Jump to content

LucisTenebris

Üyeler
  • İçerik sayısı

883
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne LucisTenebris kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Valla ben bu saatten sonra ne olursa şaşırmadan kabullenirim :) Ama yazık oldu ya çocuğa :)

Alisa ile ''Yeni Nesil'' çalışmaları yapacaktı daha -_- Fakat ben ölme meselesine farklı bi açıdan bakıyorum örneklerini gördüğümüz reenkarne olayları var bu tür animelerde, bana göre Lenka insan olarak ölüp, kyouma olarak doğar :) Öyle hemen bitmesi sıkıcı olur daha bilinmeyen çok şey var o Pusula bende merak uyandırdı tekrar Sakuya'nın gördüğündeki tepkisi merakımı arttırdı daha önce Lindow da pusulayı görünce garipleşmişti ve Lindow'dan söz açılmışken onun sızdığı tesis neresiydi? bulduğu şey de neydi? Ayrıca aragamilerle olan savaş sisteminde de değişikliliğe gittiler daha birçok ilgi çekici gelişme oldu ve anime 9 bölüm. ^^

Hani kuşlar ağaçlaaaaaaarrrrrr . . . :D :D :D

o pusula 1. takımın eski kayıp üyesinin olabilir hani ilk bölümlerde somanın ilk görevi falan dendi ya o yüzden her takım 3 kişidir bunların 3. sü yoktu

ki o 3. de kaybolduktan sonra lenka ile karşılaşıp ona vermiş olabilir diye düşünüyom

2. Lindow ve biricik ablası Binbaşı Amamiya bir şeylerin peşinde, animede Lenka olarak çevrilmesine rağmen asıl adının "9. bölüm son bölüm" araştırmam esnasında Renka olduğunu öğrendiğim ana karakter öleceğini öğrendi... Hatta ve hatta Soma bile ona karşı nazikleşmişti :P Tantı Yayı tamir edilecek mi? Ona uygun bir Tanrı Yayı yapılırsa hayati tehlikesi giderilecek olabilir mi? Sonuçta elindeki son teknoloji Tanrı Yayı ile uyumu o kadar yüksek seviyede ki Yay dayanmadı :P Belki ona uygun bir tane bulunursa yüksek seviyedeki oranı paylaşıp hayatta kalacak seviyeye indirebilir (mi?) Bir de Aragami hücreleri kurtulması için bir çeşit ilaç olabilir mi...??? Bu anime böyle bitmesin!!!

somaya bende çok şaşırdım

renka mı oha[emoji23]

lindow ölüme gider gibi konuştu çok pis merak ediyom kesin o siyah yaratığa tek başına gitti op taki gibi lenka ve diğerleri son anda yetişip bunu bir şekilde kurtarabilirler mi acaba [emoji58]

3. İndirme kısmında 9 mu 13 mü hatta hiç belli değil mi gibi sorular çıkıyor karşımıza... :huh: Anime; haftaya son tabii yine ertelenmezse! -_-

http://www.animenewsnetwork.com/daily-briefs/2015-09-20/god-eater-episode-9-listed-as-final-tv-episode-next-sunday/.93181

Küçük de bir dedikodu; çok umutlu olunmamakla beraber oyunun satış grafiğine göre ikinci bir sezon çekilmesi ihtimali varmışşşş.... Hatta dedikoducular tarih bile saptamış: 2017 kış sezonu... ^_^ Bu kadar net nasıl olunulabiliyor inanın ben de bilmiyorum :smile_bilmem: ama adamlar yazmış çizmiş ben onların yalancısıyım. (dedikodu diyorum resmiyeti yoktur... Sevinip çıkmayınca bana yüklenmeyin haaa B) )

Tartışma konusuna gelince; eleman öleceğini yeni öğrendi nasıl biter yahu anime!!! Daha hiç bi şey çözüme kavuşmamışken hem de :o :o :o :smile_bilmem: :whistling: -_-

tokyo ghoul gibi hiç bişi açığa çıkmadı o yüzden 2. sezon olması taraftarıyım

kız piskolojik sorunlardan yeni kurtuluyo

çocuk ölceğini öğreniyo

tanrı arkı tamir edildi mi edilmedi mi

son bölümde nolcak

1. takımın kaptanı nerde

4. O değilde şimdi Yuu geçmişe gidip geleceği değiştirdiği için Tomori'nin abisinin durumu hala çok kötü, şarkıcıyla karşılaşmadı falan. Yazık oldu onda da :( Ne güzel durumu düzeldi diye sevinmiştim zamanında

aaa ben onu unuttum ki çoğu izleyen unutmuştur iyi noktaya parmak bastın [emoji1]

aslında son bölümde niye öpmedi kızı ben tam öpcek dedim hiç bişi olmadı küfrettim [emoji23]

5. İnsan bir sarılır öyle ayrılır :D Yuu kesin ölecek, aslında diğer herkes de ölebilir. Ya da Yuu kalır sadece hayatta tüm o güçleriyle beraber, yalnız...

En iyisi herkes ölsün cümle alem kurtulsun bence :D

Ama varya eğer bir şekilde hayatta kalırlar ve biz büyümüş hallerini görebilirsek çok şaşıracağım :D

O değilde olan Pooh'a oldu...

di mi ağlattı baya
  6. lan olm bırakında ölmesin adamlar yaşamak güzel şey ^_^ seriyi time skiple bitiriceği kesinleşti bence artık hep düşündüğüm şey olucak finalde o ara konuşmaların hepsi lucynin kitabından alıntılar olucak :P herkes ölüp o salak kalırsa mashimanın evini taşlarım

edit:gray adamdır

muhtemelen kalcak[emoji1] ve evet gray erkek adam[emoji36]!!
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.