Jump to content

anes

Üyeler
  • İçerik sayısı

243
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

anes kullanıcısının paylaşımları

1. anes

Kishimoto’nun Yeni Mangası Nasıl Olacak?

Naruto'dan sonra bilimkurgu mangası ha, konusunu merak ettim. :D Kishimoto da iddialı konuşmuş beklentiyi daha da arttırmış, umarım hayal kırıklığı olmaz. :smile_artiz:
  2. anes

Beyin yakan şarkılar

Bu adam Yetenek Sizsiniz'e katılmıştı ya. :lol:
  3. “Tapınaklarda gezecek kadar boş vaktin varsa neden ilginç bir şeyler yazmayı denemiyorsun?” “One Piece artık kimsenin umrunda değil.”
  4. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

Duymuştum galiba ama.. izlemedim. :ph34r: Alttaki Sakasama no Patema izlemiştir? :rolleyes:
  5. anes

Bul Getir!

Ben dee alttaki üyeden bulabildiği en eski mangayı istiyorum, Yılıyla birlikte lütfen. :D
  6. anes

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Naruto Shippuuden 393-406
  7. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim maalesef. :ph34r: Alttaki Sword of the Stranger izlemiştir. :D
  8. anes

Naruto Shippuuden 377-383
  9. anes

Oldukça uzun bir aradan sonra Naruto Shippuuden 362-376. ^_^
  10. anes

Mangakalar Bleach’i Çizdi

Bleach izlemedim ama mangakaların tarzları hissediliyor. Çok hoş olmuş böyle bi şey. :cheer2-onion-head-emoticon:
  11. anes

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Code Geass : R2 :crying3-onion-head-emoticon: :wait-onion-head-emoticon: :crying1-onion-head-emoticon: :depressed2-onion-head-emoticon:
  12. anes

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

En başta Gintama sanırım. Başlamadan önce biraz daha anime izlemem gerekiyomuş gibi hissediyorum. :D Ama bu yıl çalışmam gereken bi yıl ondan uzun soluklu bi şeye de başlamak istemiyorum. Ama belki de başlarım belli olmaz. :LTkJN9u: HunterxHunter'a yaklaşık 1,5 yıldır başlıcam zaten evet. :smile_oleyo: Bi de Fullmetal Alchemist var.. :rolleyes: Buraya bütün izlencekler listemi yazasım geldi şu an. :D (listeye bi baktım da şimdi içim gitti onları görünce :( )
  13. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

Geçen yıl 4 bölüm izleyip bırakmıştım galiba. :whistling: Ama yeniden başlamayı düşünüyorum... bir ara... :smile_oleyo: Alttaki Psycho-Pass izlemiştir ve bu yılki filminin çevirisini bekliyodur. ^_^
  14. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. :rolleyes: Alttaki Over Drive izlememiştir. :smile_artiz:
  15. anes

Code Geass: R2 11-16. Finali nasıl bağlıcaklar çok merak ediyorum.
  16. Yine izlemeyi fazla ertelediğim sonrasında izlediğimde daha önce izlemediğime pişman olduğum serilerden... Başlarda ısınamadığım bi karakterdi sonra: bu karakter sevilmez mi ya! :D Sonraki bölümlerinde (özellikle ikinci sezon) sahnelerinde oldukça güldürüyo. Özellikle şu en son konulan giflerdeki sahneler. :D Ostlarını çok hatırlamıyorum ama birinci sezon açılış müziğini sıkılmadan dinliyorum ben. :D Bi de bana shounen ai havası verdiği sahneler oldu ama konusunun cidden onunla alakası yok cidden kalitesi başka yani. Kesinlikle izlenmeli! Tanıtım çok güzel olmuş hoşuma gitti, emeğine sağlık. :D
  17. anes

Darker than Black 2.sezon 9-12.
  18. anes

1-1,5 aydır anime izlemiyodum. Özlemişim... Şimdi Darker than Black ikinci sezona başladım.
  19. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

Biraz bakıp bırakmıştım sanki. :D Alttaki Kuroko no Basket izlemiştir bence.
  20. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim ama ilerde belki bakabilirim. :D Alttaki Akame ga Kill izlemiştir herhalde?
  21. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

Doğrudur, izlememişimdir. :D Alttaki Zetsuen no Tempest izlememiştir.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.