Jump to content
  • Create New...

titania

Kayıtlı Üye
  • Content Count

14
  • Last visited

Never

About titania

• Rank
    Level 1
  • Birthday 11/24/1994
  1. BBlawliet renklendirmeyi neyle yaptığını merak ediyorum? Kendisi ya da fikri olan biri yardımcı olursa sevinirim ^-^
  2. Kısmet olursaa.... ODTÜ Mimarlık okuyuuppp,,, Japonyada Peyzaj üzerine master yapıppp :):) Üstüne de ABD de Doktora yapıp fln fln fln sallarmışımmm :)
  3. tercih yapmakta zorarlananlar olailir diye 3 oy kullanma hakkı verdim ;):D:D seçim size kalmış :D
  4. mystogan demek istiyorum ama diyemiyorum natsu ya ihanet gibi geliyoo ;) Natsu :S :D
  5. animenin ne olduğunu bilmeyip anime izleyenlerle dalga geçmeye çalışanlara okutmak gerekiyo aslında biz zaten biliyoruz bunları ;):D
  6. fairy tail endin 4. deat note op. 1-2, end. 1-2 ;D ;D ;D
  7. juvia >:( >:) >:) (fairy tail) gray'e asıldıkca cinlerim tepeme geliyo ;D ;D
  8. tamamen tesadüf eseri :( ... normalde karakalem çizimlerle falan ilgilenirim kendi çapımda karalamak hoşuma gider. bi gün nette dolaşırken anime çizimleri falan diye bişey gördüm, tabii anime ne bilmiyorum o yıllarda . sonra araştırdım ve meğer benim küçükken aşığı olduğum ay savaşçıları pokemon falan hepsi animeymiş.. ondan sonra da death note izlemiştim o gün bu gündür animeciyiz mutluyuzz :):):):)
  9. ilk anime tabi çok eskiden hatırlamıyorum ama ya pokemondur yada trt1 de sailor moon dur :) devamlı olarak anime izlemeye death note ile başladım :(
  10. ne kadar vkaramsar kurallar :) ama çoğu gerçekten olan şeyler :) ama en güzeli papuçlu olan :) [glow=red,2,300]bi papuç ayağınıza tam geldiyse çirkindir :([/glow]

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.