Jump to content

YuSei

Üyeler
  • İçerik sayısı

246
  • Son ziyareti

YuSei kullanıcısının paylaşımları

1. YuSei

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Shingeki no kyojin 60. mangaya geldim olayların çoğu surların içinde geçmeye başladı 2. sezonda pek aksiyon olmaz gibi duruyo.
  2. YuSei

En büyük hatan !!?

Evin tek çocuğu olmanın çok güzel bir şey olduğunu sanıp eşyalarını, harçlığını vs. paylaşma derdi yok diye seviniyodum şimdi ne kadar büyük bir hata olduğunu anlıyorum.
  3. YuSei

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Yu-Gi-Oh Serisi , Golden Time, Tasogare Otome x Amnesia, Grisaia Serisi, Code Geass Serisi favori 5'lim
  4. YuSei

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Mardock Scramble bilim kurgu ve seinen sevenlere tavsiye edilir.
  5. YuSei

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Bir çok Yugioh fanı gibi bende aşığım buna :wub:
  6. YuSei

Higashi No Eden Mirai Nikki'yi sevenlere özellikle tavsiye ederim.
  7. YuSei

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ookami Kodomo no Ame to Yuki : Anne olmayı gerçekten güzel anlatan bir movie tavsiye ederim.
  8. NANA iyi başlasa da sonrada baymaya başladı fazla dram yapıyo sırf yorumlar için izlemiştim.
  9. YuSei

Bul Getir!

Alltaki dört saç renkli : :PŞaka şaka :D Az bilindik bir yakuşuklu istiyorum :) Zor değil ki sorduğum Yugioh izleyen biri rahat cevaplardı diye düşünüyorum.Aradığım bu 2'liydi. Senjougahara Bende en mutsuz anime karakterini istiyorum Bu da senin aradığın NANA animesinden soğudum bunun yüzünden En sonda 4 temi kalmıştık. :D :D Bana cadı lakabı bir karakter bulun. ....... cadısı gibi : :D Adı veya ırkı değil LAKABI :D
  10. YuSei

Bul Getir!

Code Geass- Mao tam aradığın karakter Üstteki cevap pek tatmin etmedi.Saçında 3 renk olan erkek karakter bulup getirin :D :D :D
  11. YuSei

Bu Animeyi İzledin mi?

Evet izlemedim.Gördüm fakat izlemek gelmedi içimden. Alttaki üye Yugiohu izlememiştir.
  12. YuSei

Kimdir O?

D gray man - Rabi Lakabı:Siyah Gül Cadısı kopya olsun :D
  13. YuSei

Anime İstek ve Önerileri

Romantizmi komedisinden fazla olan veya aynı olan anime önerir misiniz?
  14. YuSei

En Sevdiğiniz Anime Filmi ?

YuGiOh Zamanı Aşan Bağlar
  15. YuSei

Grisaia serisi favorilerimden biri oldu.Harem animesi olmasına rağmen diğerlerinden farklı.
  16. YuSei

Bul Getir!

en tsundere erkek karakteri istiyorum :D :D 3 renkli saçı olan bir karakter bulun. B)
  17. YuSei

Bul Getir!

Sigara içen bir bayan karakter alayım Saçında 3 renk bir karakter alayım :D
  18. YuSei

Bu Söz Kimin?

Zaraki Kenpachi - Bleach Sana benim dostum olduğunu ispatlayacağım.Umrumda olduğunu göstermek için her şeyi tehlikeye atacağım ve beni durduramayacaksın.
  19. YuSei

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

1-Yugioh Serisi 2-Golden Time 3-Grisaia Serisi 4-Tasogare Otome X Amnesia 5.Sword Art online
  20. YuSei

Grisaia No Rakuen'in final bölümünü izledim.Güzel bir şekilde bitse de bitmesine üzüldüm :(
  21. YuSei

Soredemo Sekai wa Utsukushii ' yi bitirdim.En güzel romantik animelerden biri ve yağmur şarkısı gerçekten çok güzeldi.
  22. YuSei

D-Frag komedi animesi için fena sayılmaz.
  23. Şaka gibi resmen :D :D en azından bol bol anime izleyecek vakti olur. :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.