Jump to content

Sabah Sisi

Üyeler
  • İçerik sayısı

917
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Sabah Sisi kullanıcısının paylaşımları

1. Avatar:8 İmza:9 Demek ne Naruto'yu okudun nede Pokemon Origins izledin. :mellow:
  2. Sabah Sisi

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Şu iki konu çok benzer değil mi? :) http://forum.turkanime.tv/topic/1444-en-sevdi%C4%9Finiz-karakter-sesleri/
  3. Sabah Sisi

Bu Söz Kimin?

Cevap verilmediğinden yazayım.K-Project Tatara Totsuka Alucard -Hellising "Eğer bunun anlamı bir bilge olmaksa bir aptal olmayı tercih ederim!" Edit: Biraz zor oldu gibi geldiğinden değiştiriyorum: "Shinra Tensei!"
  4. En iyisi Levi'yi ana karakter yapsınlar'da bu anketler biraz daha açıklanabilir olsun.Ama bana sorsalar bende Levi derdim.
  5. Sabah Sisi

Bul Getir!

Bende daha önce istediğim gibi asil bir yaratık isteyeyim.
  6. Sabah Sisi

Bul Getir!

büyük oppaili kawai bir kız Olur mu? :) Bende efsanevi bir karakter alıyım.Kendi evreninin efsanesi olsun.
  7. Sabah Sisi

Bu Söz Kimin?

Luffy - One Piece çok gülmüştüm bu sözü duyunca :) Çok klasik ama ben yinede yazayım: "Eğer acıya dayanıp üstesinden gelirseniz, herkesten daha güçlü bir kalbe sahip olursunuz. Evet. Metal bir kalbe."
  8. Sabah Sisi

Bul Getir!

sinek vız etti :D Sarı saçlı Sevimli kız isterim :D Bende kanatları olmamasına rağmen uçabilen bir karakter istiyorum.
  9. Sabah Sisi

Komik Mesajlaşmalar

Güzelmiş bunlar ama 7.'nin devamı da var. :)
  10. Sabah Sisi

Herkese Merhaba

Hoş geldin, öğretmenim :)
  11. Sabah Sisi

Bul Getir!

Fantastik bir yaratık alayım oradan 1 kg :D 750-650 kilo, olur mu? :) Ateşli bir şey alıyım.Böyle diyince yanlış anlaşılmaya çok açık oldu :) yeteneği ateş olan gibi.
  12. Sabah Sisi

Açılış/Kapanış/OST Bulmaca

Doğru diyor olabilirsin ama bu ost söz olmaz çoğu zaman neyse ben paylaşayım:
  13. Sabah Sisi

Bul Getir!

Edit:"yani ezeli düşmanı bir aralar arkadaşıymış" En baştan desene :) Aşırı derecede karizma olan bayan karakter.
  14. Sabah Sisi

Açılış/Kapanış/OST Bulmaca

Bende bir ost sorayım; Saika.
  15. Sabah Sisi

Bul Getir!

Aklıma hemen bu gif geldi :) Bende kana susamış bir karakter isterim.
  16. Sabah Sisi

Bu Söz Kimin?

Ne zaman kendinizden de vaz geçtiniz? diye sonunu getireyim :) Naruto - Gaara Rüzgar ne tarafa esiyor ...Yarına!
  17. Sabah Sisi

Bul Getir!

Bu nasıl? Bende çok uzun saçlı bir karakter isteyeyim.
  18. Sabah Sisi

Bul Getir!

Babacan :) Ben de asil bir yaratık isteyeyim :)
  19. Sabah Sisi

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

Bence eşleşme olmasının olayı Sarada bebekken filan ölüm tehlikesi geçirdi, Karin'de yardımcı oldu. Bana Karin'den değildir gibi geliyor.
  20. Sabah Sisi

Herkese Merhaba

Hoş geldin izlemediysen Code Geass'ı tavsiye ederim, iyi formlar.
  21. Sabah Sisi

Naruto Gaiden [Spoiler İçerir]

Sağ 0.25 sol 0.75 miyop :P Sarada öyle ise Bolt'da byakugan açar bence.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.