Jump to content

Sabah Sisi

Üyeler
  • İçerik sayısı

917
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Sabah Sisi kullanıcısının paylaşımları

1. Sabah Sisi

Anime karakterlerinin Gender Bender halleri

Güncel değiliz sanırım. :P Beyaz Hollow İchigo siyah ise Tensa Zangetsu. Güzel konu olmuş. Bende favorimi atayım hemde cosplay şeklinde ehuehueh :P
  2. Sabah Sisi

Bul Getir!

Ben de kanatları olan bir karakter alayım. Çok klasik oldu ama :P En sevdiği karakter müziğini atsın. Mümkünse pek bilinmedik bir şeyler olsun. :)
  3. Sabah Sisi

Bir Anime Karakteri Olsaydınız...

1. Fiziksel görünüşün nasıl olurdu? Uzun boylu, azcık zayıf. Siyah yada beyaz uzun düz saçlı. Yeşil gözlü. O anime evreninde elfler varsa, (lotr' daki gibi) elf olmak isterdim. 2. Nasıl giyinirdin? Çağa bağlı. Eski dönemlerdeyse siyah eldiven, gümüş göğüslük ve bileklikler. Hafif desenli, koyu renk, uzun kollu, birkaç düğmeli üstle aynı desenli benzer renk bir pantolon. Koyu yeşil, siyaha yakın çizme. Seyahat halindeysem siyah sade bir pelerin. Günümüzdeyse böyle ve yine benzer çizme: 3. Adın/lakabın ne olurdu? Birden fazla lakabım olurdu. :P Ama çok fazla değil 3-4 tane. Duruma göre, uygun gördüğümü kullanırdım. Lakaplar ne olurdu, hiçbir fikrim yok. :P Gerçek adımı gizlerdim. 4. Özel güçlerin olur muydu, eğer olursa ne olurdu? İllüzyonlu bir şeyler sanırım yada ateş elementi. Büyü varsa asa yoksa çift el için uzun düz, tek taraflı kılıç ile çok iyi gizleyebildiğim bir hançer. 5. Kişisel & genel özelliklerin ne olurdu? Az konuşan, sakin, ciddi. Hedef odaklı. Biraz da soğuk ve yalnız takılan. 6. Geçmişin nasıl olurdu? Karanlık. Benimde tam bilmediğim, ama çocukken travmatik olay/lar yaşamış. Şimdilerde gizemli, tam olarak bilinmeyen bir yerlerden gelen. 7. Bir amacın olur muydu eğer olursa ne olurdu? Ejderhalar varsa ve savaş halinde isek onları eğitmeye yada en büyük ejderha avcısı olmaya çalışırdım. Eğer özel güçler varsa bir yandan en güçlü olmaya çalışırken bir yandan da dünyayı dolaşmak. Ne için güç istediğim duruma bağlı. :P Ne özel güç ne ejderha varsa sıradan bir gezgin ve bilge olmaya çalışırdım.
  4. Nice huzurlu senelere Aleyna. :)
  5. Sakasama no Patema Kız Patema, oğlan Age C deki doğru.
  6. Sabah Sisi

Çağrışım Oyunu

Madara tabisi. :P İhanet- gözlük- hipnoz (karakter) Edit: Aga seninki atlanmış sanırım, Hachiman galiba cevap.
  7. Sabah Sisi

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Rin bence, ama ikisinide çok severim. :) Kakashi'nin sharinganlı halini mi daha çok sevdin, sharingansız halini mi? Okumadıysan şu ikisinden hangisini daha çok sevdin işte.
  8. Sabah Sisi

Bleach FC

Yine deviantart dan bir şeyler atayım ben. :P Hep dediğim gibi daha önce gördüğünüz yada aşina olduğunuz resimler bunlar muhtemelen. Birde bunları tek bir hesaptan toparladım, toparladım çünkü kendisi bir dosya oluşturmamış. Kendine göre yorumlayarak kafasından sahneler çizer ama bence çalışmaları çok iyidir. Bakmak isterseniz: http://nanfe.deviantart.com -I hate this rain. -...Yeah. Demiş kendisi bu resim için. :) Gelelim beni benden alanlara. :P Grimmjow' suz paylaşım, Allah göstermesin. :smile_oleyo: Telefon duvar kağıdımdır aynı zamanda. Birde ben alımlar kapalı sanıyordum, açıksa 5.takım kaptanlığını alabilir miyim?
  9. Avatar 9 adam harbiden evrim geçirmiş diyorum gözlüklü ve gözlüksüz halini gördükçe. :P İmza 10
  10. 16 oldu ama olsun. 1- Smoker /One Piece 2- Sanji/ One Piece 3- Spike Spiegel /Cowboy Bebop 4- Eikichi Onizuka /Great Teacher Onizuka 5- Asuma Sarutobi /Naruto 6- Hiruzen Sarutobi /Naruto (pipo aslında ama olsun.) 7- Revy /Black Lagoon 8- Rokuro Okajima/Black Lagoon 9- Worick /Gangsta 10- Toushiro /Gintama 11- Sir Integra /Hellsing (demir bakire diyin kime sorsanız gösterir :P) 12- Kraft /Level E (gerçi animeyi izlemedim :P) 13- Cross /D Gray Man 14- Franken Stein/ Soul Eater 15- (hiç sevmem) Jean Havoc /Fullmetal Alchemist 16- Jun /Working
  11. Sabah Sisi

Çağrışım Oyunu

Darker Than Black? Seninki atlanmış sanırım karakter soruyor sayarak Yeşil Kral. Karakter: Hain, cool, hipnoz. Edit: Hadi be başkada hiç bir şey aklıma gelmedi. :smile_bilmem:
  12. Sabah Sisi

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Saber yine tekler. :P İtachi' mi daha zeki Kakashi' mi?
  13. Nice, mutlu senelere xpector. :)
  14. "Akademide bir emo Hiç Kimseyle konuşmuyo Artist artist oturuyo" dan yaşayan en güçlü shinobiliğe :smile_artiz:
  15. Ban Midou Get Backers Schneizel el Britannia Code Geass
  16. Gerçi buradaki birkaç aylık ama olsun.
  17. Sabah Sisi

Anime veya Manga serisini çok kötü anlat!

Steins;Gate spoiler Çocukça bir zamanda yolculuk hevesi ile başını bin bir derde sokup, sonra düzelteceğim derken, zamanına da yolcusuna da deyip tövbe eden. Bu seferde bir arkadaşa bakıp çıkacaktım diye çok zorda olsa işleri düzeltip destansı bir hikaye yaşayan ama yaşadığı kişilerin bu olaylardan hiç haberi olmadıkları bir yaşam süren, koca yürekli adamın animesidir;
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.