Jump to content
  • Create New...

Laetitia

Kayıtlı Üye
  • Content Count

85
  • Last visited

• Days Won

2

Laetitia last won the day on April 13 2016

Laetitia had the most liked content!

4 Followers

About Laetitia

• Rank
    Türk Anime Çeviri Ekibi[TAÇE]
  • Birthday 01/15/1999

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

1,337 profile views
  1. Çok merak ettiğim serilerden biriydi ♡ Kolay gelsiin ^^
  2. Evet, kızımız biraz kıpır kıpır o yüzden etek giyerken rahat olabilmek için giyiyor ^^
  3. Oyunun açılışına ben de hastayım ya Gönül isterdi mini bir seri olmasın ama böyle de güzel
  4. Elinize sağlık, yer yer kafam karışmıştı ama çok hoşuma gitti
  5. Özlemiştim ekibi vallahi, elinize sağlık
  6. Tamamiyle katılıyorum! Atsushi de daha yanına gidip yardım etmeye çalışıyor kanatsız melek çocuk Yeteneğinden acaba insanlardaki fesatlıkla mı ilgili bir şeyler yapıyor da o yüzden mi diyordum ama senin dediğin daha mantıklı geldi :D
  7. Fragmanı izledim de çizimleri gerçekten güzel. Yanlış hatırlamıyorsam oyundan uyarlamaydı bu, kolay gelsin şimdiden
  8. Güzel bir dram animesi bizleri bekliyor gibi, kolay gelsin şimdiden
  9. Ne bölümdü ya, Biba vallahi zeki adam ne istediyse yaptı, sevmiyorum kendisini ama güzel darbe yaptı :D Babasını öldürüşü çok hoştu, çocukluktan bir şeyler olduğu belliydi de, babasının onu bıçakladığı hiç aklıma gelmezdi... Ikoma da saçını kesmeseydi keşke :D Mumei'yi kurtaramayacak gibime geliyor ama hadi bakalım :D Şarkılardaki kelebeliğin olayını da söylemeleri iyi oldu merak ediyordum, sondaki şarkı da çok güzeldi Aimer döktürmüş gene :D Emeği geçen herkesin ellerine sağlık, finali dört gözle bekliyorum
  10. Mori de bir şeyler olduğu belliydi, herkes manyak ya harika :D Şarkıdan sonra bir sahne vardır umuduyla bekledim ama bir sahne bile olmaması üzdü. İşin komik tarafı animenin başından beri herkes Atsushi'yi kıskanıyor, nefret ediyor yazık ne çekti çocuk :D Kyouka da adamın ne olduğunu anladı heralde o yüzden çok korktu kıyamam ya :c
  11. Kiznaiver'in açılış şarkısı ingilizce olduğu için ısınamadılar heralde :D Onun dışında "Redo", "The Day" ve "Trash Candy"nin daha yüksekte olmasını bekliyordum, Egoist birinci olur sanmıştım :D
  12. Evlat acısı gibi O kimdi ki şu zengin olan adam mıydı? Ana karakterler dışında isim ezberlemede sıkıntılarım varda :D Birlikte beklicez o zaman yapacak bir şey yok

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.