Jump to content

Dj-Morphosis

Stajyer
  • İçerik sayısı

1702
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

Durum yanıtları bölümüne Dj-Morphosis kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Selamlar Selamlar

2. Çok Boş Konuşuyorum Kimilerine Göre Fakat Onlar Anlamaz Konuştuklarımı Anlasalar Da Kabullenmek Zor Gelir Bu Yüzden Boş Konuşuyor Der Geçerler...

3. Duyurulur! Mangahanta Ekibimize çoooooooooook acil çevirmenler aranıyor. Katılan arkadaşlar İstanbul'daysa arada bulup yemek ısmarlıyorum hani haberiniz olsun. İngilizceniz iyi ise gerisini dert etmeyin :D

4. Duyurulur! Mangahanta Ekibimize çoooooooooook acil çevirmenler aranıyor. Katılan arkadaşlar İstanbul'daysa arada bulup yemek ısmarlıyorum hani haberiniz olsun. İngilizceniz iyi ise gerisini dert etmeyin :D

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

yemek dedim diye aklınıza yengeç, portakallı ördek felan gelmesin. Gidicez usulca MCdonals a takılıcaz D:

2. (See 6 other replies to this status update)

5. Duyurulur! Mangahanta Ekibimize çoooooooooook acil çevirmenler aranıyor. Katılan arkadaşlar İstanbul'daysa arada bulup yemek ısmarlıyorum hani haberiniz olsun. İngilizceniz iyi ise gerisini dert etmeyin :D

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Tamamdır siparişler benden ödemesi senden. Çayları da sen söylersin olmadı ben öderim :D

2. (See 6 other replies to this status update)

6. Skyp listemdeki kişilerden bazıları bu kişi kişi listenizde değil diye yanında soru işareti ile bana uyarı veriyor ne demek bu önce ekliymişim sonra silinmişmişim o.O

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

:D neredeyse 4-5 ay önce hatta daha fazla oldu Zeynep abla seni ekleyeli, hala soru işaretisin kabul edilmediğinden xD

2. (See 11 other replies to this status update)

7. İyi geceler :D

8. Günaydııın

9. Hunter x Hunter arşivi olan var mı

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Anladım ben encode yapmıyorum kendi arşivimi ama upload sırasında encode gerekenlerde bu tarz sorunla karşılaştığım oluyordu. Teşekkürler tekrardan

2. (See 17 other replies to this status update)

10. Hunter x Hunter arşivi olan var mı

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Teşekkür ederim Barış abi, işe yaradı :D

11. Hunter x Hunter arşivi olan var mı

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Yok gömmüyorum, genellikle videoyu gomplayerdan izlediğimden sürekli alt yazı ayarlamak yerine tek seferde aegiisub ile düzenleyeceğim ama maalesef alt yazı dosyasını açtığımdan cümlede bazı harfler bozuluyor :/

12. Hunter x Hunter arşivi olan var mı

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Anladım, bir göz atayım olmadı teşekkürler

13. Hunter x Hunter arşivi olan var mı

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Yok yok ondan değil bende var tüm bölüm raw olarak 720p ama altyazı.orgda bulunan alt yazılar uymuyor yani 2-3 saniye kayan var Aegisub ta da açınca o dosyaları karakterler bozuluyor. ondan dolayı alt yazı dosyası bulunan var mı elinde bir sorayım dedim

14. Fate Stay serisine başlıycam da.. Hangi sırayla izleyeceğimi biri söylermi acaba? *-*

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

:D çıkış yılına bak ona göre başla hiç sıra muhabbetine girme karma karışık olur kafan

2. (See 16 other replies to this status update)

15. Tablete 12 bolumluk bir anime nasil indirebilirim ? Internetten baktim ama bilgisayar icindi tablete de indirebilirmiyim acaba ?

16. 'selamlaaar akşamlar nasılsınız?

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.