Jump to content

MiranamiTsuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

199
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

MiranamiTsuki kullanıcısının paylaşımları

1. Kuruyunca güzel olacağını bilsem böyle yapmazdım. Evet, ağlıyorum. a>

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

Çiz çiz :) Touka-chan kirei desu! :)

3. MiranamiTsuki

MiranamiTsuki

Sugoi! Sugoi! ♥

4. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

Touka-chan çok güzel bi karakter ama aynı ölçüde onu çizmek de güzel bişey :) Devam devam bize çok fazla Touka-chan göster hadi hadi :D :D :D

2. Naruto'dan Suigetsu ve Karin - Böyle hep kavga etmeleri, hep yan yana durmaları o sevgi-nefret ilişkileri ama ne olursa olsun birbirlerini korumaları falan... Herşeylerine bayılıyorum! ♥♥♥♥♥ Ayrıca sinirlerimi bozan bir olay
  3. MiranamiTsuki

Tsuki'nin Projeleri (Güncellendi: 05.07.15♥)

Gerçek Insan Çizimlerim Katy Perry Sunny Avril Lavigne Bu kadının burnunu ve burnunun altındaki girintiyi çizmeye bayılıyorum *weird artist* Marilyn Monroe Luhan 2013 vs 2014 çizimim. Şahsen standartlarımın altında. Daha iyi yapabilirdim -Üvey evlat Luhan- Aslında bu resimleri çizmeyi hiç sevmiyorum, çünkü durmadan bir yerlere bakıp aynısını çizmeye çalışmak sinirlerimi bozuyor. Hele ki bu resim A5 'ten büyükse kafayı yiyorum. Mesela o bukalemun Marilyn 4cm e 4cm. Onu yaparken bunalmadım. Ama Avril'e ne kadar sevsem de artık devam edemeyeceğim. Hani Efsane Sahneler Projemde de bir yerlere bakıyorum evet, ama aynısını çizmeye çalışmıyorum. Hayal gücüm bunu kabullenmiyor. Başka yerlee bağlı kalmak sinirlerimi bozuyor. Ben özgür çalışırım. ♡I'M FREE!☆ Her neyse buraya gıcık sanatçı kişiliğimi de döktüğüme göre artık gidebilirim.
  4. Ben çok yiyenleri çağırırım aslında. Bollukta bereket. Ama Tsukiyama gelmese de olur. Ya da herhangi bir ghoul uzakta kalabilir.
  5. MiranamiTsuki

'Paint' çizimlerim

Aslında paintte olmasına rağmen ışığı ve gölgeyi çok iyi yapmışsın. Ya da olmasına rağmen demeyelim çünkü kalem çizimindedegayet yaparmışsın dedim.. Just saying. Faceden olduğunu düşündüğüm bir yamukluk sorun olabilir sadece... O da grafik tableti kullansan olmaz. O sayılmaz.
  6. MiranamiTsuki

İmzam Tsuki'nin Kanjisi
  7. MiranamiTsuki

8. MiranamiTsuki

Ay çok utandım teşekkürler...Hazır girmişken birkaç sketch'imi daha paylaşayım. Kotetsu T. Kaburagi Derste öylesine çizilen Misa vs Ciddi çizilen Misa (Oyum derstekine) Derste öylesine yüz çalışmak için çizdiğim kız Ciel Phantomhive Inoue Orihime
  9. I saw the future!!!! Ama FLMN cidden hak ederek birinci oldun tebrik ediyorum.
  10. MiranamiTsuki

Amatör çalışmalarım

Hoşlar
  11. MiranamiTsuki

Pratik yazdıklarıma Tai Lee hariç baktım. Elleri de telefonumda galeriyi açtım önüme geleni çizdim. Tavsiye derim. Cidden çok faydasını gördüm. Artık neyi nereden yapacağımı öyle böyle kestirebiliyorum. Diğer resimlerimde de Efsane Sahneler Projem'den başka -ve Naruto gaiden beyi- hiçbirinde başka bir resme bakmadım. Hepsi kafamdan çıktı
  12. MiranamiTsuki

Çizimler (Düzenlenip , güncellendi)

Bence awaxdem o kadar da abartılacak kadar profösyonel değil.Bir video'yu çekmeden önce aynı resmi birkaç kere deneme bile yapsa neyi nasıl çizeceğini video'yu çekerken bilir durumda olur. Ayrıca genellikle portre ve büst çiziyor veöğretici bir yanını bulamadım. Ama profösyonel değil demem kötü olduğu anlamına gelmiyor. O kalemlerle öyle çizmek de zordur bir yerde. Bence birşeyler öğrenmek için Mark Crilley'e bak. Birçok farklı şekilde birçokfarklı şeyi nasıl çizdiğini değil nasıl çizileceğini gösteriyor çünkü.
  13. MiranamiTsuki

