Jump to content

moekami

Üyeler
  • İçerik sayısı

138
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne moekami kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Aslında shoujo anime sevmem, ama mangası ilginç ise okurum.

Ao Haru Ride'ı başarılı buldum ben, Ookami Shoujo to Kuro Ouji'nin de mangası eğlenceliydi.

Vampire Knight bence vampirli,dramlı shoujo olarak oldukça ilginçti.

Bu yüzden, Vampire Knight diyorum.  :cool-onion-head-emoticon: 

2. Resmen bu haberi gördüğümde evde fink attım.  :hell-yes-onion-head-emoticon: 

Çok uzun zamandır Diabolik Lovers'ın 2.sezonunun gelmesini bekliyorum, daha Sonbahar'a bayağı olsa da en azından çıkmasının haberi beni mutlu etti.  :cheer2-onion-head-emoticon: 

2. sezondaki Mukami Brothers her ne kadar Sakamaki Brothers kadar havalı olmasa da onlar da bayağı iyi yani.  :cool-onion-head-emoticon: 

Zaten Diabolik Lovers'ın OVA'sında Mukami Brothers var görmeyenler için.  :admire-onion-head-emoticon: 

Eylül - Ekim - Kasım ayları çabuk gelin.  :freezing-onion-head-emoticon: 

3. Bu Otome oyunları bende bayağı bir bağımlılık yaptı.

Özellikle de Diabolik Lovers, DRAMAtical Murder, 10 Days with My Devil, Kamisama Hajimemashita vs. çok sarıyor bayağı.

Seiyuular ile çok daha sürükleyici oluyor, ama ne yazık ki orjinali İngilizce çevirisi gibi olmuyor.

Sırf bu oyunlar için Japonca'mı daha da ilerletmeye başladım resmen. QwQ

4.  

Bir yandan da sizlere çok ama çok acı bir örnek vereyim ülkemizdeki anime ürünleri ve fiyatları hakkında: Gerekli Şeyler - Mikasa Ackerman figürü - 100TL;

http://www.gerekliseyler.com.tr/ATTACK-ON-TITAN-MIKASA-FIGUR,PR-138.html

​Ohoo ben o Mikasa figürünü Türkiye'de 20 tlye almıştım ya, 100 tl nedir abartmışlar bayağı.

Bu anime figürleri & eşyaları vs. vs. için bana göre en iyi site Aliexpress, hem çok çeşit var hem de her şey aşırı ucuz.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.