Jump to content

xpector

Çevirmen
  • İçerik sayısı

609
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

xpector kullanıcısının paylaşımları

1. xpector

2015 Animelerinin Beklenenden Kötü Olması

Aynen valla birden çok kötü desem bazı serilere haksızlık olur.Zaten hangi sene bütün seriler güzel olmuşki bu sene olsum.Ne iyi ne kötü diyelim.
  2. xpector

Diamond No Ace Second Season

Bilgilendirme!!! Arkadaşlar bu hafta yeni bölüm yok sanırım.Araştırdım bayağı ama yayınlanmadı.Bu şekilde haber vereyim dedim.
  3. xpector

Selam

Ooo Itto Shura!! :D Hoşgeldin kardeşim iyi forumlar..
  4. xpector

Hepinize Merhaba

Hoşgeldin iyi forumlar.
  5. xpector

Merhaba arkadaşlar...

Hoşgeldin iyi forumlar.
  6. xpector

Merhaba

Hoşgeldin iyi forumlar.
  7. xpector

Selamlar

Hoşgeldin iyi forumlar.
  8. xpector

hey minna!

Hoşgeldin iyi forumlar.
  9. xpector

38.bölüm eklenmiştir.İyi seyirler...
  10. Ooo D Gray Man haberi güzel olmuş.Animeyi izlemedim bir türlü ama bekleyeni çok var gibiydi.Bu şekilde bekli başlarım.Onun dışından güncel izlediğim OPM ve Haikyuu dışında sonbahar sezonunu izlemedim o yüzden yorum yapamayacağım.Gelen kış sezonunda ise beklentilerimiz var.Ama beni bilen bilir bir spor animesever olarak bu konuya parantez açayım.Kış sezonunda sanırım bir spor animesi var Prince Of Stride Alternative diye.Bir göz atın derim güzel bir formatı var gibi.Stüdyo da Madhouse.Karakterler bayağı bishounen kızlar atlar büyük ihtimal hemen :D.Onun dışında 2016 olacak ama sezonu belli olmayan All Out var.Bakalım onu da bekliyorum.Neyse bi sonbahar sezonu animeleri tam bitsin onları izleyelim önce.
  11. xpector

Herkese selam!

Hoşgeldin iyi forumlar.
  12. xpector

Selamlar

Hoşgeldin iyi forumlar.
  13. xpector

Merhaba

Hoşgeldin iyi forumlar.Anime tavsiyesi için imzamdaki myanimelist bak :D
  14. xpector

37.bölüm eklenmiştir.İyi seyirler...
  15. xpector

Merhaba

Hoşgeldin-dabe :D
  16. xpector

Merhaba

Hoşgeldin iyi forumlar.
  17. xpector

Selam.

Hoşgeldin iyi forumlar çevirmenlerin artması güzel :D
  18. Şu an Namaikizakari mangasını okuyorum.Erkek karakter çok iyi ya 2.Usui vakası.Keşke animesi olsa.Okurken kızlar gibi kyaaa diyesim geliyor :)))

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl

Amygirl

Senpai... Başka erkeklerin yanında gülme.. O kadar tatlısın ki neredeyse öleceğim... Kyaaaaaaaaağğğğğ

3. xpector

xpector

Aynen o çocukça kıskançlıkları çok fena ve kızın bunlara tepkileri daha fena :))

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Usui yazısını görünce canım Kaichou wa Maid-sama! çekti :)

19. xpector

Herkese selam arkadaşlar

Hoşgeldin arkadaş iyi forumlar.
  20. xpector

36.bölüm eklenmiştir.İyi seyirler...
  21. E farkedermi sorun olur diye ikisini de yazdım mesela charizard derken charmenderi ilk aldığı zamanı kastediyorsan charmendera bak o şekilde sıraladım iki şekilde de sıralama uyuyor.
  22. pikachu caterpie pidgeotto butterfree charmender squirtle raticate haunter primeape muk tauros charizard kingler pidgeot lapras snorlax evrimlerşmişleri ayrı ayrı da yazdım böyle olsa gerek :)))
  23. 1)Çin-Amerikalı memleket New York 2)Mabuchi Kou-Ao Haru Ride 3)8 tane diyelim gitsin :D
  24. xpector

Gerçek Cinsiyetiyle Beyin Yakan Karakterler

Çok var böyle bu da benden Ranpo Kitan Game of Laplace-Yoshio Kobayashi Sitemizde de yorumlarda serinin son bölümüne kadar yorumlarda cinsiyetinin tartışıldığını görebilirsiniz.
  25. xpector

Merhaba :P

Hoşgeldin iyi forumlar.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.