Ben de oraya daha yakın hissediyorum kendimi. Oyun çizimleri daha gerçekçi ve efektleri daha hoş geliyor. Ya da ingilizce okuma kitabı resmi yaparım. Zaten öyle bir iş görüşmesine gitmiştim.Çalışma Çizimleri El çalışması Hareket çalışması Erkek saçı çalışması
  14. Yatogami Kuroh'a benziyor. K'den mi? Ve bu arada beylerden en sevdiğim saç modeli Free'den Haru'nunki. Böyle kabarık değil hoş bir akışı var ve rengi cırtlamıyor... Hoş. Because you worth it... Bayanlardansa en çok Saber'ınkini seviyorum. Böyle derli toplu. Hemde örgülü topuz. Ama disney kızlarını da sayabilseydik kesinlikle Pocahontas derdim. İmzamda var
  15. Sakura. Serinin başındaki o 13 yaş ergen kız tavırları kafasını duvarlara sürme isteği uyandırıyordu bende. Aslında kendi 13 yaş halimi şimdi karşımda görsem ona da aynısını yapardım. 13 yaş ayrı bir gıcık oluyor... Sonra gitgide büyüdü akıllandı... Sonra anne oldu. Baktım ne güzel anne olmuş. Hem tamamen başka bir insana dönüşmeden olgunlaşmış. Kızına da tek başına bakmış diyince 10 puanı verdim kıza. Helal olsun
  16. MiranamiTsuki

Ben çoktan çalışmaya başladım bu yüzden çok kasmam galiba
  17. MiranamiTsuki

Fen lisesine girdim ama orada çok çalışmak gerektiği ve ben de çalışmak istemediğim için anadolu'ya geçtim. Şuan -maalesef- fm görünüyorum resmiyette ama bir dahaki yıl sözelden gireceğim. Bunun için çalışıyorum.
  18. MiranamiTsuki

Wow sergi mi? Yapabilir miyim sence? Ayy insanlar benim sergimde falan. Her tarafta resimler... Düşünmesi bile çok güzel. Ama galiba gelecek yaza kadar beklemem gerekecek çünkü bi dahaki yıl YGS-LyS ye gireceğim. Neyse o zamana kadar resimlerim hem daha çok hem de daha güzel olur. Üzülmeye gerek yok
  19. MiranamiTsuki

Aman Allah'ım tek bir yorum bile alamamışım... Her neyse. Bunu dün çizdim. Suluboyamı geliştirmek istiyorum. Güzel Gurme Tsukiyama
  20. MiranamiTsuki

Ulquiorra'nin geçmişi Türkçe Altyazı

Ama çok saçma bir ölüm olmamış mı yoksa ben mi anlamadım? "Herkesten farklıydım, hissedebildiğim yapabildiģim hiçbir şey yoktu. Yürüdüm yürüdüm. Acayip birşey bulup içine girdim. Öldüm." Bu mudur? Olamaz ya... Ben gerçekten anlamadım. Biri bana açıklasın.
  21. MiranamiTsuki

Karakterler için Slogan uyduralım

Elric Kardeşler "Elricler Simyacılık... 1909'dan beri" -Köstekli saat tamiri yapılır-
  22. MiranamiTsuki

Animegraphy AMV ile 2014'e Tekrar Bakış

2012 favorim -Dans eden Mechalar Rock Lee- Bakuman'daki editor benzerliği 2013 favorim- Ore wa Omae no Onii san jane! 2014 favorim -Shining!~ Shining!~ diye dönen Sebastian 2015 için de iyi bir AMV göreceğiz bence.
  23. Herkesin annesi babası animeyi çizgifilm gibi bulduğu için izlemesin ister, benimkiler "Bu korkunç şeyleri izleme artık psikolojin bozuldu" Sanki benimle oturup Omen 666 izleyen adam sen değildin. D.Gray-Man izliyorum bu arada

1. OrangeBox
    2. Witch

Witch

Annem gecen "Cadi bak kesin sen bu anima midir manima midir bunlardan etkileniyon bak basimiza katil olcan" dedi. Alt tarafi Attack on Titan ilk ciltten kucuk bir sahne gosterdim -tahmin ettiginizi varsayiyorum-.

24. MiranamiTsuki

OTP Corner Projesi En sevdiğim anime karakteri olan Suigetsu!! ♡ Ve en sevdiğim Naruto kızı olan Karin ♥ Ve en sevdiğim couple'ım!☆☆☆ My One True Pairing!! Bu projeye ilk başladığimda amacım 6 malzemeyede alışmaktı çünkü artık sadece karakalem ve kuruboya çalışması yapıyor olmak bana ağır geliyordu. Sonra çok sevgili Suigetsu'cuğumun hiç güz3l fanartı olmadığını fark ettim ve " Ben yaparım!" dedim. Birkaç ay sonra da yalnız kaldığını düşünüp ona en yakıştırdığım kişi olan Karin'i yanına koydum. Bu arada "Efsane Sahneler Projesi" hariç hiçbir resmimde referans kullanmıyorum. (Güzel Naruto beyi hariç) En fazla saç-göz rengine bakmak için internete bakıyorum o kadar. Defterde olduğu belli olan resimlerimi okulda derslerse çiziyorum. Hayat zor TT^TT
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.