Jump to content

YuSei

Üyeler
  • İçerik sayısı

246
  • Son ziyareti

YuSei kullanıcısının paylaşımları

1. YuSei

Anime İstek ve Önerileri

Bana hız konulu bir anime önerecek var mı.Demek istediğim Attack on Titan'daki manevra teçhizatı ile uçuyolar Yugioh 5Ds animesindeki düello motoru ile hız yapıyolar. böyle insanı animeye çekecek orjinal bir ürünü olan anime var mı? Biraz tuhaf oldu ama bu tarz animeler arıyorum.
  2. YuSei

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim çünkü yarım kalmış :D :D :D Alttaki Seirei Tsukai No Blade Dance izlememiştir.
  3. YuSei

En sevdiğiniz anime müzikleri

Golden Time'in tüm müzikleri diyeyim kısaca en iyi romantik müzkler o animede.
  4. Yu-Gi-Oh! anime ve oyunundaki toplam kart sayısı 6826 dır ve hala artmaktadır.
  5. YuSei

En Sevdiğiniz "Final Yapmamış" Animeler

Yu-Gi-Oh Bleach Attack On Titan Akatsuki No Yona Yahari are no seishun love come wa machigatteiru
  6. sadece film olarak gelmesi kötü yeni seri yapsa daha iyiydi :( :( :(
  7. YuSei

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

Zaraki Kenpachi tabi ki o gülerken bir kere bile gülmeden duramıyorum Bleach izleme sebebim.
  8. YuSei

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim, Alttaki üye Golden Time animesini izlemiştir.
  9. YuSei

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

izleyecek anime arıyorum animesi kaldım.
  10. Bleach izlerken Zaraki'ye başlarda alışamamıştım ama adam şimdi bleach izleme sebebim oldu.Dövüşürken gülmesi beni istemsiz şekilde güldürüyo :D
  11. YuSei

Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?

Bleach'te Zarakin'nin güldüğü yerde gülmemek imkansız bir şey hele ki dövüşte gülüyosa :D :D :D
  12. YuSei

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

Ne yaparsanız yapın sonunuz Yagami'nin sonundan farksız olmaz.Bende olsa 1 kere bile açmam.
  13. Düşman Yusei'ye benziyo fena şekilde :D 2016'yı bekle şimdi işin yoksa.
  14. YuSei

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Anime dünyanım kraliçesi :wub: :wub: :wub:
  15. YuSei

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Bleach'in filler bölümlerini izliyorum
  16. Golden Time animesinin müzlkerini dinliyorum. En romantik anime müzikleri bunlar dinlemeye doyamıyorum :hell-yes-onion-head-emoticon:
  17. YuSei

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Kaga Kouko- Golden Time
  18. YuSei

En Son Bitirdiğiniz Anime?

orası öyledir de seri ile sezon başkadır.Mesela Yugioh 5 sezon ile Yugioh 5Ds 4 sezon ayrı seriler mesela bence böyle.
  19. YuSei

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Konu başlığı seri diyo bazıları hep tek sezonda bitmiş animeler yazıyo :D uzatmadan Grisaia serisi diyorum :D
  20. YuSei

En Cool Kadın Anime Karakterleri

Mikasa hem en cool hem de en psikiopatı nerdeyse Erenden başkasını gözü görmüyo Eren için herşeyi yapıyo arada Ereni'de pataklıyo :D :D :D
  21. YuSei

En Heyecanlı Dövüş

Zarakinin tüm dövüşleri derim adam kahkaha atarken bizi de güldürüyo hem de saf güçle dövüşüyo ichigoda öyle ama Zarakinin verdiği keyfi vermiyo bana göre. ZaraKing FOREVER :D :D :D :D :D :D :D :D
  22. YuSei

Bleach' ın en karizma karakteri kim ?

Grimjow Jaggerjack der geçerim en karizma o zaten.
  23. YuSei

Alttaki Üyenin Favori Karakterini Tahmin Etmece

No Game No Life animesindeki kız galiba animeyi 1-2 bölüm seyrettim renkleri pek hoşuma gitmedi bıraktım.Malesef favorim değil. Alttaki arkadaş kesin Mikasa hayradınır.(Attack On Titanı izlediyse)
  24. YuSei

En nefret ettiğiniz anime karakteri.

Nefret biraz ağır kaçar fakat ama faydasız bir karakter olarak Attack On Titan' dan Eren Jeager derim.Mangasını güncel takip etsemde Bu Eren hem animede hem mangada 2 kere işe yaradığını gördüm o da zorla.Ana karakter olarak fazla yararsız görünüyo şimdilik.
  25. YuSei

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

Attack On Titan mangasınıda okuduğum için yazıyorum Mikasa,Levi ve Hanji(Devleri inceleme meraklısı olan) üçü de psikopat çıktı. :D :D :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.