Jump to content

Padvox

Üyeler
  • İçerik sayısı

348
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Padvox kullanıcısının paylaşımları

1. Uragiri wa Boku no Namae o Shitte Iru veya D.Gray-Man
  2. Padvox

Ao No Exorcist

Kesinlikle tavsiye ederim..
  3. Benim için tek bir tür yok En sevdiğim grup tartışmasız The Beatles şarkıcı Gerry Rafferty...
  4. Padvox

Bleach in en karızma karakteri kim ?

Ulquiorra,Byakuya ve Hitsugaya
  5. Arkadaşlar bana göre en mantıklı gelen şey spoilerin içinde Sonunda bazı teorilere göre bir kısım kesilmiş ve o kısımdada lelouchun arabayı kullandığı belli oluyormuş(kendimde o resmi gördüm) ve arkadaşım senin son soruna emin bir şekilde cevap vereceğğim orada nunally leloucha dokunduğunda geçmişde yaşadığı herşey (onun için zero olması ve yaşadığı olaylar vs.vs.) göründü bunun özel gücü sayesinde olduğunu düşünüyorum ve orenge nin neden güldüğünü kendi görüşüm olarak söylüyorum lelouch arkdaşı tarafından öldürülmek istedi bunu ise kendi arkadaşı ve orange biliyor daha sonrada nunally bunu gördü orange kun lelouchun annesine çok sadık biriydi annesini koruyamadığı için bütün sakatı ile leloucha bağlanmıştı ve lelouchun arkdaşı tarafından ölmek istemesini saygıyla karşılayıp sakatını belli Ve son olarak bir şey belirtmek istiyorum lelouch suzaku ile anlaşma yapmıştı bu nedenle suzaku onun sovalyeliğini yapıyordu anlaşma ise lelouchu kendisi öldürmesiydi orange bunu öğrenmiş ve kendisini hazırlamıştır bence
  6. Padvox

Claymore (süper)

Hiç animeye başlamadan direk olarak mangasını okudum çok beğendim mabgayı animeyi daha çok beğeneceğimi düşünüyorum bir dahaki sefere izleyeceğim...Ellerine sağlık...
  7. Padvox

Ao No Exorcist

Zaten altına bilginin alıntı olduğunu belirttim kendim de eklemeler yaptım tabi kendimce...
  8. Padvox

En sevdiğiniz araba hangisidir?

Cadillac Her zaman...
  9. Padvox

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

Shounen Mecha Gizem Bilim Kurgu Macera
  10. En iyi Aksiyon animesi bencede Bleach..
  11. Var Olan iki Dünya vardır, bunlardan biri insanların yaşadığı Dünya'dır. Diğeri ise Zebanilerin Dünyası olan "Gehenna'dır". Normalde bu iki dünya arasında temasta bulunulamaz, ama her nasılsa zebaniler insanların içine girerek onları etki altına alabilmektedir. Zebanilerin Tanrısı olan Şeytanın sahip olamadığı tek şeyde bu ele geçirme olayıdır, fakat bunun nedeni onun içine girdiğinde dayanabilecek bir insan vücudunun bulunmamasıdır. Bu nedenle Şeytan bir insandan iki çocuk yapar. Bu çocukların sahip olacakları güçle içlerine girerek Dünya'da bulunabilecekti. Bu çocuklar uzun yıllar dünyada yaşar. Biri çok zekidir, diğeri ise tembeldir. Şeytanın tüm güçleri tembel olan Rin'e geçmiştir. 15 yaşında Rin bunları öğrenir ve bir katananın içindeki saklı güçlerini açığa çıkarır. Fakat acaba o babasının İsteklerinin peşinden mi, yoksa ona karşı duyduğu nefretin peşinden mi gidecektir... NOT:Hem mangası hem animesi çok güzeldir.Animesi yeni çıktı zaten...Daha 12 bölüm çıktı ve devamı geliyor... Türkçe çeviri olarak daha iki bölüm çevrildi bence izleyin kaçırmayın RESİMLER: Bilgi Alıntıdır...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.