Jump to content

carpe_d._em

Üyeler
  • İçerik sayısı

9
  • Son ziyareti

carpe_d._em üyemizin başarıları

1. carpe_d._em

One piece Manga Tartışma (SPOİLER içerir)

sabo gelecek daha dur bakalım.
  2. carpe_d._em

Luffy'nin İkinci Meyvesi(Teori)

bir nokta daha var sadece ölü bedenden alabilmesi çünkü canlıyken almak mümkün olsa ace in mera mera nomisini de alır öyle teslim ederdi denizcilere ölen bir beden de acaba içindeki şeytan gidiyor ama geride gücün kalıntılarını bırakıyor falan olabilir mi? karışık bir durum bekleyip görmek lazım ama ipucu hem karasakalın meyve ve vücudunun farklı olması bir de en üstünü diye nitelendiriyor meyvesini bir de ölü bedenlerle bir ilgisi var oda çok iyi düşünmeden yazmaz vardır enteresan bir şeyler...
  3. carpe_d._em

Haki Nedir ? Haki Hakkında Herşey!

:) iyi olmuş da bana da atsana hangi sayılarda geçiyor?
  4. carpe_d._em

kral hakisi milyonda bir diye geçiyor ama herkeste yok
  5. carpe_d._em

anladım ben de tersi yönde teoriler okudum bayağı ama mantıksız gelmiyor bana ayrıca one piece de böyle bir ayrıntının komedi olsun diye olacağını zannetmiyorum benim hissettiğim böyle bir bağlantı olduğu. ama bekleyip görelim çok da tartışacak bir durum yok şimdilik. neyse dragonda kral hakisi var mıdır acaba onu merak ediyorum ben ya da varsa potansiyeli ne kadardır acaba
  6. carpe_d._em

memleketleri de aynıydı ben çok da komedi amaçlı olduğunu sanmıyorum ama bekleyip göreceğiz bakalım.
  7. carpe_d._em

buggy söylüyor luffynin amcasının rayleigh olduğunu şavaştan hemen sonraki bölümlerde ace kral hakisini kullamıyor evet o sahneyi biliyorum kullandığı kesin zaten ben birazda kendini bu konuda eğitti mi anlamında düşündüm o an duyunca sende mi dediğinde yani farkında ve bilinçli olarak kullanıyor muydu acaba
  8. carpe_d._em

Tayfaya Yeni Üye!

onun sözü var zaten o cepte luffy lawu istiyor mangada geçti öyle bir söz ama illa tayfadan olması gerekmez müttefik de olabilirler yani hancock ve law zaten luffynin yanında olur müttefik olarak önemli olan luffynin gemisinde tayfasında kimin olacağı. jinbeinin hem sözü var hem daveti o olur büyük ihtimalle tayfada uçan biri olabilir ama marco değildir o :) Flood yasak
  9. carpe_d._em

Yalnız jimbei haki kullanmıyor balık adam karatesi suyu kullanarak yapıldığı için etkileyebiliyor luffyi vs ama hakiye dair bir şey hatırlamıyorum jinbeide rayleighte 3 çeşit haki var hepsini yapabiliyor müttefikleri olur özellikle dressrosa arc bunda baya faydalı olacak gibi tek başlarına olmazlar yani muhakkak birçok dostları da yardım eder luffy kullandığında idam sırasında ace sende de mi demişti bence acede vardı çok net shanks ve rayleigh de d zaten luffy de her sesi duyabiliyor ama fatihin hakisinde çok iyi. beyazsakal gözlem hakisinde çok usta o biliniyor diğer hakileri de mutlak biliyordur ama bir de potansiyel denilen bir şey var h. hakide luffy hem impel down hem de marinfordda daha kullanamazken bile bilinçsizcede olsa onlarca adamı yere serdi hem de iyi savaşçılardı hepsi beyazsakalın adamları yada denizciydi ve platforma yakındılar. bu konuda luffynin potansiyeli çok yüksek bu kesin zoro bir iki yerde karşısındakini ürpertiyor falan sabaodyde mesela belki onda da vardır ama potansiyeli azdır. yani bence oda senseinin kafasında sadece geliştirmek değil potansiyel farkı da var mutlaka. benim kafama takılan garp ne alemde bu konuda bildiğimiz kadarıyla rayleigh luffynin amcası buggy söylemişti yani o da garpın oğlu. garp bunu mu miras aldı demişti yani o da mı kullanıyor yoksa dragondada mı var ya da luffynin annesi kimse artık oradan mı geliyor orada konu bayağı merak uyandırıcı.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.