Jump to content

anes

Üyeler
  • İçerik sayısı

243
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

anes kullanıcısının paylaşımları

1. Herkesin Ramazan Bayramı mübarek olsun. Daha nice bayramlara inşallah. :)
  2. Naruto'nun seslendireni yazılmış. Luffy'nin seslendireni de bayan. (Mayumi Tanaka) Seiyuularla ilgili en çok şaşırdığım şey One Piece'den Usopp ile Death Note'dan L'in seslendireninin aynı olması.. :o Bakuman ile Death Note'un mangakalarının aynı olması ilginç gelmişti. Ama Bakuman'daki son serilerinin Death Note'u anlattığını öğrendiğimde çok şaşırmıştım. Doğruluğunu bilmiyorum gerçi, bir arkadaş söylemişti, mantıklı gelmişti bana. :D
  3. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. :D Alttaki Barakamon izlemiştir kesin. :D
  4. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlediiim. :lol: Alttaki Ergo Proxy izlememiştir bence ben de izlemedim daha, bekliyo kenarda hala. :whistling:
  5. Ben çok duygusal değilim aslında, etkilendiğim çok ağlama sahnesi yok ama konuyu görünce ilk aklıma gelen One Piece'den Chopper'ın adasından ayrılırkenki bağırışı geldi... Chopper'ın sesini çok tatlı bulduğumdan da olabilir ama o ağlayışı çok fenaydı ya.. Yine izlesem orayı yine kötü olurum herhalde.
  6. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

İzlemedim. :ph34r: Alttaki Kuroshitsuji izlemiştir.
  7. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

Henüz izlemedim ama listemde. :D Alttaki Psycho Pass izlemiştir.
  8. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

izledim izlediim. :D Alttaki Code Geass izlememiştir bence.
  9. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

Evvet izlediim. :D Alttaki Tokyo Ghoul izlemiştir?
  10. :ph34r: :ph34r: :ph34r: Yok canım daha neler :P Alttaki 199. :D
  11. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır. :D Alttaki Darker than Black izlemiştir.
  12. anes

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

Siz şimdi bu animenin karakterlerini çok seversiniz, sevin sevin çok sevin bak noluyo sonra.. Ah bir de bunlar var:
  13. Naruto Jiraiya'nın ölmesini hiç beklemiyodum, çok şaşırdım orda. Ondan sonra bir de Kakashi öldü, daha büyük bir şok derken geri döndü. :lol: Death Note L'in animenin ortasında ölmesi tahmin edeceğim en son şey olurdu herhalde. İnanamayıp birkaç bölüm bir şekilde geri gelmesini bile bekledim... <_< Kuroshitsuji 2 Sonda Ciel'in şeytan olması... Sebastian'daki şok. :D Zankyou no Terror Finalinde tam her şey bitti oh derken ölmelerini hiç beklemiyodum.. :mellow: Ne çok şaşırmışım. :lol:
  14. Haikyuu daha başlarda olabilirmiş. Ano Hana 1. sırada olması mantıklı da SAO, Tokyo Ghoul babam falan... :mellow:
  15. anes

Bul Getir!

Ben de çok uzun boylu birini istiyorum.
  16. Tüh ya. yanlış. :P Alttaki 110.
  17. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

Gerçekten bildin. Alttaki SAO izlemiştir kesin.
  18. anes

Bu Animeyi İzledin mi?

Henüz izlemedim. :D Alttaki Danganronpa izlememiştir. :lol:
  19. anes

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

Siz şimdi bu animenin konusuna bakıp çok etkilenirsiniz oyunda kısılı kalmışlar falan ama siz öyle sanın o gizliden gizliye bir harem animesi aslında..
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.