Jump to content

Dj-Morphosis

Stajyer
  • İçerik sayısı

1097
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

Dj-Morphosis kullanıcısının paylaşımları

1. Sabah Sabah iyi güldüm :D . Günaydın

2. Günaydın :3

1. Red-King

Red-King

Günaydın morp :)

3. Evet siz siz olun kediniz kumunu eşelediği an odadan kaçın yoksa kokudan büyük bir zehirlenme geçirip bayılabilirsiniz >.

4. Dj-Morphosis

(1/1) Major: Message (OVA)

eline emeğine sağlık ^_^
  5. Dj-Morphosis

SOUSEI NO ONMYOUJI

Sousei no Onmyouji Bölüm 4 Çıktı! Rokuro fena sinirlendir bu sefer! İyi okumalar.
  6. günaydııın :)

1. Red-King

Red-King

Günaydın morp : )

7. owww :D bir an önce mangada ilerlememiz lazım animesi çıkmadan. Bunun dışında zaten mangası ile bizi kendine hayran bırakan bir serinin animeside umarım iyi olur ^_^ Acayip merak ettim şimdi nasıl bir şey olucak bakalım. Konu için teşekkürler :D
  8. Dj-Morphosis

Çağrışım Oyunu

Akame O.o (Animeyi bugün bitirdim ve acayip sinirliyim) Bende sorayım. Boynuz marifetli güçlü
  9. Bu nasıl anime be! Ger bölümde ağlar mı insan :( :crying2-onion-head-emoticon: :depressed1-onion-head-emoticon: Bunalımdayım şuan! Bugün bitirdim ve çok feci gerildim! :'( ahh ahhh ağlamamak için zor tuttum kendimi :desperate2-onion-head-emoticon: Bitmemeliydi! Böyle bitmemeliydi be! Çok kötüyüm şuan Mine öldü Lubbock öldü leona öldü! susanoo öldü öldü de öldü be! Resmen konusu derinleştirilmemiş hit almak için yapılan bir seriydi! Böyle bir harika konuya sahip olan seri harcanmamalıydı.
  10. Dj-Morphosis

J-Fashion (Japon Modası)

=-= nedense sevdim. Konu için teşekkürler
  11. Dj-Morphosis

Mangapanda Elemanlarına Tutuklama Şoku

Elbette bir bakıma haklısın ama :D adamlar daha yayınlamadan sitene eklemek pekte hoş değil adam bir koysun raflara satışa sunsun dimi :D
  12. Garip garip şeyler. Neyse Günaydın

1. Anonymmy

Anonymmy

İyi akşamlar

13. Dj-Morphosis

Happiness (Oshimi Shuzo)

Happiness Bölüm 10 Eklendi.
  14. Orhaaaan ○~○ ~ xpector Dostum iyi ki doğdun! Nice mutlu güzel hayırlı senelere :3 *-* İyi bir dostsun.
  15. 'selamlaaar akşamlar nasılsınız?

1. FrailSym.

FrailSym.

İyiyiz çok şükür. Siz?

2. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Sağ ol, sen?

3. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

teşekkürler bende iyiym.

16. Selamlar Günaydın

1. Witch

Witch

Günaydın :P

2. Red-King

Red-King

Günaydın :D

3. Anonymmy

Anonymmy

Gunaydiiinnnn

17. Dj-Morphosis

Not: 2. kaynak olarak animenewsnetwork'u ekledim oradan daha doğru ve detaylı bakabilirsiniz. Burada şikayetçi olan kişi taşımacı firma çalındı vs. şeklince şikayette bulunmuş anladığım kadarı ile. AnimeNewsnetwork
  18. Dj-Morphosis

:D Seri raflarda yerini aldıktan sonra yayınlasalar belkide hiiiç bir şey olmazdı ama pek sabırsız davrandılar anlaşılan ^_^
  19. Dj-Morphosis

Ama olay şu 2 kasımda yayınlayacak resmi olarak raflarda yerini alacak serinin sen daha çıkmadan kaçak bir şekilde bilgi sızdırıp 2 gün önceden sitende yayınlıyorsun. Bu nedir :D haklı bir yanı olamaz yani bakıldığında tüm serilerde neredeyse manga çıkar ki zaten raflarda yerini aldıktan sonra scan edilir çevirilir okuyucuya sunar manga okuma siteleri. Ama sen gelipte daha rafta bile yerini almamış seriyi yayınlarsan hak edersin.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.