Jump to content

YuSei

Üyeler
  • İçerik sayısı

246
  • Son ziyareti

YuSei kullanıcısının paylaşımları

1. YuSei

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. Alttaki Hal izlememiştir.
  2. YuSei

Anime İstek ve Önerileri

Golden Time ve Kimi No Irou Machi animelerini öneririm ama school days'teki gibi psikopatlık arama :D
  3. YuSei

Para, Mutluluk Getirir Mi?

Kimse de demiyo ki ne kadar diye.Paranın miktarına bağlı.Hiç bitmese diyelim mutluluğun en âlâsını getirir.En çok da geleceğe dair planların varsa en kral mutluluğu getirir.Mutluluk getirmez diye Pollyanna'dır.
  4. YuSei

Bul Getir!

Senin attığın ejder o kzızıl ejder mirasçılarıdan birinin kutsal canavarı sadece.Ben o miraşçıları istiyorum.Resmini attığın seriye iyi bak anlarsın ne demek istediğimi
  5. YuSei

Bul Getir!

Bu adam dediğine uyuyo az çok.Bleach'ten İchigo'nun babası Bana kızıl ejderin mirasçısı olan imzacıları getirin. :D :D :D
  6. YuSei

Bul Getir!

Çok çakal bi kardeş istiyorum bende :D Bu kız kadar çakalını görmedim. :D Saçında hem yeşil hem de kırmızı renk olan bir karakter arıyorum :D :D
  7. YuSei

Yu gi oh internet üzerinden oynayabilirsiniz

ben Türkçe oyunda siber veya ayin destesi kendime göre şekillendirip oynuyorum çok zevkli oluyo.
  8. YuSei

Ben oynuyorum Türkçe var the legend reborn onda kapışırız bunda da olur.
  9. YuSei

Türkçe dil olsa keşke oyunda :( :( :(
  10. YuSei

Ana Karakter Olmayı Hak Eden Erkek Yan Karakterler

Mikasa niye yok??
  11. YuSei

En Beğendiğiniz Oyun ...

Tabi ki de Yu-Gi-Oh strateji oyununda ondan kralı yok :head2: :head2: :head2:
  12. YuSei

senkron çağırma felan yapılıyo mu klasik oyundan sıkıldım biraz
  13. YuSei

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum One piece,Naruto,Bleach ve Fairytailden en çok da Pokemondan nefret ediyodum sebebi de Yugioh gibi bir animenin Türkiye'de yasaklanmasıydı.Yugiohu eskiden televizyonda izliyodum ne güzel şimdi yarım kaldı hep, o pokemonu izleyipte kendisini camdan atan çocuk yüzünden animeler yasaklandı yanlış hatırlamıyosam.Şimdi ise tüm önyargılarımın çoğundan kurtuldum.Bleach'i bitirdim çokta sevdim.Diğerlerini de izlerim artık. :D :D
  14. YuSei

Bu Animeyi İzledin mi?

Seninki de benim söylediğimden aşağı değil yani :( Alttaki Byosooku 5 Centimeter izlememiştir.
  15. YuSei

Bu Animeyi İzledin mi?

yarısına kadar zorla izledim fena baydı karakterler arası ilişkiler bıraktım. alttaki ookami kodomo ameto to yuki'yi izlememiştir.
  16. YuSei

Beğendiğiniz AMV'ler :)

https://www.youtube.com/watch?v=P5AK5sRNo8Q https://www.youtube.com/watch?v=Xtck3J-gC2U
  17. YuSei

Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?

Bleach'te Zaraki gülerken istemsiz olarak gülüyorum. :D :D :D
  18. YuSei

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet,izlemedim. Alttaki Higashi No Eden'i izlememiştir.
  19. YuSei

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Usagi Drop
  20. Kısa süre önce yeni Yu-Gi-Oh! filmi Yu-Gi-Oh!: The Dark Side of Dimensions’ın detaylarını sizlerle paylaşmış, Comic-Con panelinde yayımlanan filmin fragman niteliğindeki videosunun nasıl olduğundan bahsetmiştik. Merakla beklenen filmin yaklaşık 1 dakikalık ilk fragmanı nihayet yayımlandı. Videoda en göze çarpan kısımlardan biri ise Kaiba ve Yugi’nin düello sahnesi oldu. Özellikle videonun sonunda “Yeni bir efsane başlıyor.” sözüyle izleyiciler üzerinde iyiden iyiye bir merak uyandırılıyor. Videoda Kazuki Takahashi’nin adı geçerken filmin, orijinal hikayenin sonraki bölümünden itibaren yepyeni bir eser olduğu vurgusu yapılıyor. Film, 2016 yılında Japonya’da Golden Week (Altın Hafta) denilen ve nisan ayı sonu ile mayıs ayı başında 1 hafta içinde 4 ayrı ulusal tatilin bir araya gelmesinden oluşan (ki bu süre 10 güne de çıkabiliyor) tatil döneminde vizyona girecek. Ayrıca Yu-Gi-Oh! karakterlerinin bilgileri ve karakter çizimlerini içeren bir rehber kitap (Millenium Book) çıkarıldı. Rehberde filmdeki yeni düello sisteminden ve disklerinden bahsedilirken film süresinin yaklaşık 2 saat olacağı belirtiliyor. İşte kitapta yer alan karakterlerin çizimleri;
  21. YuSei

Bul Getir!

Tavşan istiyorum ben :) Hem karakter olarak hem de hayvan olarak buldum. Ben de sadece bir elinde eldiven olan karakter istiyorum.
  22. YuSei

En çok gurur duyduğunuz şey

İlk dönem 3 ikinci dönem 3 olmak üzere lise 3'de 6 matematik sınavının ilk dördünden 45 aldım :D :D :D
  23. YuSei

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

Tür olarak hepsini izlemeyi severim cinsel türler hariç.En sevdiğim anime YuGiOh'tur, oyun türünün rakipsiz kralıdır.
  24. YuSei

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Akatsuki no Yona
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.