Jump to content

Rofh

Kayıtlı Üye
  • Content Count

1,078
  • Last visited

• Days Won

1

Rofh last won the day on July 16 2016

Rofh had the most liked content!

About Rofh

• Rank
    Space Cowboy
  • Birthday 06/04/1997

Profil Bilgileri

• İlgi :
    https://disqus.com/by/durankaberen/
    http://myanimelist.net/profile/Rofh
    http://www.turkanime.tv/kullanici/gooback007

İletişim Yöntemi

Facebook

• Facebook
    fb.com/d.kaberen

Recent Profile Visitors

37,623 profile views
  1. Biraz geç oldu ama kimse bu animenin kıymetini bilmiyooorrrrrrr
  2. 7 mart 2015 tarihinde foruma kayıt olmuşum. 3 sene olmuş vayy beeee...

3. Sennn adamsınnnn Yeni gördüm hemen indiriyorum
  4. En efsane İnitial D. ost'si 

5. One Punch Man ve Boku dage ga alındı :) Diğerlerini okumadığım için bilmiyorum.
  6. O konu çoook eski, ilgi göreceğini düşünmüyorum.
  7. Biraz özensiz bir konu oldu ama zamanla düzeltiriz artık :) Okuduğum en iyi seinen mangalar bunlardır, hepsini tavsiye ediyorum. 1- Gantz 2- Berserk 3- Vagabond 4- Koroshiya 1 5- Battle Royale 6- Monster 7- Golden Boy 8- Green Blood 9- Vinland Saga 10- Shamo 11- Kokou no Hito 12- Rookies 13- Wolfen Crest 14- Blade of The Immortal 15- Holyland 16- Blame! 17- Kiss x Siss 18- Terra Formars 19- Btoom! 20- Black Lagoon 21- Zetman 22- Drifters 23- Hellsing ( Animesindeki zevki mangada alamadım ) 24- Hideout ( Daha 9 bölüm çıkmasına rağmen çooook efso bir seri olucak ) 25- Pluto 26- One Outs 27- Jackals 28- Sun Ken Rock 29- İnitial D. 30- Rainbow 31- Nozoki Ana 32- Priest 33- Shigurui 34- Prison School 35- Ubell Blatt 36- Jagaaaaaan 37- Dorohedoro 38- One-Punch Man 39- Boku Dake ga İnai Machi Listeyi okudukça arttırmayı düşünüyorum, tabii ilgi gelirse :) Spoiler içerir!!!
  8. Arkadaşlar herkese tavsiye ederim. On numara olmuş, zaten netflix yaptığı için daha azı beklenmezdi.
  9. Seriyi daha erken bitirmesi gerekiyordu. Rukia ve Renji çöpü için harcadığı 50 küsür sayıyı çıkarıp düzgün bir final yapabilirdi.
  10. Bir Bleach'ın ve diğer shounen mangaların finaline bakıyorum, bide Gantz gibi bir şahaeserin finaline cidden bu kadar fark olması acayip.
  11. Açıkcası şu saatten sonra Bleach görmek istemiyorum ya.
  12. Abi sen koskoca kaptansın diyorsun ki içigoooooooo gel kurtar biziiiiiiiiii senin bir şerefin onurun var nasıl bunu söylüyorsun 650 küsür sayı Uraha ve Kyoraku'nun bankasini bekliyoruz ve bize verdiği şeye bak Ywach'ı o kadar yüceltti güçlendirdi saçma bir ok ile gücü kesiliyor ve çöp içigo ona tek atıyor.......
  13. Hayatımdan çalınan dakikaları keşke geri verebilse birisi. Böyle dandik ve çöp bir manga olamaz abi Naruto çöpü bile bundan iyidir böyle birşey olmaz sinirden ne yazacağımı bilemiyorum şuan
  14. Vagabond Berserk Slam Dunk Blame! Vinland Saga Gantzzzz Green Blood Kokou No Hito Blade Of the Immortal Priest ( değişik bir tarzı var ve benim hoşuma gidiyor. )
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.