedim ben açıkcası.
  14. moekami

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Noragami 3-4-5. bölümler. ^_^
  15. Shuu veya Suzuya olurdum ben herhalde... Shuu gibi olup damak tadıma göre insanları yerdim. Suzuya olsaydım da, çocuk modunda takılıp saman altından su yürütürdüm. :eaten-alive-onion-head-emoticon
  16. Nyuu halini değil de, Lucy halini seviyorum ben. Lucy psikopat olduğu için, daha güzel oluyor. Yalnız Lucy insan hayvan canlı cansız anlamıyor, deşiyor direkt. :hell-yes-onion-head-emoticon:
  17. moekami

Yagami Raito(Light)-Death note

Death Note'da en sevdiğim karakter. :bled1-onion-head-emoticon: Neden bu karakteri sevmediklerini, veya kötü biri olarak gördüklerini anlamıyorum ben. Bana göre karakter çok havalı, seiyuu'su çok güzel seslendiriyor karakteri de. Psikopat haline geçince de çok karizmatik oluyor. :hell-yes-onion-head-emoticon:
  18. Gerçek hayatta değil de GGO'da karakterin tipi acayip havalı yalnız. Ama kim seslendiriyorsa, ona yakışmış o ses. :hell-yes-onion-head-emoticon:
  19. moekami

Sebastian Michaelis - Kuroshitsuji

Sebastian Michaelis karakteri sanırım Kuroshitsuji serisinin en çok izlenme sebeplerinden biridir. Tabii bana göre, Ciel'in ve Sebas-chan'ın olduğu her şeyi izlerim de. :bled1-onion-head-emoticon: Seri, İngiltere'de Kraliçe ile alakalı olayları anlatıyor, tuhaf vakaları çözüyorlar bu ikisi. Çok sürükleyici bir seri ayrıca, 3 sezonu var. Sırf karakterleri için bile izlenir, zaten konusuna lafım yok. En beğendiğim animedir, herkese öneririm. :hell-yes-onion-head-emoticon:
  20. Kou bence biraz sinir edici bir tip. Tsundere özelliğine bayılıyorum, ama bazı hareketleri fazla gıcık olabilir tabii. :eaten-alive-onion-head-emoticon
  21. moekami

Tokyo Ghoul [Tanıtım]

Ken, Suzuya, Uta karakterleri gerçekten çok hoş. Konusu bakımından da anime çok iyi. Ama tabii mide bulandırıcı sahneler de var... :crying2-onion-head-emoticon:
  22. Sanırım Ateşi Yakalamak'tı, veya Aynı Yıldızın Altında. ^_^
  23. Dijital olanlar da kağıt üzerine çizdiklerin de başarılı olmuş bence, yeteneğini devam ettir sen. :20:
  24. Levi ve Mikasa'nın gerçeğe uyarlanmış halleri fena olmamış, ama Armin o gözlerle animeden çıkamaz. :lol: Keşke bizde de olsa... :ph34r: Eren ve Annie'nin dev formlarından korkardım ben açıkcası... -_-
  25. moekami

Anime Karakterlerinin Yaşamasını İster Miydiniz?

Kuroshitsuji - Ciel Phantomhive, Alois Trancy, Sebastian Michaelis ^_^ DRAMAtical Murder - Noiz, Koujaku, Clear :ph34r: Diabolik Lovers - Kanato, Ayato Sakamaki B) No.6 - Nezumi, Shion :P
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.