Jump to content

YuSei

Üyeler
  • İçerik sayısı

246
  • Son ziyareti

YuSei kullanıcısının paylaşımları

1. YuSei

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

bleach bitirdim filleri atlaya atlaya bir hal oldum bu kadar da gereksiz bölüm konulmaz ki
  2. YuSei

Anime İstek ve Önerileri

Sağlam bir romantik komedi animesi önerebilecek var mı ??
  3. YuSei

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Bleach güzel konusunu gereksiz uzatma ve filler bölümleri ile batırmasa yugioh gibi favorim olurdu ama idare eder.
  4. YuSei

Bleach

Kaç gündür izliyorum fillerinden tiksinme geldi aşırı şekilde uzatılmış anime güzel olsada filler animenin içine etmiş resmen.Naruto ile One piece de bundan aşağı değildir kesin.Yugiohtan sonra bir başlayayım dedim. filler kelimesinden bu kadar tiksineceğim aklıma gelmezdi konusunun hatrına izliyorum bu kadar da olmaz ki ticari kaygı amacının bir sınırı var bu nedir ya bayağı sevinmiştim uzun seri, konusu da güzel ama yeter dedirtti.Bir anime hem kendini sevdirip hem de nefret ettirir mi diye yorumları görürken cidden öyleymiş resmen.
  5. Hikaru No Go --- Go oyunu Yu-Gi-Oh strateji ve hesaplamayı geliştiren bir anime izlemesini bilene...
  6. YuSei

Bleach animesine başladım aksiyonu ve komedisi on numara daha çok var bitmesine 28. bölümdeyim.
  7. Bu seri sadece movie olarak mı devam ediyo yoksa manga olarak mı? 3. seri gelme ihtimali yok mu?
  8. YuSei

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

Herkes benzer isimler yazmış ama bir ismi herkes unutmuş.Kardeşi için neler yaptığını izlediniz ama psikopatlığı yakıştıramıyosunuz dimi ama psikopatın kralı o.İsmi kız gibi olsa da psikopatlığın kitabını yazan adam :D ismini yazamama gerek yok bilen çok iyi bilir.Spoyu açınca anlayacaksınız :D
  9. YuSei

Anime İstek ve Önerileri

Hikaru No Go ilgimi çekti, Kaji çok basit geldi.Tavsiye için teşekkürler.
  10. YuSei

Anime İstek ve Önerileri

Pokemon,Digimon,Duel Masters ,Beyblade ve Yugioh gibi kendine has bir oyunu olan düellolu anime önerebilecek var mı???
  11. YuSei

En sevdiğiniz anime müzikleri

ELfen Lied -Lilium Gördüğüm en orjinal opening Seirei Tsukai No Blade Dance Ending Tam bir oyun havası gibi harika bir ending
  12. Avatar 7 İmza 9 İmzanın üstündeki sözü de beğendim.
  13. YuSei

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

Dünya sadece güzel sözlerle değiştirilemez--- Code Geass
  14. YuSei

En sevdiğiniz anime müzikleri

seirei tsukai no blade dance ending her dinleyişimde halay çektiriyo resmen
  15. YuSei

Seirei Tsukai No Blade Dance fantastik bir harem komedisi fakat bitiş müziğinde halay çektiriyo :D tavsiye ederim
  16. YuSei

Küçük Roller, Büyük Etkiler...

Grisaia No Rakuen Asako'nun ölümüne üzüldüm.
  17. YuSei

En Sevdiğiniz "Final Yapmamış" Animeler

Kaichou Wa Maid Sama finali manga da yapsa da animede izlemek istiyor insan.
  18. YuSei

Anime İstek ve Önerileri

seri dışı olsun mümkünse :D
  19. YuSei

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Hellsing- Alucard ve Alexander Andersen Yugioh 5Ds- Yusei Fudo,Akiza Izinski ve Jack Atlas High School DXD- Issei
  20. YuSei

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

Alucard der geçerim.
  21. YuSei

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Code Geass efsane olabilecek bir seri kesinlikle.
  22. YuSei

Anime İstek ve Önerileri

Konu olarak Griasaia No Kajitsu ya benzer anime önerebilecek var mı?
  23. YuSei

Zekice Kurgulanmış Animeler

Death Note ve Code Geass animelerine ben de katılıyorum.Ama Yu-Gi-Oh nerdeyse 800 bölüm oldu her bölümü zekice kurgulanan bir anime daha iyisi de olmaz bence.
  24. YuSei

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

hayret dram türü hiç yok sıralamada dram konusunda çok yaratıcı olmalarına rağmen olmaması şaşırttı :huh:
  25. Çizgi film dediğimde o muhabbet başkaydı.Aşağıda onun bile yanlış olduğunu söyledim.Madem bu kadar biliyosun söyle bakalım cosplay.fansub,fan sub,fan art bunlar animeye özgü değil mi söyle bakalım.Hiç bilmiyosan vikiye bak öyle konuş kendine yazık etme. B)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.