Jump to content

Rofh

Üyeler
  • İçerik sayısı

1078
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Rofh kullanıcısının son zaferi 16 Temmuz 2016

Rofh en beğenilen içeriğe sahiptir

Rofh hakkında

• Doğum günü 06/04/1997

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    https://disqus.com/by/durankaberen/
    http://myanimelist.net/profile/Rofh
    http://www.turkanime.tv/kullanici/gooback007

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

58444 profil görütülenme

Rofh üyemizin başarıları

1. Rofh

Initial D Movie: Legend 1 - Awakening

İyidi bence sorun göremedim yani
  2. Rofh

Biraz geç oldu ama kimse bu animenin kıymetini bilmiyooorrrrrrr
  3. 7 mart 2015 tarihinde foruma kayıt olmuşum. 3 sene olmuş vayy beeee...

4. Rofh

Sennn adamsınnnn Yeni gördüm hemen indiriyorum
  5. En efsane İnitial D. ost'si 

6. Rofh

En iyi Seinen mangalar

One Punch Man ve Boku dage ga alındı :) Diğerlerini okumadığım için bilmiyorum.
  7. Rofh

En iyi Seinen mangalar

O konu çoook eski, ilgi göreceğini düşünmüyorum.
  8. Biraz özensiz bir konu oldu ama zamanla düzeltiriz artık :) Okuduğum en iyi seinen mangalar bunlardır, hepsini tavsiye ediyorum. 1- Gantz 2- Berserk 3- Vagabond 4- Koroshiya 1 5- Battle Royale 6- Monster 7- Golden Boy 8- Green Blood 9- Vinland Saga 10- Shamo 11- Kokou no Hito 12- Rookies 13- Wolfen Crest 14- Blade of The Immortal 15- Holyland 16- Blame! 17- Kiss x Siss 18- Terra Formars 19- Btoom! 20- Black Lagoon 21- Zetman 22- Drifters 23- Hellsing ( Animesindeki zevki mangada alamadım ) 24- Hideout ( Daha 9 bölüm çıkmasına rağmen çooook efso bir seri olucak ) 25- Pluto 26- One Outs 27- Jackals 28- Sun Ken Rock 29- İnitial D. 30- Rainbow 31- Nozoki Ana 32- Priest 33- Shigurui 34- Prison School 35- Ubell Blatt 36- Jagaaaaaan 37- Dorohedoro 38- One-Punch Man 39- Boku Dake ga İnai Machi Listeyi okudukça arttırmayı düşünüyorum, tabii ilgi gelirse :) Spoiler içerir!!!
  9. Rofh

Castlevania 2017 Sezon 1 Türkçe Dublaj Netfilx Rip

Arkadaşlar herkese tavsiye ederim. On numara olmuş, zaten netflix yaptığı için daha azı beklenmezdi.
  10. Rofh

Bleach Manga Tartışma

Seriyi daha erken bitirmesi gerekiyordu. Rukia ve Renji çöpü için harcadığı 50 küsür sayıyı çıkarıp düzgün bir final yapabilirdi.
  11. Rofh

Bleach Manga Tartışma

Bir Bleach'ın ve diğer shounen mangaların finaline bakıyorum, bide Gantz gibi bir şahaeserin finaline cidden bu kadar fark olması acayip.
  12. Rofh

Bleach Manga Tartışma

Açıkcası şu saatten sonra Bleach görmek istemiyorum ya.
  13. Rofh

Bleach Manga Tartışma

Abi sen koskoca kaptansın diyorsun ki içigoooooooo gel kurtar biziiiiiiiiii senin bir şerefin onurun var nasıl bunu söylüyorsun 650 küsür sayı Uraha ve Kyoraku'nun bankasini bekliyoruz ve bize verdiği şeye bak Ywach'ı o kadar yüceltti güçlendirdi saçma bir ok ile gücü kesiliyor ve çöp içigo ona tek atıyor.......
  14. Rofh

Bleach Manga Tartışma

Hayatımdan çalınan dakikaları keşke geri verebilse birisi. Böyle dandik ve çöp bir manga olamaz abi Naruto çöpü bile bundan iyidir böyle birşey olmaz sinirden ne yazacağımı bilemiyorum şuan
  15. Rofh

En İyi Çizime Sahip Mangalar

Vagabond Berserk Slam Dunk Blame! Vinland Saga Gantzzzz Green Blood Kokou No Hito Blade Of the Immortal Priest ( değişik bir tarzı var ve benim hoşuma gidiyor. )
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.