Jump to content

ayanatsume

Üyeler
  • İçerik sayısı

548
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne ayanatsume kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 7 saat önce, Gallardo00 yazdı:

İzlemedim ama çok merak ediyorum ^^

Alttaki Jinrui wa Suitai Shimashita izlememiştir kesin :)

Mutlaka izle derim. Gintama komedisini seviyorsan bu da bayılacağın türde bir anime olur kesinlikle. Gintama izlemediysen de yine de izle komedisi kendine has çok orjinal bir tarzı var :D

Bu arada üstteki animeyi izlemedim. Alttaki Nagi no Asukara izlemiş midir ? :D

2. Olay küçükken değil geçen sene olmuştu öncelikle onu belirteyim. Biz amcamlarla karşılıklı dairelerde oturuyoruz. Bi gün evde tek başımayım saat öğlen 3 gibi yengemin yanına gidim dedim karşı daireye geçtim. Ben yengemlerdeyken 2 dakika sonra falan yengem koridorda ışık görmüş kapıyı açmış bakmış bi adam bizim kapıyı kurcalıyo, işte kimsiniz falan demiş oda ''Falan filanı tanıyomusunuz'' demiş hayır deyince adam tabana kuvvet kaçmış. Bende merdivenlerden koşarken gördüm. Sonra bizim kapıya gittim kapının kilidi patlatılmıştı tabi hırsız olduğunu anladık, hemen eve girdim eşyaları falan kontrol ediyorum kapı kapandı, açmaya çalıştım açamadım daha sonra çilingirdi amcamlardı geldiler 2 saat sonra kapıyı açtılar. Tabi ben o 2 saat boyunca evde kaldım hüngür hüngür ağladım. Çünkü evden 3-5 dakika sonra çıksam hırsızla karşılaşıcaktm kimbilir başıma neler gelicekti. Ucuz kurtulmuştum ama yinede o gün çok korktum  :unsure:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.