Jump to content

andalzo

Üyeler
  • İçerik sayısı

91
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

andalzo kullanıcısının paylaşımları

1. Daha Vol 12'nin de final olacağı belli değil değil mi SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Harbiden Yui Yukinon Ishiki bir süpriz yapsa Hikkimize Vol 12'de :) GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Oo teşekkürler. Eline sağlık. Ch7'de uzunmuş ama ondan sonrası o kadar zorlamayacaktır. Yaz bitene kadar bitirirsin inşallah. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Yukinon'la Yui bizim oğlana kaçıp imam nikahı kıymasın da...:D Evlilik teklifi henüz erken olur gibime geliyor. Yukinon'un isteği ailesiyle ilgili bir şey olacak gibi duruyor. "Ben seni seviyorum ama bizimkiler benle Hayato'yu evermek istiyorlar" diyemeyeceğine göre büyük ihtimalle dolaylı yoldan anlatacak. Ve bizim satıraralarını arayan Hikki'ciğimizin kafasına büyük soru işaretleri getirecek bir istek olması da gerekmekte. Buradan o aile mevzusunu öğrenmek isteyecektir ve Ailesiyle bir sorunu olup olmadığını soracaktır. Sormaz demeyin ben lise tercihini de sormasıni beklemiyordum. Oradan uzar mı iş evlenmeye uzar. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Madem fan fictiona başladık. :D Devamı gelsin. Benim aklıma Hikki'nin Yui'ye birinci sezon Yukinoshita ile ilgili verdiği söz aklıma geliyor. "Yukinoshita yardıma ihtiyaç duyduğu zaman ona yardım etmeni istiyorum" Tam olarak bu şekilde bir sözdü. Şimdi duruma bakarsak Yukinoshita'nın yardıma ihtiyacı olduğu çok belli. Yani Hikki sırf Yui'ye verdiği bu sözden dolayı Yukinon'u seçse iki tarafta bir şey diyemeyecekler. Öbür taraftan bakınca Hikigaya'nın sosyalleşmesi için Yui gibi birisi gerekli. Eğer Yukinon'u seçerse kızların onda en sevmedikleri yönünü kullanmak zorunda kalacak yani kendisini feda edecek. Ben Yui'ci olmama rağmen Hikigaya'nın Yukinon'a karşı bir şey hissetmese bile saygı duyduğu çok belli. Bir de tabiki klüp yarışı ve hiratsuka sensei'nin ilk bölümdeki isteği gibi faktörlerde var. Asıl önemli olan istek Sensei'nin isteği. Hikigaya'nın isteği yerine gelince Sensei'nin isteği de yerine gelmiş olacak. Ve şu anda 3'ü de aynı "gerçek" ilişkiyi istiyorlar. Eğer bu novelin sonu bu bitmeyen isteklerin ve sözlerin hepsinin yerine getirmiş olarak biterse efsane seri olacaktır. Ve ben de forever'ın dediğine katılıyorum. İlk çıkma teklifi eden kişiyi reddecektir. Ve bu Yui olacak gibi duruyor :( GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. İyice karmaşıklaşıyor düşündükçe en iyi yolu vol 12'yi bekleyene kadar düşünmemek ama düşünmeden de edemiyorsun ki :D
  7. Ya da belki animeye özel yapılmış bir sahnedir. O finali izlediğimden beri var bende de o düşünce. Bazenleri bu seri de bir de karakterlerin gözünden olayları görsek nasıl olurdu çok merak ediyorum açıkçası. Başka serilerde de ilgimi çekiyor ama en fazla bu seride çok merak ediyorum. Özellikle Yukinon'un gözünden :D
  8. Tam da ben onu düşünüyordum. Bence de öylesi daha iyi olur :) GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. O sahne gibi yazarın bilmediği bir sahne yazılmıştu 1. sezonda da Yui gidip konuşmalıyım böyle olmayacak diyordu sonra köpeği tekrardan kaçıyordu. Opening öncesi. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Ne yalan söyleyeyim okumak için sabırsızlanıyorum :) Yeni işin hayırlı olur bu arada. Akrabanın zoruyla girmişsin ama :) Ben daha lisede olmama rağmen dedemin işletmesinde çalışıyorum hafta sonları bazenleri. Biraz baktım da sanki pekte bir şey yok blu-raylar hariç, onları da elde etmenin yolunu bulamadım ama onlar hakkında şöyle bir videoya rastladım. Tanıtım gibi bir şey galiba. Gerçi ingilizcesini hala aramaktayım ama yine de göz at derim. Bunlar da ekstra gelsin: https://www.youtube.com/watch?v=t_c70VJpD8w https://www.youtube.com/watch?v=199mmJxQD9k Gerçi ingilizce değiller ama ingilizcelerini arayınca editlerim zaten.
  11. andalzo

Anime İstek ve Önerileri

Mahouka nasıl bir seri? Şuan indirmeye koydum ama izlemeli miyim :D Önerilerinizi alıyım :D
  12. Ha o zaman gerek yok biraz araştırınca programsız da indirebileceğimi buldum.:)
  13. Şu Hello Hello Alone, Yui Solo, Yuki Solo'nun indirme linki şekline getirebilir misin? Eğer benim iznim dışında yüklerler falan diyorsan anlarım tabi.
  14. Yahari Zoku'nun 9. Bölümünde Hikigaya bildiğin "tamam" diyor. Orada bir gönderme falan mı yapmişlardır yoksa japoncada da var mı öyle bir telafuz. Tamam biliyorum paranoyaklıkta son noktadayım -_- GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. andalzo

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Tabiki de Yui ♡♡ GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  16. Yui'nin seslendiricisi kim ya. Çok tatlı ve peltek bir sesi var. Tam uyuyor o kıza :D
  17. Ben de sevemedim bu sezonu. Gangsta'ya bile ısınmadan :D SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  18. Kısaymış bu chapter ama chapter 6 baya uzun gözüktü gözüme. İşin zor. Kolay gelsin sıkılmamışsındır umarım zevkle okuyorum bu noveli. :D GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  19. Yui ile yukinin solosu aynı sözler değil mi zaten. Sadece encode yapman gerekiyor.
  20. izlenmiyor telif hakkı nedeniyle GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  21. İnşallah devam ederler. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  22. Oo eline sağlık. İmla gibi şeylerde istediğin zaman yardım isteyebilirsin. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  23. ne yapacak yukinonun duygularını bırakmasını isteyecek. hikigayaya da yukinona yardım etmesine söyleyecek. GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.