Jump to content

MiranamiTsuki

Kayıtlı Üye
 • Posts

  199
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

MiranamiTsuki last won the day on April 20 2015

MiranamiTsuki had the most liked content!

4 Followers

About MiranamiTsuki

 • Birthday 07/13/1998

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Female

Recent Profile Visitors

3376 profile views

MiranamiTsuki's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

164

Reputation

 1. Üzdüler. Bu arada biz korsan mı izlemiş oluyoruz o zaman?
 2. Evet hatırladım! Allah'ın emri peygamberin kavliyle Pepee bardağımı kendine istemiştin dimi!!! :3
 3. Woww! Sen kimsin ben de seni stalklıyım stalk yemeyi ve yedirmeyi severim. ♡♥
 4. Hayır. Hiç öyle bir imkânım olmadı maalesef.Neyse hazır gelmişken birkaç resim atayım. Akşama doğru da düzenlerim. Hepsini tek spoilera alıyorum. Jean ♥ At WIP Jack Frost çizeceğimi söylediğimde "Ama sakın Elsa'yla çizme!" diyen arkadaşlarımı kırmadım. ♥ Flashpoint Paradox ver. Wonder Woman☆ Çiçek Çocuk Hide Mangadan Mello çalışması yaptım. Tayfa gözleri çizmeye başladım Madoka da Madafaka Zero♥ Acayip bakıyor ama olsun. Ve tabi ki en önemlisi OTP duvarımı bu iki bebeğimle genişlettim♥♥♥♥♥♥♥♥ -spoiler- Genişlemeye de devam ediyor -spoiler-
 5. Peki her hafta özel resim mi çiziyoruz yoksa eskilerden atabilir miyiz?
 6. Oraya mı koysam diye düşündüm ama en son buraya koymaya karar verdim. Yanlış yerde ise taşınabilir.
 7. İlk olarak Animegraphy projesini tanıtayım. Bu proje Qyll nicki birinin 2012'den beri her yıl Aralıkta, o yıl çıkan 200'den fazla animeyi tek bir AMVde toplaması. Gerçekten de her yıl, unutamadığımız sahneleri karakterleri görünce "Bu kadar zaman geçmiş mi ya?" ya da "Çok daha uzun zaman olmuş gibi geliyor." diye düşündürüyor. 2012 Animegraphy 2013 Animegraphy 2014 Animegraphy Ve 2015'in de bitmesine az kaldı. Bu yılın Animegraphy'sinde hangi sahneyi görmek istersiniz? Benim seçimim Ore Monogatari'den Takano'nun "SUKI DA!!!" diyişi.
 8. Bende diyorum ki Gintoki'ye neden Yorozuya-san diyorlar? Aydınlattınız teşekkürler
 9. Sasuke'ye video yapıp Youtube'a koydum. Ben yaparken eğlendim (Baya eğlendim) İnşallah siz de izlerken eğlenirsiniz.
 10. Şimdi bunu söylediğim için üstüme atlamayın ama... Ben sevmiştim Gaiden'i... Daha da olsa okurdum. Gerçekten okurdum. (Mitsuki'yi daha doğru dürüst göstermediler) Ben daha Naruto'yu bırakmaya hazır değilim. Şimdi ben Perşembe günleri naapıcam?
 11. sorularıma doğru cevap veren bir Twitter arkadaşıma çizdiğim Clare Çiçekli taç perisi içime oturunca çizdiğim Geyik Luhan, Sasuke ve Selena Gomez Nedense Luhan'ın tek olduğu resmi tablete atmamışım bu yüzden paylaşamayacağım Sasuke her zamanki gibi kawaii desu İlgili yerlere dağıtılıyor. Bu arada instagramda bir hesabı referans alarak resim yaptığı için sanat hırsızı diye yaftalamışlar. Her ne kadar referans almadan yapan biri de olsam da (genellikle en azından. Referans aldığımda da aynısını çizmem) bana çok aşırı bir tepki gibi geldi. Sizce insanlar referans aldığını ve referans aldığı resmi belirtmek zorunda mı?
 12. Opening ve endinglerdeki amaçsızca koşma sahneleri.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.