Jump to content

anes

Üyeler
  • İçerik sayısı

243
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

anes kullanıcısının paylaşımları

1. Ben Bakuman'da başta Niizumaya bakışlarından falan çok sevememiştim de sonradan animedeki favori karakterim oldu ^_^
  2. anes

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kuroshitsuji 9-16
  3. anes

Karakterler için Slogan uyduralım

Bir karakter için değil ama genel olarak animeyle ilgili Akame ga Kill "Tabut bizim işimiz.." :D
  4. anes

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Barakamon ve Mirai Nikki
  5. anes

En Sevdiğiniz "Final Yapmamış" Animeler

One Piece
  6. anes

Tsuki'nin Projeleri (Güncellendi: 05.07.15♥)

Hepsi çok güzel olmuş çok yeteneklisin, çizimlerin burada gördüklerim arasında en iyilerden bence :) bi de Oreki&Eru orijinalinden daha hoş olmuş sanki :D
  7. anes

Death Note Live Action Dizisi Geliyor

Animesini bitirdikten sonra filmlerini merak edip bakmıştım ama ilk filminin sonunu güç bela getirdim, ikinciye bakmadım bile o yüzden bundan da çok ümitli değilim..
  8. anes

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Shingeki no Kyojin 6-7-8 Haikyuu! 141-147
  9. Ben duygusuzum galiba biraz, şimdiye kadar bi şey izlerken hiç ağlamadım ama One Piece'de Ace'in son anlarından, Luffy'nin ordaki halinden ve Zankyou no Terror'ün finalinden etkilenmiştim cidden :depressed2-onion-head-emoticon:
  10. anes

En çok hangi anime eşyasını istersiniz

One Piece'den Law'ın şapkası ve Durarara'dan İzaya'nın ceketii ^_^
  11. anes

Anime klişeleri

Önemli bi karakter öldüğü zaman veya cenazelerde hemen yağmur yağmaya başlaması :depressed1-onion-head-emoticon:
  12. anes

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

Orihara İzaya
  13. anes

En Beğendiğiniz Anime Finalleri

Ben Zankyou no Terror ve Death Parade'in finallerinde çok etkilenmiştim :hell-yes-onion-head-emoticon: Akame ga Kill'in finali de hem iyiydi hem kötüydü gibi ama kötü de diyemiyorum pek :P Psycho pass'ın ilk sezonunun finalini de beğenmiştim ^_^
  14. anes

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Barakamon'un ilk bölümüne baktım, ilginç bi konusu var gibi görünüyor ^_^
  15. anes

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Shingeki no Kyojin 3 bölüm okudum, animesini izlemistim şimdi mangasına başadım ^_^
  16. anes

Shingeki no Kyojin Live Action "Dizisi" Geliyor!

Açıkçası animesinden sonra filminin ve dizisinin çok kaliteli olacağına pek inanmıyorum bu yüzden beklentimi fazla tutmadan izlicem :P
  17. Hyouka'dan Oreki Houtarou :D O tembel değil, sadece enerji tasarrufu yapan bir genç :D
  18. anes

Şimdiye Kadar İzlediğiniz En Gerçekçi Animeler

Bence Aku no Hana. Hatta biraz rahatsız edici derecede gercekçi olduğunu düşünüyorum.
  19. anes

Hei (黒(ヘイ) - BK201

Bana "neden daha önce izlemedim ki?" dedirten bi seriydi. Güzel tanıtım yapmışsın. :)
  20. anes

İsminizin Japonca karşılığı :)

Arikutoka :D
  21. anes

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Akatsuki no Yona Death Parade
  22. anes

Merhaba Arkadaşlar

Teşekkürler :)
  23. anes

Merhaba Arkadaşlar

Teşekkürler :) Şimdiye kadar yaklaşık 30 anime izledim.
  24. anes

Merhaba Arkadaşlar

Teşekkürler :) Genel olarak ecchi dışında her türlü tavsiyeye açığım. Şİmdiye kadar izlediklerim genelde spor, aksiyon, gizem ve düşündüren tarzda animelerdi.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.