Jump to content

Rofh

Üyeler
  • İçerik sayısı

1078
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne Rofh kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bana güzel bir aksiyon animesi önerebilecek var mı bu aralar krizdeyim sanki izleyecebileceğim anime kalmadı Fate serisini buldum onu nasıl izleyeceğimi bilmiyorum.Tavsiyelerinize açığım.Yugioh,One Piece,Naruto,Bleach,Fairy Tail,Gintama,Hunter X Hunter dışında izlemediğim uzun animelerden ne kaldı onu da yazarsanız sevinirim. 5-10 farklı anime denedim hiç biri 2. bölümü açmama değmedi bile.

Cowboy Bebop , Gungrave , Black Laggon , Jormungand ve Terra Formars güzel aksiyon animeleridir. Tavsiye ederim.

2. Aslında pek öyle değil. Takım arkadaşlarıda aynı hızda güçleniyo diyebiliriz. Çünkü mesala tanklarına kıyafeti takımdaki herkes para koyup felan alıyor. Yani normal oynadığımız bir rpgde olduğu gibi dövüşlerde de ana karakter 1 tane backstab atıyor mesela takımın en sinir edici olanı 2 tanesini indiriyor. Class sistemine göre yapmışlar ana karakter thief olduğu için sürekli arkalamaya çalışıyor ama bir knight tanklıyor ve adam indiriyor. Log horizon izlediysen onda shiroe mesela enchanter olarak kill almıyordu. Bunda da thief olarak alabileceği killeri alıyor ve takımıyla eşit gidiyor, gerçi lnsinin ingilizce günceline daha gelmedim ama böyle bir şey yapacaklarını sanmıyorum.

Konusu çok beğendim , inşallah karakterler çok çocuksu olup , saçma sapan konuşup , dövüşün ortasında power-up almazlar.

3. Söylediklerim animeye tam olarak uyarlanmayabilir o yüzden emin değilim.

Gidip skill felan öğreniyorlar ve takım olarak dövüştükçe birbirlerine uyum sağladıkları ve güçlendikleri için biraz daha rahat hallediyorlar ama. Skill öğrenmek paralı ve tam fakirler doğru düzgün para kazanamıyorlar. Yani birden cross getsuga tenshou atmalarını beklemeyin ya da birden içlerinde güç salınmasını felan. Başlarda baya kötüler hatta bunlarla birlikte başlayan grup bunlara kısa sürede baya fark atıyor. :D zaten bir yerde saoya neden benzemediğini anlayacaksınız ama orayı söylersem tüm olay gider.

Sevindim açıkcası , animelerin çoğunda sağlam dövüşlerin olacağı yerde ana karakter pat diye power up alıp rakibe tek alması bence saçmalıktır.

Şimdi bu grubun başındaki oğlan ana karakter galiba , bu ilerde baya güçlenip ( klasik shounen ) takım arkadaşları  güçsüz kalacak büyük ihtimal

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.