Jump to content

Dj-Morphosis

Stajyer
  • İçerik sayısı

1702
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

Dj-Morphosis kullanıcısının paylaşımları

1. Birazda Starset dinleyelim

2. Biraz sarılmaya ihtiyacım var... Artık yalnız hissetmek istemiyorum.

3. Manga editörü var mı ? Ekibimize lazımda...

4. Kolay gelsin :) Umarım bir an önce bulursunuz :good-job-onion-head-emoticon:
  5. Umarım kimse kırılmamıştır, üzülmemiştir diyeceğim ama ister istemez birbirimizi üzmüş olabiliriz. Bu tarz bir tartışma ortamı oluştuğundan dolayı özür dilerim. Umarım bundan sonra insanlar daha hoşgörülü olur ve güzel bir ortam olur bizim içinde. Çok teşekkür ederim bu hoş ve güzel iletiniz için :) . Elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
  6. Elbette sevmiyorum :D Henüz Death Note'u izlemedim. Alttaki arkadaş Mikoto suoh karakterini seviyor
  7. kaç aydır manga işinin içinde olan biziz , durumu iyi analiz ediyoruz. Manga alanında hali hazırda çevirisi devam eden bir serinin alınması etik değildir , bu hep böyleydi , böyle de devam etmesi temennimizdir. demişsin. Bu işin içinde olupta öğrenemediğiniz çok şey var o zaman. Yazdıklarımı peki siz dikkatli bir şekilde okudunuz mu ? Bence önce bir siz yazdıklarımı dikkatli bir şekilde okuyun. Bleach,One piece, Naruto ve bir çok seriyi kimse kimseden haber veya izin almadan çeviriyor, yani bu mangaları birden fazla fansub sırf sizin oluşturduğunuz mantığa uymuyor diye kimse kimseye bir şey diyor mu ? Hayır. Ha diyorsanız buda etik değil sizin bileceğiniz bir şey :) Ayrıca uslubunuzda bir problem yoksa zaten hiç üzerinize alınmanıza gerek yok öyle değil mi ? Benim ve diğer ileti yazan arkadaşların fuflyy'den bahsettiğimizi anlamış olmanızı umuyorum. Not: Çeviriye laf atılmadı :) . Sadece mangayı çeviren kişilerin hoş olmadıklarını belirtti. Konu daha fazla uzamasın ve herkes bildiği gibi ilerlesin olur mu ? Tekrar ilgin için çok teşekkür ederim. :)
  8. Dj-Morphosis

Bul Getir!

Bende uzun saçlı erkek karakter istiyorum :rolleyes: Bende uzun saçlı tatlı bir kız anime karakteri istiyorum
  9. Dj-Morphosis

Bul Getir!

Kahrolmuştum :( O Dondurmaya bakışı falan :( gözlerim doldu :( Kırmızı gözlü bir bağyan istiyorum :) Buyrunuz :) Bende en kısa boylu tatlı bir kız anime karakteri istiyorum
  10. Açıkcası Boyut düşürme taraftarı değilim, gerçi bilgisayar ekranınında izlediğiniz için pek kaliteyi fark edemeyebilirsiniz. Sadece pixel pixel olmayan bir videodan başka bişi olmaz zaten bilgisayar ekranları. 900 mblık bir bölümü 50mb kadar düşürüldüğünce bence fazlasıyla bir eksiklik oluşur ama bunu bilgisayar ekranında fark edemezsiniz. Ama tvlerde izlediğinizde bu detay fark ediyor. Gerçi bir bakıma düşündüğümüzde genellikle arşivciler (ben gibi) TV'yi kullanır.
  11. God Eater'ın alt yazı dosyasını altyazı.org'ta paylaşan yok mu ? Arşive ekleyeceğim raw olarak indirdim alt yazıda 1 tane var uyumlu değil.

1. Sciathán

Sciathán

Türkçe altyazıyada baktın mı ?

2. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Ben arşivci olduğumdan bölümleri alt yazısız indiririm sonra altyazı.org a bakarım oradan alırım altyazıyı dün 1 tane yüklendi o da uyumlu değil benim indirdiğimle

12. :huh: Hiçte okadar detaylı bakmamıştım. :( Oldumu şimdi, yeni sezon çıkar umarım, 12 bölüm nedir ya çerez niyetine izler bitirirsin :lol:
  13. 2015 yaz animeleri içinde ilk 3'te bana göre. God eater'da öyle tabiki ^_^ Bu seriyide arşive eklemeye başlıyım, ilerleyen bölümlerde neler olucak. Umarım 14-15 bölüm sürüpte hevesimizi kursağımızda bırakmaz :lol:
  14. Endişe gibi bir durum söz konusu değil manga çeviri gruplarına olan saygımdan dolayı alttan aldım ve hoşgörü ile karışıladım :) . İlerleyelim, daha önümüzde çevirilmeyi bekleyen bir çok seri var. :cool-onion-head-emoticon: Çok teşekkür ederim. ^_^
  15. Yatmadan önce biraz Red dinleyelim değil mi ? Buried Benealth

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. HolySpirit

HolySpirit

Aynen güzeldir :D çok severim bunu ben

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Ahahah . :dd Bende Taylor Swift Red diyorsun sandım :D

4. Dj-Morphosis
  16. Desteğiniz için çok teşekkür ederim. Söylemek isteyipte vazgeçtiğim bir kaç cümlemi daha doğrusu cevabımı yazmış olduğunuz metinde görmek beni mutlu etti. Elbette ki manga geleneğinin devam ettiği süre içerisinde elimizden geldiğince okuyucuya dahada çok yeni seriler sunacağız. Beklentilerinizi karşılıksız bırakmayacak ben ve ekibim. Tekrardan çok teşekkür ederim. :good-job-onion-head-emoticon:
  17. Fazlasıyla yorgun ve uykuya ihtiyacım var...

18. Türk cosplayerların facebook listesi güncellendi .
  19. Harikalardan birisidir bu şarkı :) Bende bunu dinliyorum
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.