Jump to content

Dj-Morphosis

Stajyer
  • İçerik sayısı

1702
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

Dj-Morphosis kullanıcısının paylaşımları

1. Dj-Morphosis

Anime Torrent

Bende buraya bırakayım şunları Anime arşivlerim. Animelerin hepsi tamamen alt yazısızdır ve 720p 1080p kalitesindeler alt yazı dosyalarıda ayrı ayrı mecvuttur izleyeceğim zaman birlikte açıyorum.
  2. Dj-Morphosis

Merhaba Millet

Hoşgeldin arkadaşım iyi forumlar.
  3. Luthiela Cosplay'in Hazırladığı Final Fantasy'den Lightning Karakterinin Kostüm Yapım Aşamaları eklendi.
  4. God Eater nerede arakdaşım :D bu anketide sevemedim.
  5. Arkadaşı olmak istersin böyle hatta çok iyi arkadaş olmak istersin hatta bunun için çabalarsın ve sonunda çabanın boşa olduğunu görmek üzücü. Oysa kötü biride değilim hıh belkide arkadaşlık edilemeyek biriymdir. Sanırım bu konuda artık tereddütteyim neyse.

6. Yalnızlık, Çaresizlik, Yorgunluk. İlginç hisler.

7. eve gideyimde nesquik yiyeyim .d

8. :lol: bende sünger bob olarak dolaşıcam sonra halkın hışmına uğramiyimde :P
  9. etkinlik alanların da soyunma odaları oluyor :D Eğer İstanbul'da isen gelmeni isterim yani ^_^
  10. :D Valla normalde gidebilirsin pek bi problem olmuyor ben zaten ilk etkinliğimde sadece fotoğraf makinemi alıp gitmiştim. Şimdi ise Sensee Cosplay Yaz Ortası etkinliğine sünger bob yapacağım :D 2 ağustosta etkinlik.
  11. Dj-Morphosis

Dracon İzmir Vol 5

gidicen mi :D
  12. Dj-Morphosis

Arkadaşlar MERHABA!

Hoş geldin iyi forumlar.
  13. Genel olarak zırh vb. craft yapımlarında kullanılan malzemeler listesi eklendi ama :D canım çıktı neyse umarım işe yarar.
  14. Günaydın *-*

1. Witch

Witch

Günaydııın *v*

15. God Eater amv çalışmamı 1000 izlenmeye tamamlayalım *-*

1. asci

asci

şu işi bi ben öğrenemedim gitti,çok güzel yapmışsın ellerine sağlık:)

2. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Teşekkür ederim :)

16. Nesquiki süt dolu kasede bekletip kakaosunu bıraktığında mısır gevreklerini yiyip ardından o soğuk enfes sütü içmek

1. HolySpirit

HolySpirit

Super bisey :D bayilirim hihihihihi :-P

2. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

:D ssljdlskd 1 litre süt ile nesquik yedim ölmem umarım.

3. houston

houston

+1

Durumu adeta ben yazmışım gibi

17. Can't forget you

1. houston

houston

kulaklık takılı, baştaki sesi dışardan geliyo sandım shgfjhgd

18. O.o Forum chat panosuna ne oldu ? Önce değişti şimdide kapandı o.o bide admin random gülmüş çok garip

19. Dj-Morphosis

Bu Animeyi İzledin mi?

izlemedim. İlk bölüme göz ucuyla baktım nedense pek sevemedim. Alttaki katekyo hitman reborn izledi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.